"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: NeroX poslato Avgust 06, 2013, 13:01:12 POSLE PODNE
Treba mi /invite u dialog...
tu ima previse tvojih varijabli cije ime ne mozemo mi da znamo, tako da bi to morao sam da uradis uz pomoc funkcije ShowPlayerDialog

Jel se moze naprviti ako se dodirnem nekog objekta da mi ispisiva poruku...
ne da je pickup nego objekat.
Software Developer

Citat: Ivan_Ino.pwn poslato Avgust 07, 2013, 18:38:35 POSLE PODNE
Jel se moze naprviti ako se dodirnem nekog objekta da mi ispisiva poruku...
ne da je pickup nego objekat.

mozda GetDynamicobjectpos pa preko toga isplayerinrangeofpoint?
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


treba mi textdraw creator na kojem mozes one slike ubacivat od sampa i gta san andreasa, nmg ga nigdje naci..
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Citat: Crazyn3ss poslato Avgust 07, 2013, 19:07:17 POSLE PODNE
treba mi textdraw creator na kojem mozes one slike ubacivat od sampa i gta san andreasa, nmg ga nigdje naci..

0sprites FS? Ili preko zamaroth textdrawa font 4 mislim?
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Citat: |LZ| Bugi poslato Avgust 07, 2013, 19:08:32 POSLE PODNE
Citat: Crazyn3ss poslato Avgust 07, 2013, 19:07:17 POSLE PODNE
treba mi textdraw creator na kojem mozes one slike ubacivat od sampa i gta san andreasa, nmg ga nigdje naci..

0sprites FS? Ili preko zamaroth textdrawa font 4 mislim?

gledo sam taj zamorth ne trebam tako, probat cu vidit taj 0sprites.. hvala :D
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Citat: [Fantasy]Benac poslato Avgust 08, 2013, 03:23:37 PRE PODNE
jel moze netko napraviti tutorijal o cos systemu ?
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=364583 uci se polako, edituj, vidi kako to treba izgledati, ne mozes sve na gotovo

trebao bi mi mod faction game ako neko ima  :)
Respect
Stexi , Sabo(T), GreeDy.amx

Citat: NAN0 poslato Avgust 09, 2013, 05:11:44 PRE PODNE
trebao bi mi mod faction game ako neko ima  :)

ovaj novi se prodaje, nema ga niko osim sincha, dogovori se s njim za cijenu

Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Treba mi neki MOD koji ima ono naj naj osnovnije stvari znaci npr: stock za SCM ,define boje i to osvnovno da bih mogao raditi mod od 0  ,da ne moram da ja definiram to i da se bahcem :D
Citat: Łuk@ poslato Decembar 20, 2017, 01:47:01 PRE PODNE
Nova fora ovih sto otvaraju servere je da uzmu mod koji ima rekord system i napisu da im je rekord servera npr 100 i tako reklamiraju

Kako da stavim u random Å¡ansu u postotcima ili kako već, npr random izmeÄ'u 0 i 1 i Å¡ansa da bude 0 je 5%, a da bude 1 je 95% npr. ?
Last nick: Vectro64

Pozz svima, Ubacim neku komandu npr koja sadrzi "PlayerInfo" evo npr ova komanda

CMD:offban(playerid, params[])
{
new igr[24],rzl[40],banfile[64];
new string[128];
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 1337) return SCM(playerid,-1," Admini samo!");
if(sscanf(params,"us[40]", igr, rzl)) return SCM(playerid,-1,"Koristi: /offban [NICK] [razlog]");
format(banfile,64,"Banovi/%s.ini",igr);
new File:ban = fopen(banfile, io_write);
fwrite(ban, " OFFBAN \n");
new var[128]; format(var,64,"Admin = %s \n", PlayerName(playerid));
fwrite(ban,var);
format(var,128," Razlog = %s \n", rzl);
fwrite(ban,var);
fclose(ban);
format(string, sizeof(string)," OFFBAN Igrac %s [Razlog: %s] [Offline Ban!!!] Admin %s!", igr,rzl,PlayerName(playerid));
  ABroadCast(COLOR_YELLOW,string,1);
  new File:lFile = fopen("logs/Offbanovi.txt", io_append),
logData[256],
fyear, fmonth, fday,
fhour, fminute, fsecond;
getdate(fyear, fmonth, fday);
gettime(fhour, fminute, fsecond);
format(logData, sizeof(logData),"[%02d/%02d/%04d %02d:%02d:%02d]Admin %s Offbanao %s ( %s ) \r\n", fday, fmonth, fyear, fhour, fminute, fsecond, PlayerName(playerid), igr,rzl);
fwrite(lFile, logData);
fclose(lFile);
return 1;
}


I ja sad kad nju ubacim u skriptu izbaci mi da nisam definisao PlayerInfo i ne mogu nista jer mi error izbaci,molio bi nekoga da mi pomogne i da mi kaze gde da definisem PlayerInfo,probao sam sve i nije mi jasno zasto nece,i da pogledate tu komandu jel ispravna ili izbacuje error samo zbog PlayerInfo,hvala unapred
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2013, 02:21:30 PRE PODNE od Marc_Salvatore
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.

Pomozite mi molim vas sto ste takvi
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.

Trebao bi neku skriptu zmigavaca.. Moze biti FilterScripta, nema veze... Ako moze pomoc! Hvala lijepa!
Perfect Life RolePlay
Server IP: 51.89.33.21:7777
Forum: www.pl-samp.com
Scripter / Mapper