"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Jao mucim se vec koji dan s tim /odeca sve je ok porta me postavi kameru facing angle a ovo sa strelicama nece znaci nece nikako da se menja skin jel mozes da mi napravis kako to samo moze ja sam pokusavao i ovako

new skin;
skin = GetPlayerSkin(playerid);
SetPlayerSkin(playerid, skin+1);

Al nece ni tako samo stoji na jednom skinu  ne menja se? Jel mozes ti da mi kazes gde gresim
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Cisto sumnjam da meni ima pomoci al dobro :D hvala javicu dal je to to :)
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Pozz. Da li neko ima fliter skriptu za pisanje po zidovima tj. da mi sprema SetObjectMaterialText.

Možete mi samo reći na koji način da stavim da mi onako fino polako spušta rampe a ne od jednom ? Bio je TUT prije ovde i to sa videom ja msm, ali ne mogu ga naći...
Poslednja Izmena: Jul 20, 2013, 20:31:11 POSLE PODNE od V_More
Last nick: Vectro64

Znači sa tim da radim a ne MoveObject() ?
Last nick: Vectro64

Nema te native u IncognitoStreameru, tako da sam rešio ovo tako što sam smanjio brzinu na 0.03 pomjeranja, prije mi je bilo 3.0

I samo kako da povećam vidljivost daljine objekta, tj. imam sad na trgu sve izmappano sa mnogo brisanog i sa jednog dijela mi se ne vide objekti ti novi postavljeni, kako da tu distance povećam i oće to kočiti server ili nešto ?
Poslednja Izmena: Jul 22, 2013, 12:38:07 POSLE PODNE od V_More
Last nick: Vectro64

Citat: David (Sabljak) A.k.A SABO(T) poslato Jul 22, 2013, 13:55:52 POSLE PODNE
Cuj, MoveObject od Streamer je valjda MoveDynamicObject XD

Pa da MoveDynamicObject sam i koristio.
Last nick: Vectro64

Izvinjavam se za DP, kako da ukinem ovo, ove instant bonuse i to :

http://prntscr.com/1hg13l
Last nick: Vectro64

Citat: V_More poslato Jul 25, 2013, 16:32:30 POSLE PODNE
Izvinjavam se za DP, kako da ukinem ovo, ove instant bonuse i to :

http://prntscr.com/1hg13l

ovo stavi pod ongamemodeinit
EnableStuntBonusForAll(0);
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Treba mi komanda za ubacivanje igra ca u auto ali ako moze da je igrac koji hoce da ga ubaci mora da bude van vozila.
BIG RESPECT JOEY_
BIG RESPECT [BD] Mr.Gagi

BIG RESPECT David A.k.A Sabljak

funkcija PutPlayerInvehicle uz proveru GetPlayerState

Trebam komandu gde korisnik (Vlasnik svoje kuce) moze da menja ime svoje kuce. Bio bih zahvalan !




Balkan Perfect TM - Ukratko
-Balkan Perfect je server koji želi da vam obezbedi najbolju zabavu na pristoru Balkana !
- Pogledajte dole, zašto igrati na ovom serveru!

  • 1. Zato Å¡to ima stvarno unikatan mod, koji je jos u razvoju zbog stalnih ideja koje dolaze, da bi bili stvarno unikatni!
  • 2. Zato sto ce biti pravi Helperi i OSC-ovi koji ce vam biti na raspolaganju 24/7 za pomoc !
  • Da dalje ne duzim videcete sami na otvaranju koliko je truda ulozeno u ovaj projekat!!
IP: Uskoro!!
TS3: Uskoro(ukoliko server uspe bice i TS)
Forum: perfectrp.comoj.com/forum

Moze li mi netko reci kako da stavim kad upisem nesto u chat da to nevide svi igraci nego samo oni u mojoj blizini i kako staviti da su imena igraca bijela a ne u boji? Hvala unaprijed

Na OnPlayerConnect mu promeniš odma boju sa http://wiki.sa-mp.com/wiki/Function:SetPlayerColor ili gdje već hoćeš da mu se promjeni ...

InformiÅ¡i se za ProxDetector ili napravi svoju funkciju npr SendRadiusMessage da uzme tvoje koordinate uradiÅ¡ loop da proÄ'e kroz sve igrače vidi koji su u odreÄ'enom radiusu i poÅ¡alje im poruku .

Last nick: Vectro64

Citat: [Perfect] Mihailo poslato Jul 26, 2013, 19:55:10 POSLE PODNE
Trebam komandu gde korisnik (Vlasnik svoje kuce) moze da menja ime svoje kuce. Bio bih zahvalan !
napravi najobicniju komandi gde ces varijablu imena kuce menjati uz params parametar koji igrac ukuca(ako koristis zcmd)