"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: David (Sabljak) A.k.A SABO(T) poslato Jul 05, 2013, 14:28:51 POSLE PODNE
Citat: Ivan_Ino.pwn poslato Jul 04, 2013, 18:09:52 POSLE PODNE
pozz svima, trebami ID sounda kao da ti zvoni mobitel... ako neko zna id....

Mogu ti jedino ovako pomoc...

http://wiki.sa-mp.com/wiki/SoundID -  IDOVI ZVUKOVA

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=35399&highlight=scriptking - Program sa kojim testiras te soundove preko IDa

Nisam ni na toj aplikacij ni na wiki-u nasao :/ a na nekim serverima ima taj sound kao mobitel zvoni...
Software Developer

Citat: Milosh_Shomy ãƒ,, poslato Jul 07, 2013, 17:03:40 POSLE PODNE
imam jedan veliki problem, koju god mapu da ubacim on sporo ocitava, ubacio sam mapu sa 800 objekta i pola mi ocita a pola ne, tek kad se priblizim pojavi se objekat, sve sto je moglo da se update ja sam update, kako mogu to da sredim?

hmm...

Trebas novi streamer...

http://www.mediafire.com/download/6n8wc91g6c4feyw/streamer_plugin_v2_6_source.rar

Citat: David (Sabljak) A.k.A SABO(T) poslato Jul 04, 2013, 14:48:51 POSLE PODNE
Citat: Marc_Salvatore poslato Jul 03, 2013, 04:10:20 PRE PODNE
Citat: David (Sabljak) A.k.A SABO(T) poslato Jul 02, 2013, 18:58:21 POSLE PODNE
Citat: Marc_Salvatore poslato Jul 02, 2013, 16:33:01 POSLE PODNE
Ljudi pomozite molim vas vama je to 5min a ja nzm da napravim to
evo ovako:

//SacuvajIgraca(playerid);
                     VozilaUSalonu--;
                     new kkk[MAX_PLAYER_NAME];
                     ImeIgraca(playerid, kkk);
                     format(CmdString, 100, "| KUPOVINA - MOTOR | Igrac: %s | Sredstvo: Novac | ID: %d", kkk, i);
                     UpisiLog(FAJL_PRIMOVINELOG, CmdString);
                     SPD(playerid, 270, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Kupovina motora", "{FFFFFF}Vas motor je isporucen u San Fierro.\n\nUkoliko zelite da kupite i kacigu, pritisnite\ntipku \"OK\", a ukoliko ne zelite, pritisni \"Izadji\"\nCena kacige je $700", "OK", "Izadji");
                     break;
                  }
               }
            }

Imam sad tu skriptu i sad tamo gde pise "Ukoliko zelite da kupite i kacigu, pritisnite\ntipku \"OK\", a ukoliko ne zelite, pritisni \"Izadji\"\nCena kacige je $700", "OK", "Izadji");"

tu hocu da mi pise Ukoliko zelite da kupite kacigu pritisnite "ok",a ako nece da kupi kacigu onda ide na "izadji" i nista se ne desi a kad stisne na "ok" onda da mu direkt postavi na mapi lokaciju prodavnice za kacige,vi mozete napraviti to a ja cu sam promenuti koordinate prodavnice gde da posalje igraca po kacigu,vi stavite bilo koju koordinatu,nadam se da ste me razumeli i da ce mi neko pomoci,HVALA unapred

znaci hoces u dialogu ovo sta si dao?

Da zelim da mi napravis ako ti nije problem tamo gde pise "SPD(playerid, 270, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Kupovina motora", "{FFFFFF}Vas motor je isporucen u San Fierro.\" pa posle toga da mi napravis da pis kao ako zeli da kupi kacigu nek pritisne Ok i automatski da mu izbaci na mapi gde se nalazi prodavnica tj cp da mu stavi crveni onaj,a ako nece da kupi kacigu da ima dugme izadji i toda stisne i onda mu ne izbacuje nikakav cp jer ne zeli da ju kupi,mozes to uraditi ako ti nije problem molim te druze ?

pa evo SDP imas, dodaj resposne ako klikne OK da mu SetPlayerChekpoint ako ne onda nek returna :O

al ja nzm to da uradim,aj mi uradis molim te
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.

daj dialog 270
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

ne razumem
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.

Hitno mi treba komanda /ucjena ili kako vec za H,ID organizacije 11,ako moze,ne bas pre zatrpana,samo neka salje poruku hitmanima i neka cijena ne moze da bude manja od 1000 ili veca od 10000,procesor komandi : YCMD,eto ako neko mozda ima da mi dao bio bih mu stvarno zahvalan...

Citat: Marc_Salvatore poslato Jul 09, 2013, 03:31:19 PRE PODNE
ne razumem

odi u mod stisni CTRL + F

i upisi

ID == 270

i posalji taj dialogid
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

Aha,evo druze ima samo ovo pod dialogom 270

if(dialogid == 270 && response)
   {
       SPD(playerid, 271, DIALOG_STYLE_LIST, "Kupovina kacige", "Kaciga 1\nKaciga 2\nKaciga 3\nKaciga 4", "Kupovina", "Izadji");
   }
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.


if(dialogid == 270 && response)
{
    SCM(playerid, boja,"Oznaceno ti je na radaru mjesto kupovine");
            SetPlayerCheckpoint(playerid, x,y,z, 5.0);
}


samo stavi svoje kordinate, ako si na to mislio?
Other Dimension RolePlay | Uskoro
Ukoliko zelite pomoci u razvoju servera, mozete se meni javit na PP/PM!

jesam na to sam mislio al nece da radi,izbaci vise od 25 gresaka kad compilujem
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.

Treba mi neki respect sistem znaci na svakih 60 minuta ako igrac ima preko 30 odigranih minuta dobija respekt i ako ima 8*level respekata da dobija levele al bas da bude u 8:00 ili 9:00 i tako na svaki sat...
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Citat: |LZ| Bugi poslato Jul 10, 2013, 17:09:21 POSLE PODNE
Treba mi neki respect sistem znaci na svakih 60 minuta ako igrac ima preko 30 odigranih minuta dobija respekt i ako ima 8*level respekata da dobija levele al bas da bude u 8:00 ili 9:00 i tako na svaki sat...
imas tut payday poeni..

treba mi tutorial za memberslot znaci kad dajes admina,lidera,helpera,invite u org treba da ide i makememberslot i to negde da ssacuva i posle komandom /memberlist da vidim na primer sve admine ili ako sam lider sve u moju org da bi mogao posle /clearmemberslot da izbacim igraca i ako nije on na srw

Treba mi sistem odece kad kucas /odeca pojavis  se na nekom mestu i onda na strelice menjas skin kad odjes da zavrsis stisnes enter i sacuva ti se?
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Citat: David (Sabljak) A.k.A SABO(T) poslato Jul 13, 2013, 10:07:52 PRE PODNE
Citat: |LZ| Bugi poslato Jul 12, 2013, 15:45:07 POSLE PODNE
Treba mi sistem odece kad kucas /odeca pojavis  se na nekom mestu i onda na strelice menjas skin kad odjes da zavrsis stisnes enter i sacuva ti se?

Funckije su ti

SetPlayerPos //sa ovim postavljas igraca na tu poziciju
SetPlayerFacingAngle //nakon pozicije rotacija igraca ako je potrebna
SetPlayerCameraPos //kamera koja ce gledat na igraca
SetPlayerCameraLookAt //kamera koja ce gledat na igraca
SetPlayerSkin //koji ce davat skinove prilikom izbora
KeyState public, na kojem dodajes odredene tipke sa kojim bira i postavlja

Hvala za to ali pogledaj dal bi moglo ovako
znaci ovo ide onplayerkeystatechange..

if(newkeys == KEY_RIGHT)
{
PlayerInfo[playerid][pSkin] += 1;
SetPlayerSkin(playerid, PlayerInfo[playerid][pSkin]);
}


?? :D
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).