|GameMod| Total Gaming RolePlay 0.3e

Započeo [yub] Leo_Karl, Avgust 08, 2012, 22:40:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: cone97 poslato Avgust 10, 2012, 12:03:15 POSLE PODNE
dobro dajte mi bilo koji link samo da radi plsss pozurite molim vas

Cone ovo radi neznam sto tebi nece ja nmg sada nista da uradim :) [Uskoro FLowBot :)]

brt upload bilo gde i daj mi link nece da mi radi tako kad menjate ime linka  :'(  daj mi bas link
Odvojite Par Minuta Procitajte Uskoro Se Otvara Novi Samp Server Po Imenu Mega Balkan Roleplay Mod Se Radio Mnogo Dugo Na Serveru Imate Mnogo Lepih Stvari Videcete To i Sami vracamo statse sa poznatih servera (Balkan Express, NBE, Balkan Extazy, Cro herze.... ;) Pozivamo Vas Sve Danas u 20h Da dodjete
IP SERVERA:188.138.113.171:4444
NAS FORUM: www.megabalkan.teamgoo.net
NASA GRUPA: https://www.facebook.com/groups/410055352401341/
SERVER BUY: www.balkan-hosting.me
ETO PRATITE NAS NA GRUPI I OCEKUJEMO VAS U SUBOTU 20:00 POZDRAV VAS ADMIN TIM :)


Polako sam kliknuo i radi hahahaha ;)
Odvojite Par Minuta Procitajte Uskoro Se Otvara Novi Samp Server Po Imenu Mega Balkan Roleplay Mod Se Radio Mnogo Dugo Na Serveru Imate Mnogo Lepih Stvari Videcete To i Sami vracamo statse sa poznatih servera (Balkan Express, NBE, Balkan Extazy, Cro herze.... ;) Pozivamo Vas Sve Danas u 20h Da dodjete
IP SERVERA:188.138.113.171:4444
NAS FORUM: www.megabalkan.teamgoo.net
NASA GRUPA: https://www.facebook.com/groups/410055352401341/
SERVER BUY: www.balkan-hosting.me
ETO PRATITE NAS NA GRUPI I OCEKUJEMO VAS U SUBOTU 20:00 POZDRAV VAS ADMIN TIM :)

Hvala ;)
Odvojite Par Minuta Procitajte Uskoro Se Otvara Novi Samp Server Po Imenu Mega Balkan Roleplay Mod Se Radio Mnogo Dugo Na Serveru Imate Mnogo Lepih Stvari Videcete To i Sami vracamo statse sa poznatih servera (Balkan Express, NBE, Balkan Extazy, Cro herze.... ;) Pozivamo Vas Sve Danas u 20h Da dodjete
IP SERVERA:188.138.113.171:4444
NAS FORUM: www.megabalkan.teamgoo.net
NASA GRUPA: https://www.facebook.com/groups/410055352401341/
SERVER BUY: www.balkan-hosting.me
ETO PRATITE NAS NA GRUPI I OCEKUJEMO VAS U SUBOTU 20:00 POZDRAV VAS ADMIN TIM :)

Nista posebno,ova vjecnica ti je cini mi se iz DV moda ili tamo nekog',bugovi s id-ovima uradis /veh i neki tamo id vozila stvori se vozilo na prodaju,po gradu su vozila za prodaju,to i kada bi neko koristio trebalo bi pod prvo uloziti dosta vremena na bugove.
4/10 za trud




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: cone97 poslato Avgust 10, 2012, 13:06:58 POSLE PODNE
Polako sam kliknuo i radi hahahaha ;)

Pa to je link sto je na smeska,samo vama vi neznate sta ocete :)

Uskoro cu ubaciti Najnoviju verziju Ovde Od Total Gaming RolePlay bez bugova

Ko nezna kako da resi BUG za kolima neka samo obrise svud de pise ono SLOT od #define SLOT1 i komande /kaciga i /pojas i radice vam :)

Mogo si jos slika staviti, ali ovu banku obozavam :)
8/10

CIsto sranje 0/0 Nista ne radi kako treba nema /stats /help i 10 ORG i ni jedna vrate od ORG ne rade....!!!

i am king!

8/10
My Work's on Balkan-Samp
[MAP] Luxury House at VineWood
[MAP] Pekara,Mesnica
[MAP] Luxury House 2

United City Roleplay
Moto Servera : Namjerno drugačiji.
IP : 217.26.67.46:7781
Site : www.unitedcommunity.tk


Ništa posebno, 3,3/10
Poslednja Izmena: Septembar 01, 2012, 08:57:24 PRE PODNE od [BS] Joleâ„¢


Znaci buraz svidja mi se GM .
Ovaj gore sto pise da mu se vrata od ORG ne otvaraju , probaj sam /go (Kad je u pitanju kapija) , a kad su u pitanju vrata /dooropen i sa /dooropen ih isto zatvaras :D

Nego skino sam tvoj gm i sad ono startam server sve radi , buraz kad sam uso u pawno i kliko "compile"
21 warning i server nece da pokrene ;) ... znaci cak nista nisam mijenjao , samo uso u gamemode kliko "ToTaL" i otisao "compile" kad ono 21 warning :D

TRAZIM ISKUSNOG SKRIPTERA !
JAVI SE NA PM!!