|GameMod| Total Gaming RolePlay 0.3e

Započeo [yub] Leo_Karl, Avgust 08, 2012, 22:40:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Testiro mod...taman je izmapano kolko ja volim nije pretjerano a nije ni malo! eto zbog truda 10/10

Citat: Markeloff Semenka poslato Septembar 25, 2012, 23:05:39 POSLE PODNE
Hahahhahahhahah Gamemode je Noo.Bot Samo Edit!!  ;) Ali pohvala za trud 6/10
Ala si ti brate BOT,vidis da svi kazu da je Raven's,ovo ti je cist Raven's Edit Uporedi Noo.Bot i ovaj moj GameMod da vidis dal ima Razlike,Da vidis malo de ima razlika i komande da vidis koje imaju na NooBot i kod mene,ja jesam radio GM da lici na Noo.Bot jer Volim Noo.Bot,ali nisam editovao Noo.Bot owo je moj GameMod od Raven's-a radjen!!!

Svaka cast za modd :D 10/10
prst prst u cupi,prst prst u anus





[quote author=[B.E.] Markeloff link=topic=50269.msg404659#msg404659 date=1349822110]
Gamemode je dobar,nisi trebao da ga stavljas :)
[/quote]

Hvala :)





Mislim,hvala svima,jel je neko zainteresovan da Skipta s'amnom uradi sam jedan GameMod,mnogo je dobar od Raven's-a v3.0 preveo sam ga negde oko 85-90% i ubaacio mnogo stvari,e pa sada da li je neko zainteresovan da radi s'amnom,GameMod ima 27 Organizacije , 26 Poslova,Ima Novu Opstinu,Now enterijer Banke,JunkBuster v11,Enterijer BOlnice onda skener!Bibilioteka,nema sta nema GameMod,samo ko hoce da skiptamo zajedno,neka mi se javi " Samo ozbiljni Skipteri " Skype nenad.milic.garagann ili FaceBook(Na FaceBook nisam cesto,ceo dan sam na Skype) ...:::GaRaGaN:::... Ko Hoce neka mi se javi!!
Poslednja Izmena: Oktobar 24, 2012, 22:22:32 POSLE PODNE od ...:::GaRaGaN:::...

Skinuo si mene ... hvala garagan ali nema veze... ::)
Poslednja Izmena: Oktobar 15, 2012, 23:38:32 POSLE PODNE od Stoske -_^ [TG:RP]

Citat: Stoske -_^ [TG:RP] poslato Oktobar 15, 2012, 23:37:57 POSLE PODNE
Skinuo si mene ... hvala garagan ali nema veze... ::)
Ponovo sam te stavio u Credits-e! :) Nisam Piicka :D