<[ANKETA]> - Kopirati ili ne sa SAMP foruma skripte

Započeo JoeBullet, Maj 24, 2009, 14:52:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

JoeBullet

Znaci ovako, jeste li da se kopiraju SKRIPTE(fs, gm, plugins)[ ne mislim na tutoriale ] sa SAMP foruma ili ne?

Po meni je to totalna glupost, jadno i idiotski. Takvo isto sranje ima i na forum.sa-mp.com upises u SERACH sta oces i izbaciti sta trazis i jos + izbaci i ostale kojih ovdje mozda nema ,a zanima te...

ScorpioN

Nisam za kopiranje,raÄ'e da se ovaj site otvara 2 godine al da ima original tutoriale i sve to
a ne ovako cista kopija

matejdz

Ovdje je sve prevedeno i tako treba ostati... Ovdje se ne kopira samo, barem ja ne kopiram samo, nego sve lijepo prevedem i onda postam...

Jer neznaju svi engleski jezik pa im treba pomoci...

I nemoj ti vise otvarati ankete, pitanja i svoje ideje takvog tipa...

O tome ce odluciti admin i Dude jer su oni ovdje glavni i oni govore kako ce sto biti ;)

JoeBullet

e pa nemoj se i ti njima ulizivat ako ces vec tako... i bay th' way.. demokracija je u balkanu znaci da je i na ovom forumu(posto nije nigdje kazano da je diktatorski) pa necu ja sutit kao sta ovi u kini moraju  :P

i sta sad ako ne zna engleski... sta cu mu ja pa kako onda skripta... pa engleski je svijetski jezik koji se uci po svugdje i glavni jezik je.. i stvarno je kako sam vec rekao PREGLUPO da se SVE kopira... pa ako niko drugi ne radi radite vi u teamu... eto admin nije niti jednu skriptu stavio koju je on napravio pa makar neki tut mali... niti ti nisi tut... slazme se sa Lukom

matejdz

1. i osnovno ja se njima ne ulizujem, oni imaju svoje, ja imam svoje i zar nemas nista drugo za reci nego "nemoj se i ti njima ulizivati"

2. Balkan = Bure baruta (pa si ti racunaj kako hoces i sto hoces)

3. Ja u skoli ucim njemacki jezik :P

Malo bolje pogledaj po forumu, ne tuci u stranu ;)

JoeBullet

pa ako ides za komp obavezno trebas znat engleski zato nemoj srat da ne znas bar malo pa i tolko da procitas 1-2 recenice sta ovi napisu... kao drugo ja od admina, tebe, nisam vidio NITI JEDAN tut ,a da nije kopiran... zato nemoj srat -_-^

matejdz

Gdje sam ja rekao da neznam engleski??

Rekao sam da ucim njemacki, mozda netko isto tako uci njemacki, a nezna engleski OMG

Malo gledaj po forumu, evo ti moj TUT...

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=244.0

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=73.0

BTW. nemoj vise usidravati ovakve svoje fix teme
Poslednja Izmena: Maj 24, 2009, 16:29:05 POSLE PODNE od [CH]matejdz

JoeBullet

ma idem ja, mislio sam da baff sere bezveze al eto i on je upravo jednom  :D

znaci razlozi;

reklamacija ; stvarno bezpotrebno ; napravljeno samo zato jer ocete obnovit cH ;
kopiranje   ; ovo je stvaran razlog; bezveze kopiranje i nije nista ni dodano samo direktno kopirano nije cak ni lice pormjenjenjo... cc'... sad cu se deletat/banat pozzzz...

EDIT: drugi link si preveo ,a nisi napravio so SHUT UP !

while(1)
{
     DeleteCHPlayers();
}

Delete("JoeBullet");
Poslednja Izmena: Maj 24, 2009, 16:32:00 POSLE PODNE od JoeBullet

matejdz

Mah... Vi ste svi likovi, cim nesto nije po vasemu odma DELETE...

zerocoolos

Citat: JoeBullet poslato Maj 24, 2009, 16:31:29 POSLE PODNE
ma idem ja, mislio sam da baff sere bezveze al eto i on je upravo jednom  :D

znaci razlozi;

reklamacija ; stvarno bezpotrebno ; napravljeno samo zato jer ocete obnovit cH ;
kopiranje   ; ovo je stvaran razlog; bezveze kopiranje i nije nista ni dodano samo direktno kopirano nije cak ni lice pormjenjenjo... cc'... sad cu se deletat/banat pozzzz...

EDIT: drugi link si preveo ,a nisi napravio so SHUT UP !

while(1)
{
     DeleteCHPlayers();
}

Delete("JoeBullet");

Hm, koji je ovo vec po redu da brise acc ovdje!? mislim da JoeBullet dosta poznaje programiranje(nadam se da imam pravo) i u pravu je da se do sada nije nista napravilo da bi se napravilo neko odstupanje od forum.sa-mp.com, a ja to nisam tako shvatio prvobitnu ideju(ili se mozda varam?). Pocnite raditi na forumu(čitaj:"ne kopiraj forum.sa-mp.com") i prestanite favorizirati CH, mislim da to nije trebao biti cilj ovoga foruma(ideje), a ukoliko to nastavite shvaćate da će te izgubiti sve korisnike(osim onih s ch). Najviše zašto mislim da favorizirate CH je to što jedan od admina(matej, inače ok dečko) ima u svom potpisu ch, i sve o ch, mislim da admin ako treba reklamirati nekoga onda je to ovaj forum(ili se mozda opet varam!?), bez uvrede matej... U početku je bilo dobro al kako je krenulo mislim da neće dobro završiti...

Ma de srusite sve balkan server i otvorite jedan RPG i DM server za ceo balkan da se igro normalno zamene nema CH GF SA ili neki drugi server ja sam samo radi raje,I volim otic na GF i SA posto znam neke igrace koji su mi pre bili kolege.Vise me ovo jebe umozak balkan ima vise servera neko pola evrope.Zar nebi bilo bolje da ima jedan balkan server sa 120 igraca medju offical serverima.Ja sam se spreman odreci i svog statusa na CH al da igram na pravom balkan serveru,a ne na 16 "govana".Ja kad sam poceo igrat sa:mp igro sam na stranim serverima,i usput naso CH i igro sam radi druzenja zajebancije ne radi nekog statusa naprotiv nisam ni znao sta je admin dok ga nisam dobio a nisam ga ni zelio.GF sam igro jedno vrijeme radi igraca s kojima sam i danas dobar.Stvar je u tome sto par Ljudi hoce da ima svoje servere,ne treba biti pohepan,nego sve treba ici mirnim putem i nece bit zajebancije.Eto toliko.
Poslednja Izmena: Maj 24, 2009, 23:29:09 POSLE PODNE od [CH]pliva♫♪

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Citat: [CH]pliva♫♪ poslato Maj 24, 2009, 23:22:56 POSLE PODNE
Ma de srusite sve balkan server i otvorite jedan RPG i DM server za ceo balkan da se igro normalno zamene nema CH GF SA ili neki drugi server ja sam samo radi raje,I volim otic na GF i SA posto znam neke igrace koji su mi pre bili kolege.Vise me ovo jebe umozak balkan ima vise servera neko pola evrope.Zar nebi bilo bolje da ima jedan balkan server sa 120 igraca medju offical serverima.Ja sam se spreman odreci i svog statusa na CH al da igram na pravom balkan serveru,a ne na 16 "govana".Ja kad sam poceo igrat sa:mp igro sam na stranim serverima,i usput naso CH i igro sam radi druzenja zajebancije ne radi nekog statusa naprotiv nisam ni znao sta je admin dok ga nisam dobio a nisam ga ni zelio.GF sam igro jedno vrijeme radi igraca s kojima sam i danas dobar.Stvar je u tome sto par Ljudi hoce da ima svoje servere,ne treba biti pohepan,nego sve treba ici mirnim putem i nece bit zajebancije.Eto toliko.

to bi stvarno lijepo izgledalo...

40 vlasnika, svadje redovito ti si ovaj ja sam ovaj... ja sam bio admin ti nisi...

od 120 igraca, 100 admina a ako ne dobiju admina ae bok...

slazem se za ovo: igrao sam iz zabave ali to je proslo...

ja sam govorio na CH kada sam tek poceo igrat ovo bilo je preedobro a kada sam postao Head je bilo tako jadno...

a razlog je sta nitko nezeli igrat RP igru, svi zele admina i tako je volja za igrom svima prosla...

Pa kopiranje zasto ne, ovo i jeste neka kopija sa-mp foruma, tutoriali su prevedeni, reklamacije su dozvoljene i to nije glupost, posteno je da svatko moze predstaviti svoj server i da onda igraci mogu birati koji im se svida, sto se tice skripti to je manje vazan dio ovog foruma, vazniji dijelovi su znaci pomoc pri skriptanju i tutoriali, jer nece nitko napraviti neki fs ili nesto sl i tu ga postati to je sigurno jer svi to cuvaju ko zmija noge i to ne ocekujte...

I ne izvaljujte vise ove gluposti o demokraciji, ovdje demokracije nema, oni koji misle da ima neka se ubiju jer na kraju krajeva mi tu i ne odlucujemo to se vec sve zna samo eto ovo kod nas je "demokracija". Nesto slicno onome kao u Jugi, demokracija a kad izades npr na izbore na listi samo jedan kandidat i to demokracija? hhh I danas je to tako slicno, samo malo izmjenjeno i uljepsano.

Citat: admin poslato Maj 24, 2009, 23:50:28 POSLE PODNE
Pa kopiranje zasto ne, ovo i jeste neka kopija sa-mp foruma, tutoriali su prevedeni, reklamacije su dozvoljene i to nije glupost, posteno je da svatko moze predstaviti svoj server i da onda igraci mogu birati koji im se svida, sto se tice skripti to je manje vazan dio ovog foruma, vazniji dijelovi su znaci pomoc pri skriptanju i tutoriali, jer nece nitko napraviti neki fs ili nesto sl i tu ga postati to je sigurno jer svi to cuvaju ko zmija noge i to ne ocekujte...

I ne izvaljujte vise ove gluposti o demokraciji, ovdje demokracije nema, oni koji misle da ima neka se ubiju jer na kraju krajeva mi tu i ne odlucujemo to se vec sve zna samo eto ovo kod nas je "demokracija". Nesto slicno onome kao u Jugi, demokracija a kad izades npr na izbore na listi samo jedan kandidat i to demokracija? hhh I danas je to tako slicno, samo malo izmjenjeno i uljepsano.

1. ti osobno NE prevodis gamemodove i jos neke stvari koliko sam vidio... ali ima iznimki: tutovi koje si preveo sa wiki
2. mozes slobodno srusit ovaj forum jer nepostoji namjena, znaci odem na Samp forum, imam ovo sve + 50 puta vise stvari
3. ovdje je prednost sta se donekle prica hrvatski odnosno "Balkanski" da se tako izrazim ali sada i malo djete 4 osnovne zna engleski tako da to vise i nije prednost...

kada tebi kao osnivacu ovog projekta svi savjetuju da promjenis filozofiju zasto to ne uradis ?

ovo tone jer nema nikakvog smisla, a moglo je imati!
Poslednja Izmena: Maj 24, 2009, 23:56:35 POSLE PODNE od M.K.

zerocoolos

Citat: M.K. poslato Maj 24, 2009, 23:55:42 POSLE PODNE
Citat: admin poslato Maj 24, 2009, 23:50:28 POSLE PODNE
Pa kopiranje zasto ne, ovo i jeste neka kopija sa-mp foruma, tutoriali su prevedeni, reklamacije su dozvoljene i to nije glupost, posteno je da svatko moze predstaviti svoj server i da onda igraci mogu birati koji im se svida, sto se tice skripti to je manje vazan dio ovog foruma, vazniji dijelovi su znaci pomoc pri skriptanju i tutoriali, jer nece nitko napraviti neki fs ili nesto sl i tu ga postati to je sigurno jer svi to cuvaju ko zmija noge i to ne ocekujte...

I ne izvaljujte vise ove gluposti o demokraciji, ovdje demokracije nema, oni koji misle da ima neka se ubiju jer na kraju krajeva mi tu i ne odlucujemo to se vec sve zna samo eto ovo kod nas je "demokracija". Nesto slicno onome kao u Jugi, demokracija a kad izades npr na izbore na listi samo jedan kandidat i to demokracija? hhh I danas je to tako slicno, samo malo izmjenjeno i uljepsano.

1. ti osobno NE prevodis gamemodove i jos neke stvari koliko sam vidio... ali ima iznimki: tutovi koje si preveo sa wiki
2. mozes slobodno srusit ovaj forum jer nepostoji namjena, znaci odem na Samp forum, imam ovo sve + 50 puta vise stvari
3. ovdje je prednost sta se donekle prica hrvatski odnosno "Balkanski" da se tako izrazim ali sada i malo djete 4 osnovne zna engleski tako da to vise i nije prednost...

kada tebi kao osnivacu ovog projekta svi savjetuju da promjenis filozofiju zasto to ne uradis ?

ovo tone jer nema nikakvog smisla, a moglo je imati!


Eh da, moglo je imati... Mislim još može ali se puno toga mora mijenjati... "I ne izvaljujte vise ove gluposti o demokraciji, ovdje demokracije nema" - sa takvim stavom samo još više ovaj projekt uništavaš...