<[ANKETA]> - Kopirati ili ne sa SAMP foruma skripte

Započeo JoeBullet, Maj 24, 2009, 14:52:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ja vecih gluposti nisam cuo u poslednje dve godine...

Naucite jedno: Vreme sa-mp-a prolazi,nije vise interesantno,ljudi su zagubili svoje piratske kopije San Andreasa,ostali su samo oni zeljni admin mesta i to jeste istina!
Sto se mene tice ja sam tu da im to i pruzim, pa neka svako bude veliki gospodar na svome malom posedu(uglavnom kucnom serveru).

Jedna ideja mi se jeste svidela Veliki Balkanski server sa preko 100 igraca to je igra sve ostalo je ubijanje vremena.
Jos nesto koliko kapiram nijedan od vlasnika servera nema nikakvih prihoda od toga, vec samo novcane izdatke pa mi tako nikako nije jasno otkuda pomama za tolikim serverima,e da nam je toliko dobrih klubova na Balkanu koliko je servera gledali bi Finale lige sampiona na Balkanu :)

@Copy/Paste

Svako ko ima toliko svojih tutorijala za Sa-mp,a da pri tome nije bio i video to na sa-mp official forumu ili wiki neka slobodno otvori forum ovakvog sadrzaja i postavi teme,cenim da bi bilo do 1,5 tutorijala :)

Citat: M.K. poslato Maj 24, 2009, 23:55:42 POSLE PODNE
Citat: admin poslato Maj 24, 2009, 23:50:28 POSLE PODNE
Pa kopiranje zasto ne, ovo i jeste neka kopija sa-mp foruma, tutoriali su prevedeni, reklamacije su dozvoljene i to nije glupost, posteno je da svatko moze predstaviti svoj server i da onda igraci mogu birati koji im se svida, sto se tice skripti to je manje vazan dio ovog foruma, vazniji dijelovi su znaci pomoc pri skriptanju i tutoriali, jer nece nitko napraviti neki fs ili nesto sl i tu ga postati to je sigurno jer svi to cuvaju ko zmija noge i to ne ocekujte...

I ne izvaljujte vise ove gluposti o demokraciji, ovdje demokracije nema, oni koji misle da ima neka se ubiju jer na kraju krajeva mi tu i ne odlucujemo to se vec sve zna samo eto ovo kod nas je "demokracija". Nesto slicno onome kao u Jugi, demokracija a kad izades npr na izbore na listi samo jedan kandidat i to demokracija? hhh I danas je to tako slicno, samo malo izmjenjeno i uljepsano.

1. ti osobno NE prevodis gamemodove i jos neke stvari koliko sam vidio... ali ima iznimki: tutovi koje si preveo sa wiki
2. mozes slobodno srusit ovaj forum jer nepostoji namjena, znaci odem na Samp forum, imam ovo sve + 50 puta vise stvari
3. ovdje je prednost sta se donekle prica hrvatski odnosno "Balkanski" da se tako izrazim ali sada i malo djete 4 osnovne zna engleski tako da to vise i nije prednost...

kada tebi kao osnivacu ovog projekta svi savjetuju da promjenis filozofiju zasto to ne uradis ?

ovo tone jer nema nikakvog smisla, a moglo je imati!


Ja sam i rekao da smo tutove preveli ali nisam spominjao gamemodove.
I gle, mislis da ja ne bih zelio da se ovdje postaju nase filterskripte, nasi modovi i tako, ali kreni od sebe, bi li ti nesto napravio i naskriptao i onda ovdje postavio da svi vide kod ili bi stavio kod sebe na server? To i jeste problem.
I sve dok do bude tako ovaj forum ce sluziti samo da ljudi mogu tutove procitati na nasem jeziku i da mogu zatraziti pomoc prilikom skriptanja i to je to, a kad se promijeni to skrivanje kodova onda se on moze razvijati u drugome smjeru.

vrijeme samp-a je proslo slazem se sa Banetom...

zato se mozemo sakupiti mi svi vlasnici osim GeForce-a jer se vidi da oni nisu bas za to... i lijepo napraviti dogovor da dignemo lijepo 200 slotova od deluxa, pozatvaramo servere nase, ljude sa foruma/site-a/portala posaljemo na novu domenu, napravimo jedan RP i jedan DM server i imat cemo svaki dan po 100 igraca i to ce na nesto konacno licit...

ALI ONDA AKO SU SVI ZA, AJMO VISE KRENUT, SVI IGRACI SA BALKANA GUBE VOLJU ZA SVE, PA POGLEDAJTE MALO...

JEDINO GF NESTO IMA STA JOS DONEKLE VALJA, CH RPG/DM IMA PO 15 IGRACA ALI TAMO SE NEZNA DALI JE DM ILI RPG, NIJE GUST IGRAT...

AKO TREBA JA CU POVUCI I JA CU PROBAT TAJ PROJEKT IZVEST SAMO MORAT ZNATI DALI SU SVI ZA TO I DA NE ISPADNE DA TO RADIM JER NEZNAM STA...

mozete me sjebat, pa kao ocemo i ja pokusavam nesto, a od vas dobivam suprotne reakcije i da nakraju dobim kurac u usta!

matejdz

I ja sam za to, za taj veliki balkanski server...

Otvori se on, zove se Balkan RPG server i Balkan DM server...

Ovo bude glavni site...

Ali uvijek postoji taj famozni "ali"...

Mozda je 10-ero ljudi na balkanu za to... Ovi svi su zeljni admina/vladavine/sefovanja :(

gledaj ako se nas 2-3 vlasnika uhvatimo malo posla, kasnije nam se ostali pridruze i to je to...

mislim da ce biti 2 servera na balkanu odnosno 3... balkan rpg, balkan dm i geforce

nema tu "ali" jednostavno trebamo zakljucit sve svadje i jebem mu mater krenut...

ostalo se mozemo dogovoriti u boardu vlasnika...

A ne ozbiljno treba se slozit,nije bitno ima vec par zakupljenih servera,na jedan se moze prebacit tipa svi se sloze da to bude BF ili CH ili neki drugi i prilagodit mod po dogovoru,Forum isto tako promjenit domenu,e sad stvar je samo par ljudi koji drze servere,dal im to pase da dijele placanje hosta i pristup FTp-u bi mogao samo jedan bas radi nesuglaica a primjerak moda bi imali oni koji placaju,meni bi bilo zao da Ch poprimi drugo ime al nije cilj igrat sa 15-20 igraca.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


zerocoolos

kao sto sam napisao u chatu vlasnika servera, ne želim ulazit u nikakav projekt velikog udruživanja, već u početku je taj projekt osudjen na propast...

Treba o svemu tome dobro razmisliti i jos to razraditi, i mozda cak postaviti ankete na stranice tj forume servera pa da se vidi sta igraci misle o tome.

Nije to niti malo lako niti je bezazleno, to je ipak velik korak i povuci ce dosta problema za sobom pa onda na kraju treba sve sabrati i oduzeti da li se to isplati ili ne.

A dobro sve u svemu nije los ovaj projekat........E sad inace u sampu (Makar kolko ja mislim) dolaze na forum regaju se i igraju zbog admina......Ako nije dobio admina onda ide i trazi nekog drugog lika koji ce mu dat admina........Vala ja znam da izgram zbog zabave zbog druzenja a ne zbog admina........Ako dobijem admina onda et ok je ali i to vise postaje jako dosadno........

Sve moze...Ali sta mislite na to da SE JEBENI ADMINI IZBACE...DA NE POSTOJE U IGI U PM...SVE STO NEKOG ZANIMA NEKA PITA NA FORUMU...


samp...napravite da cim neko spawna gun odma autoban i sve sumnjivo...A na forumu kako hocete...

igro sam ja na jednom ruskom serveru opste nema admina server sam sreduje...i to je bas cool




Citat: Drveni aka ShoX poslato Maj 27, 2009, 10:11:25 PRE PODNE
igro sam ja na jednom ruskom serveru opste nema admina server sam sreduje...i to je bas cool

Pa to i kazem...a ne tamo kurce mi se neki admin i a ne znaju ni sta je ban....
Poslednja Izmena: Maj 27, 2009, 10:12:09 PRE PODNE od AlieN

ali nevjerujem da ce headi servera pristati na to...jer je njima to svetinja ba :)