Tut[Mta 0.3e]

Započeo FlasH, Maj 23, 2012, 10:43:16 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Pohvala stvarno , no ima jedan problem Kad sam otvorio 1. pocelo mi je Laggat tj nije ucitavalo objekte ili ih je ucitalo ali samo onako povrsno bez zexture i sl
kad sam otvorio folder sa objektima primjetio sam da to nisu Pravi ID-evi jer znam da su 0.3e objekti od 19 000 i nesto pa na dalje a ovi tvoji su od 18 000 i 8000

Jesi li pokusao convert i stavit u samp server ?
Copy Cat :)

Citat: Raven poslato Maj 27, 2012, 14:09:14 POSLE PODNE
Pohvala stvarno , no ima jedan problem Kad sam otvorio 1. pocelo mi je Laggat tj nije ucitavalo objekte ili ih je ucitalo ali samo onako povrsno bez zexture i sl
kad sam otvorio folder sa objektima primjetio sam da to nisu Pravi ID-evi jer znam da su 0.3e objekti od 19 000 i nesto pa na dalje a ovi tvoji su od 18 000 i 8000

Jesi li pokusao convert i stavit u samp server ?

Brate hvala ti.
Eto ovako lagat če ti MTA sporije ti očitava jer je slab komp.
A kao drugo ovo za CONVERTER imaš KONVERTER koji radi ovako
znači converteaš u 0.3d objekte i onda te convertane 0.3d konvertas u 0.3e imaš taj converter objavljen ovdje na BS.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N


Citat: Ali aka Diablo poslato Maj 29, 2012, 10:01:51 PRE PODNE
Lijep tut pomoci ce hvala

Bit će toga još od mene !

Hvala.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N


Citat: Jack S. poslato Maj 29, 2012, 21:45:27 POSLE PODNE
Extra uradjen TUT 10/10  :)

Hvala brate.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

hvala idem probat :)


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N


jbg, meni se isto desava kao onom da se ne vide neke ceste itd...


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Citat: dknez15 poslato Jun 04, 2012, 14:28:42 POSLE PODNE
jbg, meni se isto desava kao onom da se ne vide neke ceste itd...

Ja tome nisam kriv.Da znam napravio bi da toga nema.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

znam brt, to mi je do kompa nekako cu vidit da vidim jel mogu to da se ne desava a svasta, gta imam na 1440*1200  ccc
moram smanjit pa cu vidit oce li


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Citat: dknez15 poslato Jun 04, 2012, 15:25:32 POSLE PODNE
znam brt, to mi je do kompa nekako cu vidit da vidim jel mogu to da se ne desava a svasta, gta imam na 1440*1200  ccc
moram smanjit pa cu vidit oce li

Probaj smanjit pa vidi.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

daj molim te ako mozes dati link od tog konvertera koji pretvara ove 0.3e objekte u prave , sa pravim id-evima
Copy Cat :)