//

Započeo Semko_Boss, Maj 19, 2012, 19:39:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ...|SemkoO|... poslato Maj 19, 2012, 22:56:59 POSLE PODNE
Slusaj brate..nije ti to bas nesto...Da nnaucim Gramatiku ja i to...Ja sam na razliku od tebe PROFESOR u sk...Pa molim lepo...A za DOMENU nemorate verovati...a stvarno je tako...nesto mi se sjebalo....ali bice do utorka videcete :/

Profesor u skriptanju? HAHAHHHhAHAHHAHAHAHHAH

Gdje si profesore nisam te prepozno, koliko si ti to otvarao servera sa 1% editovanim modom? Oko 98459415 i sada za 10-ak dana uradio mod od 0? HAHHAHAHHhhahahaha   :D
Poslednja Izmena: Maj 19, 2012, 23:29:26 POSLE PODNE od Tvrtko.php^^






Semko_Boss

NE NE STANI....nisi nista skonto brate...PROFESOR sam u gramatici i to...a ne u PWN...nisam ja kao ti...nikoga nepocenjujem :/


Citat: Cypress poslato Maj 20, 2012, 00:52:48 PRE PODNE
Bože baci ciglu i budi precizan  :'(

Da baš,profesor u gramatici ,a pogledaj kako piše.






Opis -5/10...i Samnjit taj font,nismo ćoravi :S

SretnO!

Da je kupljena nebi pisalo ovo : Balkan-adrenalin.com    BUY NOW > !

Sretno, Opis nije nesto :)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Opis 0/10 sretno ;)
Follow me na Instagram @sixmatic

Sretno vam, opis nije bas nesto, ako ce te otvarati, onda napravite temu kad bude gotov mod ;)


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Citat: ...|SemkoO|... poslato Maj 19, 2012, 23:30:37 POSLE PODNE
NE NE STANI....nisi nista skonto brate...PROFESOR sam u gramatici i to...a ne u PWN...nisam ja kao ti...nikoga nepocenjujem :/
Profesor u gramatici  ??? Vidim kako pises dobro... Ako si profesor dokazi nekako  >:(
Opis: 7/10 uci cu na server da vidim kakav je i da vidi jel bas mod od 0.