//

Započeo Semko_Boss, Maj 19, 2012, 19:39:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Semko_Boss

//
Poslednja Izmena: Maj 21, 2012, 18:31:06 POSLE PODNE od |SL|Don_Sergio

Mora ti forum raditi da bi reklamirao , inace opis nije nesto 6/10

Semko_Boss

Ma ofrum radi brate...nego nesto me sjebava...cas pokrene cas nee :/
A domena je placenaa :)


Semko_Boss

Ma brate....pravi mi neke probleme....jutros sam platio...ali me nesto sjebalo...!!!! ja odem TAMO PUBLISH ono nikako nereaguje...isto ko da je Domena INVALIDNA :/

da si platio domenu bi automatski tu bila ne lazi


C, C++, C#, JAVA programer

Semko_Boss

MA brate...imajte malo postovanja....Nemoj tako pricati da lazem...a kad nelazem...jesi ti bio tu samnom...jesi mi bio u DZEP?? :/


Semko_Boss

Da sto?? Ali to su samo neke slike josh kad je Bio negde zavrsen 20-ak %...nemogu sad probati jer radio sam system...pa kad install GTA stavicu slike :)

Bas bi volio da vidim kod, jer cisto sumljam da je ovo mod od 0.




Daj nemoj pričati [cenzura]osti i laži!


  • Domena nije kupljena - Znaci lazes za domenu jer domena kada je kupljena i registrovana niko je vise na svijetu nemoze registrovati dok ne istekne.
  • Ovo nije gamemode od 0,ovo je raven's edit.
  • Dečko prvo idi u Å¡kolu pa naući pravopis i gramatiku pa onda doÄ'i i pokuÅ¡aj neÅ¡to programirati (skriptati).
  • Bolje ti je proÄ'i koju misiju u singleplayeru pa naući imena gradova.

>:(
Poslednja Izmena: Maj 19, 2012, 22:31:33 POSLE PODNE od Tvrtko.php^^






Semko_Boss

Slusaj brate..nije ti to bas nesto...Da nnaucim Gramatiku ja i to...Ja sam na razliku od tebe PROFESOR u sk...Pa molim lepo...A za DOMENU nemorate verovati...a stvarno je tako...nesto mi se sjebalo....ali bice do utorka videcete :/

Semko_Boss

I DA TO NIJE EDIT MODA>>>VEC je mod radjen od 0...ali josh na slikama nisu sve funkcije i Mappe...dodjite i videcete :)