Upomoc hackan mi je msn

Započeo Mrer-Dete kreten, Mart 11, 2010, 21:34:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Molim vas pomagajte hackali su mi msn EvilEasy i Gta Carrera de pomozite molim vas
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Aaaaaaaaaaaaaaa kako su ti to uspili jbt u inbox se javi odma da ti kazem rjesenje

Kad si glup(da tako kazem), od njih uzimas free hosting, sta sam ti ja reko nego da ce te zajebat? Hahaha? Mislis li da oni tebe stalno zajebavaju?




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

di da odem u inbox di neznam sta da radim pomagajte eo vam msn pa radite

[email protected] bio je pass mario1999
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Nesto novo, nije ni cudo da su ti hackali....Cccc mi ti govorimo a ti hoces free host ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

ma ne za samp..za forum molim vas pomozite ode mi 100 kontakta  i face mi ode a cura mi ima face pomagajte
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Zar i ti imas curu? Hahahahahah, ona je jos gluplja od tebe?




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Ja stvarno nevirujen ovin pizdarijama :S Hackaju ti ga bezze OMG -.-
Citat: [DN]Daka poslato Mart 11, 2010, 21:41:01 POSLE PODNE
Zar i ti imas curu? Hahahahahah, ona je jos gluplja od tebe?
ha ha --.--

ma pusti sad curu meni je msn i face vazan to mi trebaaa de link od toga nino di mogu si unhackat il sta vec
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Citat: [DN]Daka poslato Mart 11, 2010, 21:41:01 POSLE PODNE
Zar i ti imas curu? Hahahahahah, ona je jos gluplja od tebe?
hahahahhhah,
nis mrer jbga ode cura i msn zbog zajebancije i neozbiljnosti
i djecijeg posla pretvaranja da nes znas a ustvari si niko i nista frajer za tastaturom
zasto biti sada neko pomogao kada nikome nikad pomogao nisi samo si zezao ljude i pokusavo ih kako bilo zajebati za 1338 ;D
Poslednja Izmena: Mart 11, 2010, 21:44:12 POSLE PODNE od [GGC]Smail...ƨɯɐiL... [K!nG]

Parker

ahahahah kaze lik " ma pusti sad curu , ocu fejs" xD

a jeboga irud...a ipak cu joj u skoli rec...Al msn mi treba de pomazite molim vas
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Nema od te ljubavi nista. Nemoze se unhackat MSN. Nego sta places odma ovde, i meni i baffu(Znam i ko je) su hackali bili sa preko 900 kontakta, pa sta?




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Probaj samo pass da promenis ako ga vec oni nisu.Jebiga u neku ruku si i zasluzio sve da ti hakaju a ne samo msn  ;) :-*

Citat: [CB]MreR poslato Mart 11, 2010, 21:37:43 POSLE PODNE
di da odem u inbox di neznam sta da radim pomagajte eo vam msn pa radite

[email protected] bio je pass mario1999
Å¡ifra ti je ubojita godina roÄ'enja i ime svaka cast neko je bezveze pokusao i promijenio ili si nesto primio ilegalnog sadrzaja