Upomoc hackan mi je msn

Započeo Mrer-Dete kreten, Mart 11, 2010, 21:34:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

a lako je tebi rec meni hoster oso onaj najvazniji...de obecajem zadnji put neotvaram servere sam pomozite
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Pa kazen ti zasto imas tako lose Å¡ifre napravi neku tipa neke teske rijeci

uh imam zamjenski mail...reko sam nenu i email i pass sad ce valjda nesto bit OBECAJEM NIKAD VISE SERVERE OTVARAT
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

[CH]grudvo

Citat: [CB]MreR poslato Mart 11, 2010, 21:34:17 POSLE PODNE
Molim vas pomagajte hackali su mi msn EvilEasy i Gta Carrera de pomozite molim vas

glupane...ne daji nikom sifre niti stavljaj sifre poput "mrer" itd....stavi nesto sto nema veze s tobom

ako si upisao alternate e-mail posalji na taj mail i doci ce ti link da sifru promjenis...mi ti nista nemozemo pomoci jer je hotmail nemoguce hackati da je moguce nebi ga koristilo 4 miliona ljudi

ma sad ce mi neno to...jesam ja budala sto budalama vjerujem!ev vidim sta mi bude
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Ti se nisi nadao da ce i tebe jedan dan zajebat  ???
Sve se vraca sve se placa ;)
Zato budi normalan ko i svi ostali,da si bio sad bi ti makar neko pomog'o (mozdai  nebi jer to ne moze da se hacka!!)

Peace  :-*
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

Citat: Napoleon poslato Mart 11, 2010, 21:50:20 POSLE PODNE
Citat: [CB]MreR poslato Mart 11, 2010, 21:37:43 POSLE PODNE
di da odem u inbox di neznam sta da radim pomagajte eo vam msn pa radite

[email protected] bio je pass mario1999
Å¡ifra ti je ubojita godina roÄ'enja i ime svaka cast neko je bezveze pokusao i promijenio ili si nesto primio ilegalnog sadrzaja
Hahahaah xD ta ti e dobra,Ja san mu proba pomoc ali mu nema pomoci!

iYoko

Logiraj se na MSN odi na svoj profil i promjeni pass.

Nije to nikakav hack ako ćemo precizno... To se zove NAIVNOST. I meni je istu stvar bio trajko podvalio  :D

Ako imaš security questions ili rezervnu e-mail adresu, možeš si vratiti... Tako sam ja poslao na secondary mail link za promjenu passa i promjenio a onda preko pass recovery mjenjao password na faceu, FTP-u od SAMP servera i ostalo.

Jebeno je kad ti mail "preuzmu" jer preko password recovery ti mogu upasti BILO GDJE gdje koristiš taj mail.

Lično ne poznam Mrera kakav je, ali ne želim ovako neÅ¡to NIKOME... Jako gadna stvar! Ja sam od silne panike zaboravio da postoji secondary mail  :D  :D  :D dok me Galeb nije sjetio... Å utirao sam stvari po kući, razbijao i slično. Jbg, automatski ti ode sve Å¡to imaÅ¡ na netu, nenadoknadiva Å¡teta... Ako niÅ¡ta drugo, mogu poprićat sa GTA Carrerom ako bi ti vratio jer kao Å¡to sam rekao, ne želim ovo nikome... Doživio sam i sam, gadno je...

Citat: ıʞɐdoɐu poslato Mart 11, 2010, 22:08:31 POSLE PODNE
Logiraj se na MSN odi na svoj profil i promjeni pass.

Nisu tako glupi ta dvojica da ne promjene odmah pass...
Poslednja Izmena: Mart 12, 2010, 00:19:14 PRE PODNE od [ST]Injection

i zamjenski mail promjenili i sve i hackali mi i na balkan samp acc


probaj promijenit pass...
ako su ti oni vec zamijenili,mozda da ih pristojno pitas da ti vrate jer ti je potrebno...
al meni se cini da si ih ti dobro izvrijeÄ'ao pa ti sad vrlo vjerojatno nece pass :D...

Šta češ, radi novi MSN, FB, i sve ostalo ;D

Citat: [DN]Daka poslato Mart 11, 2010, 21:48:25 POSLE PODNE
Nema od te ljubavi nista. Nemoze se unhackat MSN. Nego sta places odma ovde, i meni i baffu(Znam i ko je) su hackali bili sa preko 900 kontakta, pa sta?

Znam i ja tko je, a i zašto je. Sjeti se ;D

kako da se sjeti kad se je zamjerio velikom broju ljudi :P...
btw mrer,nije ti nitko hackirao,nego si mu dao pass,to ti nije nikakav hack :S...

Napravi novi MSN i stavi ga  da ti bude fejs MSN i tak ti nemogu nista sa fejsom  8)

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P