Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

jbt sto je game hr support spor :S

Citat: Don Conellâ,,¢ poslato Jul 10, 2012, 00:28:43 PRE PODNE
jbt sto je game hr support spor :S

Nema nigdje supporta kao kod KGB-a,mada i pan moze proci jer su korda ili siniša stalno online na kompu i na fb su uvjek tako da nema problema :D
[/center]


Citat: crozzer poslato Jul 09, 2012, 22:02:46 POSLE PODNE
Sta kazete ?

http://crozzer56.deviantart.com/art/Valencia-Design-crozzeR56-313630846

Los ti engleski...


Zna li iko sta je sa Croherza forumom i da vas pitam mozete li vi vidjeti Sluzbenu listu balkanskih servera na Pocetnoj strani?


...Neno...

Onaj osjecaj kad po 50000000000000000000000000000000000000000000000000 put moram napisati da se nesmiju postavljati slike i bilo kakvi linkovi.

-.-''


OVAKO NA CH SAM LEVEL 41 I PD SAM !
Dobijem ban iz [cenzura]osti:
Prva stvar , ja igram na ch od 2008 ..
iskreno 2010 je bio najbolji ch.. najbolje zezanje .. ovo sad je golo [cenzura]..
Pocela se siriti nacionalna i verska mrznja.. Pre svega..
Usao sam u PD pre mozda 5 dana , i sad ja  dobijem invite u pd izadjem iz inta  i odma me ubiju neki DMERI !  ja iskuliram, i opet izadjem opet me kill i tako 10 puta..
I odem sa sampa dodjem za 2 -3 sata, pokusam da zaustavim taxi(imao je nitro pa zato) lik ne staje  i bezi.. jos napise ja sam taxi sta me zaustavljas ( jos jedna stvar kako su igraci na CH puni sebe !)
Onda lik bezi,bezi preko 30 minuta mi je bezao !!!!!! i onda na kraju ode kod admina koji je na duty ja ga pucam u gume i admin me ubije , ja dok lezim mrtav napisem taxisti "jebem ti sve" i dobijem ban..
Mogu se na mene svi ljutiti ali ja mislim da je CH totalno NON RP Server, i ljudi su puni sebe ..
Pogotovo admini i GSOvi, inace ja sam u jednoj org na CH bio 6 meseci i nisam dobio legendu te org?
Gde je tu imalo mozga  ?  Nek se uvredi administracija sa CH ali ja pricam ISTINU ! ISTINU i SAMO ISTINU ! i CH bih trebao da skine taj RP iz imena zato sto nema ni jednog igraca koji  RPA...
Poslednja Izmena: Jul 11, 2012, 00:58:18 PRE PODNE od ℵḯ✖øη

@â,,µá¸¯âœ–øη
To ti njima zalbe salji, nas to ovdje ne zanima, a niti mi mozemo utjecati na bilo sta sto se desava na CH... ( Slazem se da je CH postao totalno neigriv server -.-' )
Ali jbg, vidim lvl 41 si... Nije lako odvojiti se od preko 1500h igranja...
Just one more time.

Miran bit, to je samo igra.. 8)
Kad se sjetim da sam stotine ako ne i tisuće sati ulago u SAMP a sad jedva da odigram pet minuta dnevno, onda znaš koliko volim SAMP. Odnosno volim SAMP, ali nevolim balkanske servere..
Moram vidit s Lukšom jel igra i dalje LSRP :P

A i najbolje doba na SAMPu je bilo 2007-2009 na CH, dalje kad su počeli dolazit kreteni sve je postalo gola kuka..

Imao sam vise od 2000h sati igranja


...Neno...

Vi se uzivite u igru i nakupite tih sati i sati igranja,i onda kad popusite ban,se.re.te nesto uokolo,a samo zbog jebene igrice koja vam samo oduzima svo moguce vrijeme,a znate zasto se.re.te ? Zato sto vas pola postane no-liferi,budete do jutra na kompu,odete odspavati tri minute i ustani i opet ajmo na samp,toliko od mene (i ja sam bio takav da nekazete sa nesto serendam)

Citat: [UB]Jeffrey poslato Jul 10, 2012, 11:40:44 PRE PODNE
Citat: Don Conellâ,,¢ poslato Jul 10, 2012, 00:28:43 PRE PODNE
jbt sto je game hr support spor :S

Nema nigdje supporta kao kod KGB-a,mada i pan moze proci jer su korda ili siniša stalno online na kompu i na fb su uvjek tako da nema problema :D
zaboravio si mene smjestit u  tu ekipu za pan :)

Citat: â,,µá¸¯âœ–øη poslato Jul 11, 2012, 00:56:45 PRE PODNE
OVAKO NA CH SAM LEVEL 41 I PD SAM !
Dobijem ban iz [cenzura]osti:
Prva stvar , ja igram na ch od 2008 ..
iskreno 2010 je bio najbolji ch.. najbolje zezanje .. ovo sad je golo [cenzura]..
Pocela se siriti nacionalna i verska mrznja.. Pre svega..
Usao sam u PD pre mozda 5 dana , i sad ja  dobijem invite u pd izadjem iz inta  i odma me ubiju neki DMERI !  ja iskuliram, i opet izadjem opet me kill i tako 10 puta..
I odem sa sampa dodjem za 2 -3 sata, pokusam da zaustavim taxi(imao je nitro pa zato) lik ne staje  i bezi.. jos napise ja sam taxi sta me zaustavljas ( jos jedna stvar kako su igraci na CH puni sebe !)
Onda lik bezi,bezi preko 30 minuta mi je bezao !!!!!! i onda na kraju ode kod admina koji je na duty ja ga pucam u gume i admin me ubije , ja dok lezim mrtav napisem taxisti "jebem ti sve" i dobijem ban..
Mogu se na mene svi ljutiti ali ja mislim da je CH totalno NON RP Server, i ljudi su puni sebe ..
Pogotovo admini i GSOvi, inace ja sam u jednoj org na CH bio 6 meseci i nisam dobio legendu te org?
Gde je tu imalo mozga  ?  Nek se uvredi administracija sa CH ali ja pricam ISTINU ! ISTINU i SAMO ISTINU ! i CH bih trebao da skine taj RP iz imena zato sto nema ni jednog igraca koji  RPA...


Stavi se u pismo i posalji se u pi*ku materinu  >:(