Glavni razgovor #16

Započeo ...Neno..., April 22, 2012, 16:24:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Citat: [NV] Speedyâ,,¢ poslato Jul 08, 2012, 12:44:56 POSLE PODNE
@Marko Dragojevic; Boli nas džon za tvoj rp server, smanji font dok to nije neno vidio, dobit ćeÅ¡ zabranu pisanja, a ako doÄ'e to do gottia mogo bi trajnu bananu dobit jer to je vrag kakvog nidje nema :D
@Neno
:D :D             :D
:D   :D           :D
:D      :D        :D
:D         :D     :D
:D            :D  :D

evo ti N :D
ma ono moje je na cirilici  :D

btw gotti,ti to bio na onom nfsu pa dobre volje jes uteko murijacima hahahahah

Citat: Gotti747 poslato Jul 08, 2012, 13:05:50 POSLE PODNE
Zabranja pisanja! Caps lock + font golem u p.m, imas srece sto sam dobre volje od jutros :D

hehe, kako je onda kad si neraspolozen ?  ;D ;D
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Citat: StjepanS poslato Jul 08, 2012, 21:24:50 POSLE PODNE
Citat: â,,µá¸¯âœ–øη poslato Jul 08, 2012, 06:32:44 PRE PODNE
to za drvosecu nije unikatno nikako..to ima na YUBu...tako da ne budite plagijatori..

to za drvosjecu je bilo na balkan-mafia stari mod stara ekipa kad se rpalo

bio je holding rpali smo u sumama ceste popravljali bolest :)
miro sef :D
ja sam vec i zaboravio na holding, njega cu sad napravit na ovom novom modu :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Podzdrav, novi sam igrač Balkan ulica i frend me uvezao nekako u policijsku garažu i ja sam dobio ban za teleportanje, ako nekome treba posaljem mu na mail.
Ako me ikako mozete odbanati, bio bih Vam zahvalan. I ako bi mi mogli odgovoriti na mail: [email protected] Pozz :)

Citat: Tomyz poslato Jul 09, 2012, 00:38:31 PRE PODNE
Podzdrav, novi sam igrač Balkan ulica i frend me uvezao nekako u policijsku garažu i ja sam dobio ban za teleportanje, ako nekome treba posaljem mu na mail.
Ako me ikako mozete odbanati, bio bih Vam zahvalan. I ako bi mi mogli odgovoriti na mail: [email protected] Pozz :)

Nije ovo balkan ulice ofrum, ovo je forum za skriptanje
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [UB]Jeffrey poslato Jul 08, 2012, 08:47:11 PRE PODNE
Citat: â,,µá¸¯âœ–øη poslato Jul 08, 2012, 06:32:44 PRE PODNE
to za drvosecu nije unikatno nikako..to ima na YUBu...tako da ne budite plagijatori..


ne jedi govna isto kao da ste vi to imali,imalo 100 servera prije vas eto nortern lights (nl) je imao davno...
Momak, pre svega pripazi na jezik i izarazavanje..
Ja samo kazem da sam video na YUB

Imal i jedan zainteresovan mapper da bi radio za server,samo ukoliko imate iskustva i dobro radite u mta,javite se na pm (pozicija in game + mapper status na forumu)
Forum je plaćeni i ko je zainteresovan neka salje pm za link foruma da ne bi ispalo da ovdje reklamiram.
[/center]



Svaka cast :O
Poslednja Izmena: Jul 09, 2012, 16:05:45 POSLE PODNE od [BD]Vilko

Jel mi dobar nick? 8)

EDIT: Vraćam se na staro svoje :D
Poslednja Izmena: Jul 09, 2012, 17:53:13 POSLE PODNE od [BD]Vilko

...Neno...

aa radim novu mapu samo neznam sta da mapam  ::)  :D

ovaj balkan mond,to fejkaju ili su stvarno okupili 94 igraca ?

Nezz, ja ulovio sliku, iso na edimax i ulovio :D

Vegas.

Ma Vilko i njegove fore, ala je smorio :D ..


// imas temu za ovo u offtopicu
Poslednja Izmena: Jul 09, 2012, 20:51:42 POSLE PODNE od ...Neno...

Nije lose, ovako malo dosadno izgleda no kad bi se to kodiralo trebo bi neke efekte postavit...
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.