|SE|Salvadore Evolution RolePlay

Započeo Izneravarnimecalicano, April 15, 2012, 15:47:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ♫â—,,coneFal►♫ poslato April 21, 2012, 16:35:12 POSLE PODNE
Citat: NebitanSamCaoPozz poslato April 21, 2012, 15:09:27 POSLE PODNE
"Komandu nije znao niko jer je vlasnik moda ubavio niko me nije hteo reci.I onda sam ja uzeo i trazio nasao obriso." Hteo si da kazes dosao je vlasnik moda na teamspeak i dao ti komande ? Kako lazes !

"Da prodao je meni mod " Hteo si da kazes Doz je kupio mod i poslao tebi ? I ti lazes !

"Sad je ukrao moju domenu od bivseg servera Balkan Evolution i sad koristi za svoj" Mislis Dozova domena a ti si se tu ubacio kao neko jaje ? Ides od servera do servera i molis za admina ! I nemoj da lazes vise !
Ti si il martin debil il Maki moron, ja nikad isao od servera do servera nisam i trazio admina.. ako negdje igram tu igram stalno... Ja sam predlozio dozu da kupim TC Mod, al ne moze se iz Republike Srpske poslat za Srbiju racun,pa je Doz kupio.. a domenu sam rekao da si uzeo moju jer sam mislio na nas.. tad smo imali zajedno server zvao se Balkan Evolution i ti moron ukrao domenu... i ne spamajte vise u ovoj temi jel jasno???
O izvini , da ne boli mozda istina pa zato da nespamamo ovde ?
Eh sad ovako :
Kao 1 : Prema tome nije tvoja domena i nemas ti sta da se brines !
Kao 2 : Ti da si suvlasnik kako si vec naveo u proslim komentarima nastavi bio sa Dozom ?
Kao 3 : Ti si mazno mod zamenio mod sa svima , (Doz mozda neznas , tvoj mod imaju dosta ljudi zahvaljujuci ovom retardu) i odma otrcao na salvadore , ulizivao se i trazio Admina !
Kao 4 : To ti nije uspelo , kamo srece da ti nisu dali admina , to bi propao server 1 dan , nego su ti dali gm lvl 1 ! SAMO ZBOG ULIZIVANJA !

A SAD LEPO CEKAJ LUCICA PA SE DOGOVORITE STA CE TE DA NAPISETE KAO I UVEK STO RADITE I NEMOJ MOLIM TE DA PISES KAO JA SE NEDOGOVARAM S LUCICEM OVO ONO TRTA MRTA ! ZAJEBI TI TO STO ZNAS !
Poslednja Izmena: April 21, 2012, 16:47:50 POSLE PODNE od NebitanSamCaoPozz

Citat: Nenad_Doz poslato April 21, 2012, 16:48:20 POSLE PODNE
Martine slobodno odgovori nesto meni! Ako imas obraza i ako smes! E da i nemoj vise nikad da si me uzeo u usta!

Pinki pali <3
Real-Life informacije


Ime: Martin
Prezime: Mitić
Nadimak: Šoče
Datum rodjenja: 05/01/1997
Zemlja: Srbija
Pol: Muško




ES informacije

Stats:Owner
Forum: Uskoro !
IP:  Uskoro!
Mod: RolePlay
Version:v1.0
Finish: 99%

Citat: Nenad_Doz poslato April 21, 2012, 17:03:49 POSLE PODNE
Hahaha Pinki. Da l nisi Pinkiju sad ulazio na ts? :)
Bravo Pinki, jos ste u kontaktu posle one svadje ,a ??? :D
Real-Life informacije


Ime: Martin
Prezime: Mitić
Nadimak: Šoče
Datum rodjenja: 05/01/1997
Zemlja: Srbija
Pol: Muško




ES informacije

Stats:Owner
Forum: Uskoro !
IP:  Uskoro!
Mod: RolePlay
Version:v1.0
Finish: 99%

Izneravarnimecalicano

Citat: [BL] Martin poslato April 21, 2012, 16:58:21 POSLE PODNE
Citat: Nenad_Doz poslato April 21, 2012, 16:48:20 POSLE PODNE
Martine slobodno odgovori nesto meni! Ako imas obraza i ako smes! E da i nemoj vise nikad da si me uzeo u usta!

Pinki pali <3
Da da pinki udji na njegov ts i vidi dal je ovo on pisao i nek admin proveri ip :D A ti se cuvaj martine ne znas ko sve hoce da te tuce... ubi

Citat: ♫â—,,coneFal►♫ poslato April 21, 2012, 17:30:23 POSLE PODNE
Da da pinki udji na njegov ts i vidi dal je ovo on pisao i nek admin proveri ip :D A ti se cuvaj martine ne znas ko sve hoce da te tuce... ubi

Hoce, a da li moze???Sinak na svaku drugu rec se palis :)...Cao pozz :* ide ti prijava Dudetu :)
Real-Life informacije


Ime: Martin
Prezime: Mitić
Nadimak: Šoče
Datum rodjenja: 05/01/1997
Zemlja: Srbija
Pol: Muško




ES informacije

Stats:Owner
Forum: Uskoro !
IP:  Uskoro!
Mod: RolePlay
Version:v1.0
Finish: 99%


Uredu dosta svadje.Martine sine moj veruj mi Nacicu te nis mi nije na kraj sveta blizu je nacicu te prebicu te ko stoku.Zvuci smesno a.Smejaces se kada te budem nasao.Moli ces me da te pustim.Kakav si ti mali retard utripovan Zezas se opasnim stvarima zezas zezas A kad ti neko dodje na vrata pa kad te prebije ko picku onda ce biti kasno.Martine sine Bolje prestani dok jos nije kasno....


Pinki dete drago znam sta radis na se da molis za admine prvo im ubacujes one botine na server a onda se uvlacis da bi ti Lucic dao administratora ma sta da kazem vidite forum sad a videcete i server veoma brzo tako da pooz

PS Ides kod crisa jer vredjas i lazes ulazis na acc od drugi ljudi itd itd

Izneravarnimecalicano

Citat: [BL] Martin poslato April 21, 2012, 17:32:45 POSLE PODNE
Citat: ♫â—,,coneFal►♫ poslato April 21, 2012, 17:30:23 POSLE PODNE
Da da pinki udji na njegov ts i vidi dal je ovo on pisao i nek admin proveri ip :D A ti se cuvaj martine ne znas ko sve hoce da te tuce... ubi

Hoce, a da li moze???Sinak na svaku drugu rec se palis :)...Cao pozz :* ide ti prijava Dudetu :)
Ok, mislis.. Nek proveri IP i vidi dal je isti komp. Cuj palim se, retarde ti vredjas ovdje i sve, mars iz teme!! Olosu mali!! Nisam postavio da mi spamas ovdje vec kao i svak drugi da reklamiram

I sklonite ovaj opis i slike jer smo to mi napravili i nemate pravo na to!!

Citat: |SE|Eric_Mendez poslato April 21, 2012, 17:36:11 POSLE PODNE
Uredu dosta svadje.Martine sine moj veruj mi Nacicu te nis mi nije na kraj sveta blizu je nacicu te prebicu te ko stoku.Zvuci smesno a.Smejaces se kada te budem nasao.Moli ces me da te pustim.Kakav si ti mali retard utripovan Zezas se opasnim stvarima zezas zezas A kad ti neko dodje na vrata pa kad te prebije ko picku onda ce biti kasno.Martine sine Bolje prestani dok jos nije kasno....
Hahhaha...Ae da vidimo to??? Necu da prestanem , ima da ti jebem familiu ;) ...I ti si 96 i sta neki si baja,a??? Pa kad bi te vido opalio bih ti jednu samarcinu okrenuo bi se za 360 stepeni ;)
Real-Life informacije


Ime: Martin
Prezime: Mitić
Nadimak: Šoče
Datum rodjenja: 05/01/1997
Zemlja: Srbija
Pol: Muško




ES informacije

Stats:Owner
Forum: Uskoro !
IP:  Uskoro!
Mod: RolePlay
Version:v1.0
Finish: 99%

Izneravarnimecalicano

Citat: Nebitno ko sam poslato April 21, 2012, 17:36:47 POSLE PODNE
Pinki dete drago znam sta radis na se da molis za admine prvo im ubacujes one botine na server a onda se uvlacis da bi ti Lucic dao administratora ma sta da kazem vidite forum sad a videcete i server veoma brzo tako da pooz

PS Ides kod crisa jer vredjas i lazes ulazis na acc od drugi ljudi itd itd
Pod 1. Ja nikom se ne uvlacim
Pod 2. Ja vredjam, jer i ti vredjas i plus provociras... Da da vidi forum jer si ga ti hackovao //// Ne odgovaram ovakvim dbl-ma vise!!

Jak si ovako preko Neta da vidim dali ces biti u Rl zezaj se dok jos mozes Al veruj mi UBICU TE


Citat: ♫â—,,coneFal►♫ poslato April 21, 2012, 17:40:09 POSLE PODNE
Citat: Nebitno ko sam poslato April 21, 2012, 17:36:47 POSLE PODNE
Pinki dete drago znam sta radis na se da molis za admine prvo im ubacujes one botine na server a onda se uvlacis da bi ti Lucic dao administratora ma sta da kazem vidite forum sad a videcete i server veoma brzo tako da pooz

PS Ides kod crisa jer vredjas i lazes ulazis na acc od drugi ljudi itd itd
Pod 1. Ja nikom se ne uvlacim
Pod 2. Ja vredjam, jer i ti vredjas i plus provociras... Da da vidi forum jer si ga ti hackovao //// Ne odgovaram ovakvim dbl-ma vise!!
Pa spomeni botove neskreci temu ! Sad neodgovaras ! cccc

Citat: |SE|Eric_Mendez poslato April 21, 2012, 17:40:41 POSLE PODNE
Jak si ovako preko Neta da vidim dali ces biti u Rl zezaj se dok jos mozes Al veruj mi UBICU TE
Uuu izvini ribo nisam te prepozno e, samo kad bi me vido koliki sam odma bi se vratio za tvoji dudulajci mamu ti jebem!
Real-Life informacije


Ime: Martin
Prezime: Mitić
Nadimak: Šoče
Datum rodjenja: 05/01/1997
Zemlja: Srbija
Pol: Muško




ES informacije

Stats:Owner
Forum: Uskoro !
IP:  Uskoro!
Mod: RolePlay
Version:v1.0
Finish: 99%