|SE|Salvadore Evolution RolePlay

Započeo Izneravarnimecalicano, April 15, 2012, 15:47:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BL] Martin poslato April 17, 2012, 14:21:11 POSLE PODNE
Kome treba mod neka mi se javi dobice DWL link :)
Mislim da nemas Mod a mozda imas Nemanja je koliko znam prodao mod nekome pa mozda si dobio od tog lika kome je on prodao.Mod nije skinut na prevaru jer Nemoze nikako da se skine na prevaru.Mod je sasvim slucajno nadjen.Da razjasnimo ovo.Martin_Mitic I Maki_Dosto|NebitanSamCaoPozz| Oni su bivisi igraci SE |Salvadore Evolution| Igrali su od samog pocetka moze se reci sve je bilo u redu ali martin mitic posto voli da zajebava ljude prvi put je unistio ts server Dosao je i neznam ko ga je opet pustio u admin tim.Naravno neko mu je dao tajnu komandu on je to iskoristio i davao admine na nekoliko acc kako bi bio osiguran ako mu se skine admin.Naravno to se i desilo.On je ulazio na te acc i banovo igrace izivljavao se nad serverom Jovan Vlasnik servera je naravno pokusavao da obrise te acc ali nije mu uspevalo ali Martin i njegova ekpita su jos nekoliko puta tako banovali igrace.I na svu srecu jovan je pronasao sve njegove Acc pobrisao.I krenuo opet sa radom servera.Naravno bio je tu i muja palic Bivsi vlasnik ali o tome cemo pricati ako zatreba ako nebude nesto jasno.A to sto se prica da fejkaju igrace to je cista LAZ.Martin i |NebitanSamCaoPozz| Maki_Dosto su ljubomorni sto su banovani sa servera.Pa zele da uniste Server Naravno imamo i poruke na Facebook Sta su pisali kako bi dokazali.DA JE SVE OVO LAZ STO ONI PRICAJU.Hvala....
Poslednja Izmena: April 20, 2012, 23:09:42 POSLE PODNE od |SE|Eric_Mendez



|SE| Eric_Mendez znamo lucicu da si to ti i nemoj se predstavljati kao drugi a dokaz da fejkate igrace imate na ...forumu na kom ste skinuti sa sluzbene liste citiram "14. travanj 2012 - Salvadore Evolution skinut sa Službene liste. Razlog: fejkanje igrača!"

Citat: Nebitno ko sam poslato April 20, 2012, 23:49:08 POSLE PODNE
|SE| Eric_Mendez znamo lucicu da si to ti i nemoj se predstavljati kao drugi a dokaz da fejkate igrace imate na ...forumu na kom ste skinuti sa sluzbene liste citiram "14. travanj 2012 - Salvadore Evolution skinut sa Službene liste. Razlog: fejkanje igrača!"
Axa a kako ste uspeli da im dokazete da smo fejkamo igrace Mujo palic Bivsi vlasnik vam je dao Rcon a komanda /jbcfg moze samo da se koristi kada imas Rcon Naravno namestili Podesili ste na Junkbuster-u Da Da kikuje i banuje igrace.Kada se to desilo vi ste Slikali i dali.Kao dokaz da mi Fejkamo igraci.A TO NIJE ISTINA...Sta je bilo bilo je.Povraticemo server a vi mozete slobodno da pokusavate da ga oborite ali nece vam uspeti....

Jeste ja sam Lucic I nemoj da menjas sad non stop Nick xaxxaxa :))))


CitatNaravno neko mu je dao tajnu komandu on je to iskoristio i davao admine na nekoliko acc kako bi bio osiguran ako mu se skine admin.

What the fuck? Ko je toliko [cenzura] da napravi npr komandu ako nije ni logovan u rcon da moze dati admina? HAHAHAHAHAH baÅ¡ ste pametni (Y)!  :D

Ovo mi sve djeluje kao svaÄ'a izmeÄ'u djece koja nemaju ni 10 godina... :D HAHAHA  :-*
Poslednja Izmena: April 21, 2012, 11:35:21 PRE PODNE od Tvrtko.php^^






Citat: Tvrtko.php^^ poslato April 21, 2012, 11:33:08 PRE PODNE
CitatNaravno neko mu je dao tajnu komandu on je to iskoristio i davao admine na nekoliko acc kako bi bio osiguran ako mu se skine admin.

What the fuck? Ko je toliko [cenzura] da napravi npr komandu ako nije ni logovan u rcon da moze dati admina? HAHAHAHAHAH baÅ¡ ste pametni (Y)!  :D

Ovo mi sve djeluje kao svaÄ'a izmeÄ'u djece koja nemaju ni 10 godina... :D HAHAHA  :-*
Nerazumes.U Modu postoji komanda koju ukucas nzm primer /dajadmina i stavi ti admina 1344 koji se nevidi.Komandu nije znao niko jer je vlasnik moda ubavio niko me nije hteo reci.I onda sam ja uzeo i trazio nasao obriso.Nije to ni vazno.Sada gledaj svoja posla.Molim admine za zakljucaju ovu temu da prestane vise ova rasprava..


E moj lucicu jeest ona slika da ima da je kick sve igrace ali ima i slika da se port jedan gm do igraca koje im je rekao mujo i uslikao kako su u zgradi sakriveni? I tu je sliku dobio neko tamo da ne imenujem

PS Smesni ste previse :D ;)

Izneravarnimecalicano

Citat: |SE|Eric_Mendez poslato April 20, 2012, 23:08:31 POSLE PODNE
Citat: [BL] Martin poslato April 17, 2012, 14:21:11 POSLE PODNE
Kome treba mod neka mi se javi dobice DWL link :)
Mislim da nemas Mod a mozda imas Nemanja je koliko znam prodao mod nekome pa mozda si dobio od tog lika kome je on prodao.Mod nije skinut na prevaru jer Nemoze nikako da se skine na prevaru.Mod je sasvim slucajno nadjen.Da razjasnimo ovo.Martin_Mitic I Maki_Dosto|NebitanSamCaoPozz| Oni su bivisi igraci SE |Salvadore Evolution| Igrali su od samog pocetka moze se reci sve je bilo u redu ali martin mitic posto voli da zajebava ljude prvi put je unistio ts server Dosao je i neznam ko ga je opet pustio u admin tim.Naravno neko mu je dao tajnu komandu on je to iskoristio i davao admine na nekoliko acc kako bi bio osiguran ako mu se skine admin.Naravno to se i desilo.On je ulazio na te acc i banovo igrace izivljavao se nad serverom Jovan Vlasnik servera je naravno pokusavao da obrise te acc ali nije mu uspevalo ali Martin i njegova ekpita su jos nekoliko puta tako banovali igrace.I na svu srecu jovan je pronasao sve njegove Acc pobrisao.I krenuo opet sa radom servera.Naravno bio je tu i muja palic Bivsi vlasnik ali o tome cemo pricati ako zatreba ako nebude nesto jasno.A to sto se prica da fejkaju igrace to je cista LAZ.Martin i |NebitanSamCaoPozz| Maki_Dosto su ljubomorni sto su banovani sa servera.Pa zele da uniste Server Naravno imamo i poruke na Facebook Sta su pisali kako bi dokazali.DA JE SVE OVO LAZ STO ONI PRICAJU.Hvala....

Da prodao je meni mod.. A taj glupi debil Martin ga je ukrao kao i moju domenu od bivseg servera Balkan Evolution  [ be-rp.info ]  i sad koristi za svoj.. Al glupo stene misli da ne mogu vratit.. Sad ce mi vratit domenu tu na drugi email!! Pozz za Martina <3 :))
P.S.  I nisam postavio temu da se raspravljate, Molim admina da opomenu ~SPAMERE u ovoj temi~ Hvala !

Izneravarnimecalicano

Citat: Nebitno ko sam poslato April 21, 2012, 12:07:26 POSLE PODNE
E moj lucicu jeest ona slika da ima da je kick sve igrace ali ima i slika da se port jedan gm do igraca koje im je rekao mujo i uslikao kako su u zgradi sakriveni? I tu je sliku dobio neko tamo da ne imenujem

PS Smesni ste previse :D ;)
Ajde daj tu sliku?!

"Komandu nije znao niko jer je vlasnik moda ubavio niko me nije hteo reci.I onda sam ja uzeo i trazio nasao obriso." Hteo si da kazes dosao je vlasnik moda na teamspeak i dao ti komande ? Kako lazes !

"Da prodao je meni mod " Hteo si da kazes Doz je kupio mod i poslao tebi ? I ti lazes !

"Sad je ukrao moju domenu od bivseg servera Balkan Evolution i sad koristi za svoj" Mislis Dozova domena a ti si se tu ubacio kao neko jaje ? Ides od servera do servera i molis za admina ! I nemoj da lazes vise !



Znci sine ovako, pod 1. http://zaslike.com/files/iu7ud4b0fqhi2waz081n.gif Tu sliku odma da remove !!!!
Pod 2. Dal si ti normalan sine???
Pod 3. Bem ti mater u picku onu tvoju krmacku sto je nemas....
I pod 4.Ja sam uzeo domenu, i sta cemo sad???

Dva pitanja za tebe ...Prvo : Zasto si sjebo doza za TC mod??
Drugo : El ti krivo sto sam ukrao Domenu i SE Mod???
Poslednja Izmena: April 21, 2012, 15:24:59 POSLE PODNE od [BL] Martin
Real-Life informacije


Ime: Martin
Prezime: Mitić
Nadimak: Šoče
Datum rodjenja: 05/01/1997
Zemlja: Srbija
Pol: Muško




ES informacije

Stats:Owner
Forum: Uskoro !
IP:  Uskoro!
Mod: RolePlay
Version:v1.0
Finish: 99%

Izneravarnimecalicano

Citat: [BL] Martin poslato April 21, 2012, 15:24:41 POSLE PODNE
Znci sine ovako, pod 1. http://zaslike.com/files/iu7ud4b0fqhi2waz081n.gif Tu sliku odma da remove !!!!
Pod 2. Dal si ti normalan sine???
Pod 3. Bem ti mater u picku onu tvoju krmacku sto je nemas....
I pod 4.Ja sam uzeo domenu, i sta cemo sad???

Dva pitanja za tebe ...Prvo : Zasto si sjebo doza za TC mod??
Drugo : El ti krivo sto sam ukrao Domenu i SE Mod???
Pod 1. Pitaj doza dal sam ja njega sjebo!! Momak glup si ..
Pod 2. Uzeo si domenu a kleo si se majkom i bogovom i svim da nisi ti promenio pass.. Al nije bitno vratice je u roku 24h dok procitaju zalbu na email-u.. Ti nemas mod SE, imas TC mod i to v4.9 mislis oni glupi da tebi daju pravu verziju.. Haha glup si!! Ti imas SE mod kao i sto si imao CroHerze i Northen Lights i Los Balkan?? HAhhah ne budali bre !! A doz ce se oglasit ovdje.. da vidimo ko je koga sjebao!!

Citat: ♫â—,,coneFal►♫ poslato April 21, 2012, 16:10:39 POSLE PODNE
Pod 1. Pitaj doza dal sam ja njega sjebo!! Momak [cenzura] si ..
Pod 2. Uzeo si domenu a kleo si se majkom i bogovom i svim da nisi ti promenio pass.. Al nije bitno vratice je u roku 24h dok procitaju zalbu na email-u.. Ti nemas mod SE, imas TC mod i to v4.9 mislis oni [cenzura]i da tebi daju pravu verziju.. Haha [cenzura] si!! Ti imas SE mod kao i sto si imao CroHerze i server uklonjen! Lights i Los Balkan?? HAhhah ne budali bre !! A doz ce se oglasit ovdje.. da vidimo ko je koga sjebao!!

Jos par pitanja : zasto si dusa prodana???Hahahahaha...Imam SE mod , kazi lucicu da pita u Podrsku da mu daju zadnja 3 IP -a koja su logovana na gpanel ...Hahahah sine , ispao si :) ...Sad cu upload SE mod i objaviti ...Cao pozz :*
I da ,da ti odogvorim umereno ...U boga i u majku se nisam kleo, ti si pricalo alaha mi a ti si mi dao domenu poslacu dozu CHAT od skype ;)
A sad paljba ide moderatoru prijava ove teme :*
Real-Life informacije


Ime: Martin
Prezime: Mitić
Nadimak: Šoče
Datum rodjenja: 05/01/1997
Zemlja: Srbija
Pol: Muško




ES informacije

Stats:Owner
Forum: Uskoro !
IP:  Uskoro!
Mod: RolePlay
Version:v1.0
Finish: 99%

Izneravarnimecalicano

Citat: [BL] Martin poslato April 21, 2012, 16:17:35 POSLE PODNE

Jos par pitanja : zasto si dusa prodana???Hahahahaha...Imam SE mod , kazi lucicu da pita u Podrsku da mu daju zadnja 3 IP -a koja su logovana na gpanel ...Hahahah sine , ispao si :) ...Sad cu upload SE mod i objaviti ...Cao pozz :*
I da ,da ti odogvorim umereno ...U boga i u majku se nisam kleo, ti si pricalo alaha mi a ti si mi dao domenu poslacu dozu CHAT od skype ;)
A sad paljba ide moderatoru prijava ove teme :*
Prijava teme?? Ja sam po pravilima i sve fino objavio a ti si taj N00B koji je spamao i vredjao druge..

Izneravarnimecalicano

Citat: NebitanSamCaoPozz poslato April 21, 2012, 15:09:27 POSLE PODNE
"Komandu nije znao niko jer je vlasnik moda ubavio niko me nije hteo reci.I onda sam ja uzeo i trazio nasao obriso." Hteo si da kazes dosao je vlasnik moda na teamspeak i dao ti komande ? Kako lazes !

"Da prodao je meni mod " Hteo si da kazes Doz je kupio mod i poslao tebi ? I ti lazes !

"Sad je ukrao moju domenu od bivseg servera Balkan Evolution i sad koristi za svoj" Mislis Dozova domena a ti si se tu ubacio kao neko jaje ? Ides od servera do servera i molis za admina ! I nemoj da lazes vise !
Ti si il martin debil il Maki moron, ja nikad isao od servera do servera nisam i trazio admina.. ako negdje igram tu igram stalno... Ja sam predlozio dozu da kupim TC Mod, al ne moze se iz Republike Srpske poslat za Srbiju racun,pa je Doz kupio.. a domenu sam rekao da si uzeo moju jer sam mislio na nas.. tad smo imali zajedno server zvao se Balkan Evolution i ti moron ukrao domenu... i ne spamajte vise u ovoj temi jel jasno???