Division RolePlay[www.division-samp.info]

Započeo Impulseâ„¢, Mart 30, 2012, 23:53:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

IP: 95.211.27.143:4987
Web: www.division-samp.info
Otvaranje: Nedelja 20.00h
Vlasnici: Impulse i Vegas.


Uvod
Dragi clanovi balkan samp-a došlo je i vrijeme da predstavim ovaj server.Na skripti je radjeno veliki period,ali uz velike(duge) pauze.Na skripti sam radio samo ja bez icije pomoci.Uradjeno je sve što sam stigao.Glavni mapper je Vegas. Koji je ujedno i vlasnik ovoga servera.I da kazem da je GM edit „Balkan Underground“ skripte i ovim putem se zahvaljujem onom koji je izbacio na dw.

Beta Test
Prije otvaranja ovog servera obavljen je 1 beta test na kojem je pronadjeno nekoliko grešaka koje sam u brzom roku popravio.Zahvaljujem se svim beta testerima koji su pomagali u realizaciji,otvaranja servera.Svi beta testeri su dobili nagradu,a oni koji nisu neka mi se obrate ingame meni ili Vegasu.


Registracija/Prijavljivanje


Registracija je uradjena u dijalog,radi lakšeg korištenja.Potrebno je odvojiti 20 sekundi za registraciju.Na registraciji birate password,spol,godine.Prijavljivanje je takodje u dialog,potrebno je upisati samo sifru koju niko ne može vidjeti. Poslije registracije dolazi mali tutorijal koji govori o roleplay pravilima koja su potrebna da bi mogli sigurno igrati na ovom server.Nakon toga slijede rp pitanja.



Poslovi
Legalni


Advokat
Komande: /free
Opis: On se bori da zatvorenik izadje iz zatvora.


Detektiv
Komande: /find
Opis: Pronalazi ljude koji vrše nedozvoljene radnje.


Auto Mehanicar
Komande: /repair,/refill,/duty,/tow
Opis: Popravlja pokvarena vozila.


Zastitar
Komande: /guard
Opis: Nudi zaštitu.


Vozac Autobusa
Komande: /fare
Opis: Ide od stanice do stanice i vozi ljude na odredjena mjesta.


Raznosac Pizze
Komande: /duty,/sellpizza
Opis: Raznosi pice na odredjene pozive.


Farmer
Komande: /startharvest,/stopharvest
Opis: Vrsi radnje na selu.


Cistac Ulica
Komande: /startsweep,/stopsweep
Opis: Cisti Ulice.


Kamijondzija
Komande: /buyprods,/sellprods,/load
Opis: Raznosi biznisima odredjene proizvode.


Ilegalni

Diler Droge
Komande: /selldrugs
Opis: Na ulicama prodaje drogu.


Kurva
Komande: /sex
Opis: Nudi seksualnu aktivnost.


Diler Oruzija
Komande: /sellguns
Opis: Prodaje sve vrste oruzija.


Svercer Materijala
Komande: /smuglemats
Opis:


Svercer Droge
Komande: /smugledrugs,/selldrugsto
Opis: Nabavlja drogu od ilegalnog farmera i prodaje je dileru droge.
*Poslova ima još ali mi je mrsko pisati


Organizacije
Na serveru ima mnogo organizacija,ali nece sve biti u radu.Razlog je to sto ce biti manji broj igraca i necu da dovedem u tu situaciju da svaki igrac ima lidera.Stoga odlucio sam ostaviti neke organizacije ,a to su:

Policija
CNN
Surenos
Groove Street Family
La Cosa Nostra
Corleone
Vlada



O nečemu ukratko
Spawnate se na željeznicko stanici,gdje imate rent motora i bicikala.Na serveru ima mnogo kuca koje su na prodaju.Takodje tu se nalaze i biznisi i stanovi,a u prvom updateu i vikendice.Takodje ce do nedelje biti ubaceni i ownershipovi.Izmapan je veci dio servera,mape idu na zasluge Vegasu.
Zahvale
Velike zahvale dajem svim nasim sponzorima i nekim ljudima.Prvo se zahvaljujem KG-Hostingu na domeni i web prostori,veliku zahvalu Gigi Falcone-u na server prostoru.Nasi sponzori Balkan SMF,Almighty game imaju veliku zaslugu na nekim članovima na forumu.Zahvaljujem se svima takodje sa balkan samp-a koji su mi pomogli.
Otvorenje
Na otvorenje ste pozvani svi.Molimo vas da dodjete u sto vecem broju da vidite mod i mape i nasu administraciju.Očekujemo veliki broj igraca,zato budite i vi tamo.Vidimo se u Nedelju u 20.00h na Division RolePlay-u.Do tada srdačan pozdrav.Division Administracija

neke slike
Stan
Firma
Kuca
Logo
Ovo sam slikao iz igraonice razlog je sto nemam samp pa zato cu u nedelju iz igraonice sve raditi.



©Division RolePlay


Poslednja Izmena: Mart 31, 2012, 11:36:12 PRE PODNE od Impulseâ„¢

Puma


Znam brate napisao bih ali ovo nabrzinu zbog skole i tih jada.

sretno
btw kad u opisu kliknes na firme pokaze stan a na stan pokaze firmu :P




Sretno :)
Opis 8/10
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747





Opis 8/10 . Sretno  8)
Follow me na Instagram @sixmatic


Ljepo i forum mi se sviÄ'a :D.

Sretno sa serverom.