SmartEx Balkan

Započeo ιвяαнιм, Mart 04, 2010, 22:01:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

Citat: [SB]Gunjac poslato Mart 07, 2010, 16:39:34 POSLE PODNE
server je u funkciji od 8 mjeseca prosle godine, imali smo dosta igraca, ali jbg upali smo u krizu, sad smo napravili novi forum novi mod i ponovno otvorili, jbg trudimo se koliko mozemo, @ExtremePower nam se prikljucio i svaka mu cast trudi se maksimalno, svaki dan je update dolaze nove stvari, server je trenutno beta ali kad se zavrsi mod vise nece bit, imali mso Cs i Cod server ali su zatvoreni, planiram ih opet otvorit, ali sad ugl trudim se oko sampa, jer velika je konkurencija na balkanu...
Eto sve je reko, ja sada radim na velikom UPDATE-u i stvarno moram pohvaliti mode i ekipu jer ipak nije od onih servera sta se zgasi za 1mj. -.- web i forum su super uredeni imamo oko 350 clanova i na dan oko 25 igraca ponekad vise ponekad manje!

Edit: dobro je sda ;D
Poslednja Izmena: Mart 09, 2010, 21:58:31 POSLE PODNE od [SB]Miso

Citat: [SB]Gunjac poslato Mart 07, 2010, 16:39:34 POSLE PODNE
server je u funkciji od 8 mjeseca prosle godine, imali smo dosta igraca, ali jbg upali smo u krizu, sad smo napravili novi forum novi mod i ponovno otvorili, jbg trudimo se koliko mozemo, @ExtremePower nam se prikljucio i svaka mu cast trudi se maksimalno, svaki dan je update dolaze nove stvari, server je trenutno beta ali kad se zavrsi mod vise nece bit, imali mso Cs i Cod server ali su zatvoreni, planiram ih opet otvorit, ali sad ugl trudim se oko sampa, jer velika je konkurencija na balkanu...

Isto ko i Genius, 8 mjesec prosle godine :D.. al necemo sad o Geniusu..

Vama ide dosta dobro ali nemate volje bas, trebate svaki dan updatat igracima, pa ces vidjet kako ce dolazit..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

a dolazit ce polako pa polako :D
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

nastoe

Citat: GGC poslato Mart 10, 2010, 09:27:19 PRE PODNE
Citat: [SB]Gunjac poslato Mart 07, 2010, 16:39:34 POSLE PODNE
server je u funkciji od 8 mjeseca prosle godine, imali smo dosta igraca, ali jbg upali smo u krizu, sad smo napravili novi forum novi mod i ponovno otvorili, jbg trudimo se koliko mozemo, @ExtremePower nam se prikljucio i svaka mu cast trudi se maksimalno, svaki dan je update dolaze nove stvari, server je trenutno beta ali kad se zavrsi mod vise nece bit, imali mso Cs i Cod server ali su zatvoreni, planiram ih opet otvorit, ali sad ugl trudim se oko sampa, jer velika je konkurencija na balkanu...

Isto ko i Genius, 8 mjesec prosle godine :D.. al necemo sad o Geniusu..

Vama ide dosta dobro ali nemate volje bas, trebate svaki dan updatat igracima, pa ces vidjet kako ce dolazit..
GG ima igraca ali se nemoze mijeriti sa modom od SB, ST, BM itd... zato jer tamo jos puuuno toga nije ni prevedeno dodi na SB jednom pa pogledaj mode da vidis onda, a ja neznam na koju foru imate tolko igraca ali me ni ne zanima ja vam zelim srecu i uspijeh ;)

Extreme da ne valja mod nebih imali vise igraca od ST i BM [nekad od BM] mi imamo na dan 35 igraca,a sta imama smartex najvise 5 i sta sada se vi idete usporedivati s nama? GG je za petama i GFu i STu i BMi a smartex se bori da ne propadne -.-
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

nastoe

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Mart 10, 2010, 11:49:01 PRE PODNE
Extreme da ne valja mod nebih imali vise igraca od ST i BM [nekad od BM] mi imamo na dan 35 igraca,a sta imama smartex najvise 5 i sta sada se vi idete usporedivati s nama? GG je za petama i GFu i STu i BMi a smartex se bori da ne propadne -.-
Ja se ne suprotstavljam, niti sam ja SB samo ti kazem da vam MODE NEVALJAA i nemoze te se usporedvati sa BM ST ili tako nekima neka vi imate vise igraca ali to ne znaci da imate bolji mode....A ne vi se sada rangirate ko da ste najbolji na balkanu, a uopce niste jer vam je mode cisto smece koje jos nije ni prevedeno -.- I SADA CES TI MENE PITATI ZASTO ONDA IMAMO VISE IGRACA

Haha dobro onda su igraci dosli jer smo svima dali admine i gamemastere i lidere i platili svakom 500 kn da igraju na serveru...
Poslednja Izmena: Mart 10, 2010, 11:53:39 PRE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

nastoe

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Mart 10, 2010, 11:53:03 PRE PODNE
Haha dobro onda su igraci dosli jer smo svima dali admine i gamemastere i lidere i platili svakom 500 kn da igraju na serveru...
Nisam to reko, jojj kako si ti djetinjast vidi se da si balavac neki koji nezna citati  >:( ja sam reko da imate vise igraca od ST i od ovih koje si naveo ja nisam reko da nemate ali ja kazem da vam se mode nemoze usporedivati sa njihovim....

Ih Ih ti si balavac,i kao si htio skriptati za nas samo da maznes mod xD..aj neda mi se pricat odoh ja,a budem rkeo ja emiju da mu krades slike pa ce biti sranja kada mu padeens u ruke,i predstavljas se kao da si taj covjek a nisi  >:( >:(
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

zakljucak gg nema dobar mod cak nije ni preveden kako treba , niti ima dobar forum i sajt, e to me stvarno muci nez zasto imate toliko igraca a nista van nevalja ali nema veze.....a vidija bi tebe @Filipo kako bi ti vodija server kojeg svaki dan napadaju ljubomorni hakeri i kad svaki dan dolaze igraci sa GG reklamirat....i ja ti kazen da necu tako lako odustat i da nece server propast samo neka ja uhvatim vremena i sredim server kako treba

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Mart 10, 2010, 11:59:08 PRE PODNE
Ih Ih ti si balavac,i kao si htio skriptati za nas samo da maznes mod xD..aj neda mi se pricat odoh ja,a budem rkeo ja emiju da mu krades slike pa ce biti sranja kada mu padeens u ruke,i predstavljas se kao da si taj covjek a nisi  >:( >:(

covik van je tija pomoc ka i nama a vi tu po njemu ma kako vas nije sram.....

Gunjac kako da vjerujem nekome,ima svakvih ljudi,sada mu damo da skripta i ukrade mod.
Gunjac mi ne reklamiramo nigdije -.- kod vas reklamiramo ?? nebuloza nemate niti igraca a i mi imamo dosta igraca tako da ne reklamirmao kome se svida server neka dode kome ne ne treba necemo nioga prisljavati da dode na server...odoh ja u skolu,malo smo skrenuli s teme ,sve nas treba opomenuti..
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Ludi Grad

Previse spamanja, svadjanja i OFFTOPICA.... L  8)OCK