SmartEx Balkan

Započeo ιвяαнιм, Mart 04, 2010, 22:01:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hvala svima za sve ,A ZA REKLAMIRANJE ,taj ce dobit range ban da ce mu se zamantat..samo posalji te slike..


nastoe

Evo ja sam preso na SmartEx jer fkt imaju i igraca danas po noci u 2 sata bilo 5 igraca XD prek dana imaju igraca dosta vise nego Ludi Grad (bez uvrede) mod im je pre dobar i nisu od onih servera sta propadnu za 1mj. dana....Na forumu imaju preko 320 clanova 2247 Postova u 281 Tema znaci ima i ljudi....
Poslednja Izmena: Mart 07, 2010, 09:56:51 PRE PODNE od [SB]ExtremePower

Jos ce oni morat radit najmanje godinu dana da dodju do odredjene cifre po broju igraca. BM ima na forumu 1500 reganih pa opet ima 50-60 igraca dnevno.

Edit: Da pitam jeli vam GF edit?
Poslednja Izmena: Mart 07, 2010, 10:08:21 PRE PODNE od [DN]Daka




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

ja nisam ni bio na serveru al mogu sa sigurnošću reci da je gf edit  :P

nastoe

eee pa sa sigurnoscu ti mogu rec da nijee :P dodi na server pa vidi....

Bio sam na serveru, i mogu ti rec da jest GF edit. Kad dodje Corelliov il Moj server( :P ) vidit ces sta nije gf edit :P




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Daka, nemoj da ja ispravljam, nije "moj server" nego "moj i bajin server" xD....Sto se tice Smart Ex-a, jaki su zasada, ali sa tim modom nece moci drzati toliko igraca jos dugo, jer je na Balkanu konkurencija dobrih servera sve veca i veca, te sa GF editom nece moci nijedan novi(ili onaj koji je otvoren prije pola godine i manje) server opstati... 8)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

nastoe

Citat: [DN]Daka poslato Mart 07, 2010, 10:38:22 PRE PODNE
Bio sam na serveru, i mogu ti rec da jest GF edit. Kad dodje Corelliov il Moj server( :P ) vidit ces sta nije gf edit :P
E pa bas mi je drago....Ko da me boli....Ja ne igram zato da imam igraca itd. meni ako je mode dobar onda zato igram

Citat: [SB]ExtremePower poslato Mart 07, 2010, 10:29:28 PRE PODNE
eee pa sa sigurnoscu ti mogu rec da nijee :P dodi na server pa vidi....

LSRP editan :)

Dobar je smartex, jak edit, al jbg nema ljudi
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

nastoe

Citat: GGC poslato Mart 07, 2010, 16:14:34 POSLE PODNE
Citat: [SB]ExtremePower poslato Mart 07, 2010, 10:29:28 PRE PODNE
eee pa sa sigurnoscu ti mogu rec da nijee :P dodi na server pa vidi....

LSRP editan :)

Dobar je smartex, jak edit, al jbg nema ljudi
Ja nezz. meni je server super, ima dosta ljudi mozda ne ko BM ST, o CH da ne pricam ali ima oko 20-tak igraca jucer je bilo 27 igraca sada imamo oko 5/6 kako kada ali neka se neko ne uvrijedi ali ima vise igraca nego LG

Eto dosa vam ja na forum i dobio moderatora na Fan art :P


nastoe


Citat: Weite Tucker poslato Mart 07, 2010, 16:31:13 POSLE PODNE
Eto dosa vam ja na forum i dobio moderatora na Fan art :P
A Domino :(


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!


server je u funkciji od 8 mjeseca prosle godine, imali smo dosta igraca, ali jbg upali smo u krizu, sad smo napravili novi forum novi mod i ponovno otvorili, jbg trudimo se koliko mozemo, @ExtremePower nam se prikljucio i svaka mu cast trudi se maksimalno, svaki dan je update dolaze nove stvari, server je trenutno beta ali kad se zavrsi mod vise nece bit, imali mso Cs i Cod server ali su zatvoreni, planiram ih opet otvorit, ali sad ugl trudim se oko sampa, jer velika je konkurencija na balkanu...