[FS] /pomoc moaj prva FS skripta

Započeo Tong1950Po, Mart 26, 2012, 22:02:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Sta vam se cini od moje prve FS skripte!

Slika: http://ch-slike.com/?v=WlbI.png Ako moze te ocjenite me!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin


Hvala!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Vegas.

Slatko sam se nasmijao xD.... Ovo nije nikakva FS jer je samo jedna komanda dodata koju je veoma lako uraditi...

1/10 za trud kakva FS ovo je komanda vise  :D
PS ne pise se PoweGaming nego PowerGaming

10/10

za trud....

a pusti ove koji pisu kao "prelagano" ovo ono....

siguran sam da 90 njih nezna ovo napravit.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

[quote author=
panameR. link=topic=41009.msg308432#msg308432 date=1332838571]
10/10

za trud....

a pusti ove koji pisu kao "prelagano" ovo ono....

siguran sam da 90 njih nezna ovo napravit.
[/quote]

Slazem se sa tobom. 9/10 za trud :D
Follow me na Instagram @sixmatic

Nice 10/10! Kao prvi ja ovo ne bi znao napravit a ni mnogi koji ovo kritikuju! Samo napred!

Citat: Vegas. poslato Mart 27, 2012, 08:44:36 PRE PODNE
Slatko sam se nasmijao xD.... Ovo nije nikakva FS jer je samo jedna komanda dodata koju je veoma lako uraditi...
Joj nemoj me terati da kacim teme (skorasnje) kakvu pomoc i u vezi cega si trazio i sad pricas da je tebi "lako" ,vau.

Citat: |CA:RP|Woozie poslato Mart 27, 2012, 10:19:16 PRE PODNE
1/10 za trud kakva FS ovo je komanda vise  :D
PS ne pise se PoweGaming nego PowerGaming

Ae ne kenjaj molim te.

Btw,imas pohvalu od mene,samo guraj napred...10/10 za trud ! :)

Hvala svima!
Poslednja Izmena: Mart 27, 2012, 14:10:26 POSLE PODNE od Tong1950Po
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

10/10 od ovoga sam i ja poceo tako se i uci.A i super izgleda jos ima dosta teksta!
Samo naprijed!

dobro je, 10/10 ... za one koji znaju da skriptaju za njih je ovo lako da se odradi, a za one koji su pocetnici za njih je malo teze, jednog dana ce i njemu ovakva skripta biti kao dobar dan, a sada pretpostavljam da je srecan sto je nesto odradio sam, a svidja mu se, tako smo svi mi kad smo pocinjali da skriptamo... P.S samo tako nastavi... ;)

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Hvala vam!! Puno
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin


ricken

Svaka cast lijepo si to napravio.Je da je lagano ali ima i onih koji neznaju ovo napravit ,a daju lose kritike..
10/10