Xomnia roleplay - Trailer

Započeo XavierX, Mart 19, 2012, 12:10:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ricken

Citat: mexo poslato Mart 19, 2012, 19:54:38 POSLE PODNE
Spica je samo im nevalja mod..
Da se bar 1% nebi tako govorio.Mislim mod nije savrsen.. Takav mod jednostavno nepostoji ali je ovaj jako dobar..


Citat: mexo poslato Mart 19, 2012, 19:54:38 POSLE PODNE
Spica je samo im nevalja mod..

Å to se tiče konstruktivnih kritika, ovo definitivno nije jedna od njih - Da bi se napravio gamemod od nule potrebno je užasno puno vremena i do prije neviÄ'enih ideja. UreÄ'ivanje nekog gamemodea i kopiranje već ostvarenih ideja je najlakÅ¡a stvar na svijetu i klinci sa 15 godina mogu to napraviti. Proveo sam skoro godinu dana za programom naÅ¡eg servera, znači previÅ¡e vremena da bi prihvatio tvoje kritike bez apsolutno nikakvog temelja. Znači, ako misliÅ¡ da ti znaÅ¡ bolje, svaka ti čast, meÄ'utim bojim se da tvoja kritika nije potkrijepljena nekim 'profesionalnim' znanjem o organizaciji servera.

Bilo kako bilo, tvoje kritike su samo još jedan od razloga zašto bi mogli prekinuti reklamirati vaš server po našem. :)

Citat: XavierX poslato Mart 20, 2012, 13:52:47 POSLE PODNE
Å to se tiče konstruktivnih kritika, ovo definitivno nije jedna od njih - Da bi se napravio gamemod od nule potrebno je užasno puno vremena i do prije neviÄ'enih ideja. UreÄ'ivanje nekog gamemodea i kopiranje već ostvarenih ideja je najlakÅ¡a stvar na svijetu i klinci sa 15 godina mogu to napraviti. Proveo sam skoro godinu dana za programom naÅ¡eg servera, znači previÅ¡e vremena da bi prihvatio tvoje kritike bez apsolutno nikakvog temelja. Znači, ako misliÅ¡ da ti znaÅ¡ bolje, svaka ti čast, meÄ'utim bojim se da tvoja kritika nije potkrijepljena nekim 'profesionalnim' znanjem o organizaciji servera.

Bilo kako bilo, tvoje kritike su samo još jedan od razloga zašto bi mogli prekinuti reklamirati vaš server po našem. :)

To baš je konstruktivna kritika, jer ima cilj poboljšanja stanja, zar ne? - A to što pričaš o pisanju moda od nule ti nema nikakvog smisla, editanje skripte može biti jednako zahtjevno kao i pisanje moda od nule, zapravo ti mod od nule možeš sam konstruirati, dok mod koji editaš može biti teže to što ti moraš shvatiti nečiju konstrukciju kako bi je mogao urediti u svoju.
Sve u svemu,  ovdje ne postoji 'profesionalac' niti ne vrijedi puno filozofije kao Å¡to sada ti i ja radimo nego jednostavno prihvatiti kritiku ili je NE komentirati uopće, tako ćeÅ¡ pokazati svoju profesionalnost koju si pokuÅ¡ao pokazati komentiravÅ¡i.
Kristijan Stipić

Citat: ExtremePower poslato Mart 20, 2012, 14:05:23 POSLE PODNE
Citat: XavierX poslato Mart 20, 2012, 13:52:47 POSLE PODNE
Å to se tiče konstruktivnih kritika, ovo definitivno nije jedna od njih - Da bi se napravio gamemod od nule potrebno je užasno puno vremena i do prije neviÄ'enih ideja. UreÄ'ivanje nekog gamemodea i kopiranje već ostvarenih ideja je najlakÅ¡a stvar na svijetu i klinci sa 15 godina mogu to napraviti. Proveo sam skoro godinu dana za programom naÅ¡eg servera, znači previÅ¡e vremena da bi prihvatio tvoje kritike bez apsolutno nikakvog temelja. Znači, ako misliÅ¡ da ti znaÅ¡ bolje, svaka ti čast, meÄ'utim bojim se da tvoja kritika nije potkrijepljena nekim 'profesionalnim' znanjem o organizaciji servera.

Bilo kako bilo, tvoje kritike su samo još jedan od razloga zašto bi mogli prekinuti reklamirati vaš server po našem. :)

To baš je konstruktivna kritika, jer ima cilj poboljšanja stanja, zar ne? - A to što pričaš o pisanju moda od nule ti nema nikakvog smisla, editanje skripte može biti jednako zahtjevno kao i pisanje moda od nule, zapravo ti mod od nule možeš sam konstruirati, dok mod koji editaš može biti teže to što ti moraš shvatiti nečiju konstrukciju kako bi je mogao urediti u svoju.
Sve u svemu,  ovdje ne postoji 'profesionalac' niti ne vrijedi puno filozofije kao Å¡to sada ti i ja radimo nego jednostavno prihvatiti kritiku ili je NE komentirati uopće, tako ćeÅ¡ pokazati svoju profesionalnost koju si pokuÅ¡ao pokazati komentiravÅ¡i.

Da se razumijemo, prihvaćam kritike od ljudi koji razumiju koliko truda je potrebno za programiranje i osmiÅ¡ljavanje novih ideja SA:MP roleplaya i ljudi koji znaju po neku stvar o pravopisu. Znam Å¡to pokuÅ¡avaÅ¡ reći s time da je teÅ¡ko razumijeti tuÄ'i program, to je istina, meÄ'utim ipak smatram da je za osmiÅ¡ljavanje novih ideja potrebno viÅ¡e vremena i kreativnosti. Ne tvrdim da je moja skripta revolucija SA:MP-a niti mi je to bio cilj kada sam je radio, nego tvrdim da ne prihvaćam kritike od nekoga tko je doÅ¡ao na naÅ¡ server isključivo s namjerom reklamiranja svojeg. Prihvaćam kritike od igrača Xomnie i isto tako od njih cjenim pohvale, prihvaćam kritike od progamera viÅ¡e razine, od ljudi koji se bave poboljÅ¡anjem SA:MP svijeta.

To Å¡to je naÅ¡ server toliko drugačiji od drugih ima dosta gubitka Å¡to se tiče "starih" SA:MP igrača koji su naučeni na Los Santos, crnačke bande i Burger Shot, meÄ'utim to ne znači da svaki mod izvan granica navedenog "nevalja". Izgleda da se miÅ¡ljenja o inovativnosti i 'tradiciji' neprestano sukobljavaju.

Nije lose.
Informacije
Otvorenje servera:1.9.2012 (18:00)
Owneri:miszh,m@n in bl@ck,kasspi
Forum: www.blackedition-roleplay.info
IP:193.192.58.206:7790

Super je !!
Radim Sljedece!!

Web Dizajn,uredjivanje Foruma,Kategorija,Instalacija SMF,PHPa! : Znanost WebDizajna : 94%

MTA - Mappam,sve vrste,sta se tice cesta,tunela,konstrukcija,zgrada,burgova,ili salon auto/moto/brod! : ZNANOST Mappanja: 98%

Pawno - Prevadjam GameModove,dodajem neke komande,Editovanje,te ostale stvari : ZNANOST Pawn: 35%

GameMode - Ubacujem u GamePanel ,instalacija,i pokretanje servera u najkracem roku : ZNANOST GM : 99%


3KvSi| Web/Pawn/Mta Dizajner!



Jack Rochefort



uhh trailer je dobar 10/10 svaka cast

Citat: [The:Siky] poslato Mart 25, 2012, 17:45:34 POSLE PODNE
uhh trailer je dobar 10/10 svaka cast

Hvala. Evo novi GamePlay

GamePlay
- Xomnia Roleplay
- Prijave za Marketing Team
- Odličan Team
- Scripta započeta od 0
- Odličan Team
- Server u pogonu više od 2 mjeseca
- Odlično stanje na zajednici
- DoÄ'ite i uvjerite se


Citat: crozzer poslato April 01, 2012, 15:31:59 POSLE PODNE
Kamera odlicna ,bravo momci !

Hvala, hvala
- Xomnia Roleplay
- Prijave za Marketing Team
- Odličan Team
- Scripta započeta od 0
- Odličan Team
- Server u pogonu više od 2 mjeseca
- Odlično stanje na zajednici
- DoÄ'ite i uvjerite se


Good Good Very Good
Nice :P
╭∩╮(︶_︶)╭∩╮

<3 ANTE GOTOVINA <3
[/b]