Xomnia roleplay - Trailer

Započeo XavierX, Mart 19, 2012, 12:10:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Trailer nema scenarij ni ništa slično, već samo pokazuje neke od situacija na serveru, mape i sve što se trailerom može pokazati. Neki djelovi trailera su snimljeni na 0.3e verziji, zbog mogućnosti odličnih pokreta kamere no neki su snimljeni na 0.3d serveru s običnim cam hackom + fraps. Software za editiranje trailera je bio Premiere Pro, a pjesma u pozadini je od čovjeka zvanog Rob Dougan (On je radio soundtrack za Matrix, pjesmu Clubbed to death), po imenu Furious Angels, ali instrumentalna verzija.

Trailer

Izradio: XavierX
U traileru: Igrači Xomnia roleplay servera.


dobro je :D


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


Trailer je predobar,server isto,redovito igram na njemu,stvarno je odličan,svaka pohvala ;)  :) ;)

Ja sam stalni igrac na Xomni-i i misim ostat do kraja. Dodite ljudi nece vam biti zao ;))

Svaka čast dobar video .. 8)
Mapam besplatno!




Super je server...
ja sam takoÄ'er tamo redoviti igrač i donator te server ima same unikatne ideje... vjerujte mi i doÄ'ite.. ekipa je super, forum je super, sve Å¡to možete počeliti

i vrše se redoviti update-ovi :)

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

Citat: (ღ) .Pƨihσ.â,,¢ poslato Mart 19, 2012, 19:37:04 POSLE PODNE
Super je server...
ja sam takoÄ'er tamo redoviti igrač i donator te server ima same unikatne ideje... vjerujte mi i doÄ'ite.. ekipa je super, forum je super, sve Å¡to možete počeliti

i vrše se redoviti update-ovi :)

Nije vam ovo podforum za reklamiranje...

Pohvala za video...Svidja mi se!
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!


Bravo za Xomnia Role Playe team svidja mi se!

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.