[POMOC] Kako promijeniti spawn da drugo mijesto i kuce na buy

Započeo Punissher, Mart 16, 2012, 21:45:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Punissher

Skripta koju koristim:Edit
Detaljan opis problema:Promijena Spawna na drugo mijesto i kako da stavim kuce na buy ne treba mi dinamicno
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://

Kako ocekujes da ti objasnimo ako uopste nisi stavio koji mod koristis, odnosno edit kog moda.. ?


trazi AddPlayerClass a ako nemas AddPlayerClass onda potrazi vjerojatno radi sa SetPlayerPos...

Odes pod SetPlayerSpawn i izmenis koordinate a za kuce imas milijarde FS(Engleske,Srpske,Kineske,itd..) tako da samo malo potrazi  ;)

Punissher

Citat: Blaeks poslato Mart 16, 2012, 22:59:39 POSLE PODNE
Odes pod SetPlayerSpawn i izmenis koordinate a za kuce imas milijarde FS(Engleske,Srpske,Kineske,itd..) tako da samo malo potrazi  ;)
Ali brate od FS nema nista,samo pise da je buy kada odes relog ne spawnas se u njoj niti je u tvom vlasnistvu...ako ko moze da mi objasni da stavim na buy bez FS

Dinamicno dodavanje ti je najbolje, veruj mi, mozda si nailazio na nedovrsene FS, pa si se razocaro, ali potrazi malo nacices neku dobru


Citat: Blaeks332 poslato Mart 16, 2012, 23:33:48 POSLE PODNE
Dinamicno dodavanje ti je najbolje, veruj mi, mozda si nailazio na nedovrsene FS, pa si se razocaro, ali potrazi malo nacices neku dobru

Najbolje?
Veceg sranja od garhouse i tako tih sranja nisam video.
Otvoris scriptfiles i dodajes kuca koliko oces !!
@Autor Teme
NE PREPORUCUJEM TI DA KORISTIS ALTERNATIVNI HOUSE SYSTEM(osim ako ga nisi sam pravio)
Poslednja Izmena: Mart 17, 2012, 11:09:42 PRE PODNE od ''KopriVa'
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Punissher

Brate ako znas da mi pojasins kako da napraviim tamo kuce u script file to bi najvise volio jer je ovo cuto sr....nje

Snich

CitatSkripta koju koristim:Edit

Koji gamemod koristis, ja nisam nikad cuo za gamemod pod nazivom 'Edit'


Ako je BN

On ti brate ima dinamicno pravljenje kuca

/malakuca
/srednjakuca
/velikakuca
/vila

/adresakuce
/levelkuce
/cijenakuce

neznam dalje :D mozda i nema vise uglavnom to su ti bitne