Koliko vam je pomogao forum da naucite skriptati?

Započeo admin, Mart 02, 2010, 21:58:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovaj forum je prava stvar !.
Ja sam naucio dosta toga s ovog foruma,a sada ucim i skriptati,predbro je objasnjenjo kako skriptati.SVAKA CAST!  :P :P
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Baff

ne bas puno...sve sam osnovno znao i prije balkan sampa :P , jer je 90% foruma bazirano na GF modu i 90% tutorijala je o GF modu(kako napraviti ovo kako napraviti ono)...ali eto dobro dodje pocetnicima kako da naprave obicni GF server malo uredjen i zapocmu biznis(pa se vi onda pitate "zasto otvarate takve noob servere sa noob skriptama" ;) )


Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Mart 03, 2010, 12:03:03 POSLE PODNE
Ovaj forum je prava stvar !.
Ja sam naucio dosta toga s ovog foruma,a sada ucim i skriptati,predbro je objasnjenjo kako skriptati.SVAKA CAST!  :P :P
jest  :D

Znao sam neke osnovne stvari prije foruma, al sam usavrsio onda sve kad je doso forum :) - BS & forum.sa-mp.com su mi pomogli oko svega
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

nastoe

Ja kada sam ovdje dosao vec sam znao skriptati iskreno nisam puno tu naucio sve na org. forumu ili samp wiki

Kada sam dosao na forum nisam znao nista scriptanja, a sad sto sam duze ovde to vise znam scriptat zahvaljujuci BS Teamu... ;)

Citat: Baff poslato Mart 03, 2010, 14:49:39 POSLE PODNE
ne bas puno...sve sam osnovno znao i prije balkan sampa :P , jer je 90% foruma bazirano na GF modu i 90% tutorijala je o GF modu(kako napraviti ovo kako napraviti ono)...ali eto dobro dodje pocetnicima kako da naprave obicni GF server malo uredjen i zapocmu biznis(pa se vi onda pitate "zasto otvarate takve noob servere sa noob skriptama" ;) )


Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Mart 03, 2010, 12:03:03 POSLE PODNE
Ovaj forum je prava stvar !.
Ja sam naucio dosta toga s ovog foruma,a sada ucim i skriptati,predbro je objasnjenjo kako skriptati.SVAKA CAST!  :P :P
jest  :D

Stvarno si uhonja, cak ne znas nista ni o postotcima, ajde prebroj tutoriale i ostalo pa vidi da li je 90% vezano za GF... Boze Boze ne govorite nista napamet...


Baff

Citat: Soprano poslato Mart 03, 2010, 19:30:56 POSLE PODNE
Citat: Baff poslato Mart 03, 2010, 14:49:39 POSLE PODNE
ne bas puno...sve sam osnovno znao i prije balkan sampa :P , jer je 90% foruma bazirano na GF modu i 90% tutorijala je o GF modu(kako napraviti ovo kako napraviti ono)...ali eto dobro dodje pocetnicima kako da naprave obicni GF server malo uredjen i zapocmu biznis(pa se vi onda pitate "zasto otvarate takve noob servere sa noob skriptama" ;) )


Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Mart 03, 2010, 12:03:03 POSLE PODNE
Ovaj forum je prava stvar !.
Ja sam naucio dosta toga s ovog foruma,a sada ucim i skriptati,predbro je objasnjenjo kako skriptati.SVAKA CAST!  :P :P
jest  :D

Stvarno si uhonja, cak ne znas nista ni o postotcima, ajde prebroj tutoriale i ostalo pa vidi da li je 90% vezano za GF... Boze Boze ne govorite nista napamet...
dobro eto pomogo mi je puno forum sta si cicija  :D :D

Malo, uglavnom sam sve znao. Ako mi je trebala pomoc pitao sam ovdje.




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.


Correlli

Citat: Luka P. poslato Mart 03, 2010, 19:37:23 POSLE PODNE
Sve sa SA-MPovih stranica.
Forum & Wiki.

Vjerujem da se nisi ni potrudio pročitati naslov teme:
Citat: TemaKoliko vam je pomogao forum da naucite skriptati?

Barem smo mi to uradili, nitko drugi nije ni pomislio da bi to napravio prije nas. A to Å¡to je Soprano preveo tutoriale sa sa:mp wiki - neka je. Puno ljudi ovdje ne razumije ili slabo razumije engleski jezik.
Poslednja Izmena: Mart 03, 2010, 19:49:22 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: Don Correlli poslato Mart 03, 2010, 19:48:58 POSLE PODNE
Citat: Luka P. poslato Mart 03, 2010, 19:37:23 POSLE PODNE
Sve sa SA-MPovih stranica.
Forum & Wiki.

Vjerujem da se nisi ni potrudio pročitati naslov teme:
Citat: TemaKoliko vam je pomogao forum da naucite skriptati?

Barem smo mi to uradili, nitko drugi nije ni pomislio da bi to napravio prije nas. A to Å¡to je Soprano preveo tutoriale sa sa:mp wiki - neka je. Puno ljudi ovdje ne razumije ili slabo razumije engleski jezik.
E cuko nije on sve prevodio. 8)

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Citat: pliva♫♪ poslato Mart 03, 2010, 19:51:50 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Mart 03, 2010, 19:48:58 POSLE PODNE
Citat: Luka P. poslato Mart 03, 2010, 19:37:23 POSLE PODNE
Sve sa SA-MPovih stranica.
Forum & Wiki.

Vjerujem da se nisi ni potrudio pročitati naslov teme:
Citat: TemaKoliko vam je pomogao forum da naucite skriptati?

Barem smo mi to uradili, nitko drugi nije ni pomislio da bi to napravio prije nas. A to Å¡to je Soprano preveo tutoriale sa sa:mp wiki - neka je. Puno ljudi ovdje ne razumije ili slabo razumije engleski jezik.
E cuko nije on sve prevodio. 8)

hehe tu je cijeli tim bio :D sop i matej xD, ma i pliva ajde xD

trebalo je truda i svaka im cast ;)

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM










To sto ste preveli nema nikakvog smisla - onaj koji ne zna dobro engleski, kako ce on razumijeti uopce kompliciranije objasnjenje na engleskom jeziku?