Koliko vam je pomogao forum da naucite skriptati?

Započeo admin, Mart 02, 2010, 21:58:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo dakle zanima me vase misljenje, nadam se da smo vam mogli pomoci, ali evo ocekujem da nakon glasovanja ostavite i komentar ovdje tako da budemo sigurni u tocnost ankete.

Hvala,

Benjamin

Ne znam jel to do mene ali ja ne vidim anketu. I da forum mi je dosta razjasnio stvari u vezi scriptanja.
Poslednja Izmena: Mart 02, 2010, 21:59:49 POSLE PODNE od Nik Delgad




Mnogo mi je pomogao i jos ucim.Ima dosta tutoriala svi skripteri sto vec dugo rade trude se da pomognu pocetnicima. ;)

r4z0r

Ni ja nevidim anketu .
Pomogao mi je dosta toga , vecinom sitnice ne bas nesto mnogo :)

Citat: _JoKeR_ poslato Mart 02, 2010, 22:01:25 POSLE PODNE
Mnogo mi je pomogao i jos ucim.Ima dosta tutoriala svi skripteri sto vec dugo rade trude se da pomognu pocetnicima. ;)

Potpis  ;)
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

pomogo mi je da naapravim mod otvorim server pa sam odusto od skriptanja i SAMP-a ali za svaku pohvalu moze se puno toga naucit


Ni ja je nevidim... btw ponogo mi e oko osnovnih stvari jer dalje niti ne idem  ;D

matemandbrnaze742

aaaaaaaaaaaaaaaaa da znate kako je meni pomogao  ;D kad sma tek dosao nisam znao local upalit xD.Stvarno da nie bilo BSa nebi znao local upalit  ;) :D

Puno mi je pomagao.Nisam nis znao dok nisam dosao na ovaj forum.Tu sam nesto poceo ucit i polako pa skoro pa sve znam(ne bas sve)...Hvala svima koji su postali tutorijale i pomagali mi!







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




Lamine Diarra

Meni je dosta pomogao, naucio sam osnovne stvari, vec imam neke svoje skripte :).

nikako mi nije pomogao :D, sve sto znam naucio am uz pomoc gf moda :D, a inace mislim da je drugim puno pomogao :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Ni ja ne vidim anketu, puno mi je pomogao forum, sve sto znam naucio sam tu a mali dio i na sa-mp forumu ;)

iYoko

Prije foruma nisam nista znao... Sad neznam nista...  :)

Ja prije postojanja ovog communityia nisam znao ama baš ništa od skriptanja
preko vaših tutoriala dok su prije bili domaći tutoriali i to naučil sam mnogo

FUC* YEA


Puno mi je pomogao ali ne tolko kolko su mi pomogli ostali skripteri koji su tu ocjena 5 XXDD