SampArena 4ever

Započeo [BC]Dexy, Februar 28, 2010, 22:03:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [SampArena]Deo poslato Mart 01, 2010, 20:36:01 POSLE PODNE
pa mozda bi i mogli za pocetak free host... ZA POCETAK a za kasnije bi ase mozda snasli ... nekako ...

Ma nema vam to smisla, mislim preskupo je odrzavati i voditi server ako nisi the best, bolje vam je da otvorite server na kojem cete se ponekad skupiti i odigrati da se prisjetite starih dana...

E ljudi imam jedno pitanje jel sam ja igrao na SA MP areni jel ja sam prestao igrat SA MP prije 1,5g pa nezznam na kojem sam serveru prije igrao

Nick: Pritt_Army
a jedinog igraca kojeg se sjecam bio je : Etan_Hunt ako sam dobro napisa molim pomoc


iYoko

Citat: L3O RUL3 poslato Mart 02, 2010, 11:14:53 PRE PODNE
E ljudi imam jedno pitanje jel sam ja igrao na SA MP areni jel ja sam prestao igrat SA MP prije 1,5g pa nezznam na kojem sam serveru prije igrao

Nick: Pritt_Army
a jedinog igraca kojeg se sjecam bio je : Etan_Hunt ako sam dobro napisa molim pomoc

Samparena je pokrenuta 30. 1. 2009. tako da nisi igrao na SampAreni...

A videa majko moja, nisam nikad igrao na SampAreni, ali svaka vam cast, rastuzi me video i to pravo  :'( :'( :'(


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Evo ja trenutno radim jedan GameMod(radnja se odvija u SF), za par tjedana otvorio bi server na game.hr hostingu i ja bi ga nazvao SampArena. Sad ja neznam dal smijem...Pitao sam Djuru al neodgovara...

Baff

nije video nesto kolko ga muzika docarava  :)

Citat: ωω^ 50rf4 ^ωω poslato Mart 02, 2010, 20:56:57 POSLE PODNE
Evo ja trenutno radim jedan GameMod(radnja se odvija u SF), za par tjedana otvorio bi server na game.hr hostingu i ja bi ga nazvao SampArena. Sad ja neznam dal smijem...Pitao sam Djuru al neodgovara...

Ne vjerujem da ce se on sloziti...


Da samparena je bila zakon server i da se opet otvori opet bi igrao tamo...ali naravno da djeca nesmiju otvarat neki takav server je se zna da ce uspjet sa dobrim modom a nezna niko vodit server kako treba tako da...

Citat: Soprano poslato Mart 02, 2010, 21:54:12 POSLE PODNE
Citat: ωω^ 50rf4 ^ωω poslato Mart 02, 2010, 20:56:57 POSLE PODNE
Evo ja trenutno radim jedan GameMod(radnja se odvija u SF), za par tjedana otvorio bi server na game.hr hostingu i ja bi ga nazvao SampArena. Sad ja neznam dal smijem...Pitao sam Djuru al neodgovara...
Ne vjerujem da ce se on sloziti...
Nesmijes ga nazvat SampArena, ja sam imao ideju otvorit opet samparenu, ali djuro je rekao da nemoze pa nisam, a cak sam i domenu imao :D
www.SampArena.org

E jbg...Ma nema veze.
Btw imo bi i ja domenu vjerovatno ili .org ili .com  :D

Baff

Citat: °|Chris|° poslato Mart 03, 2010, 08:46:55 PRE PODNE
Da samparena je bila zakon server i da se opet otvori opet bi igrao tamo...ali naravno da djeca nesmiju otvarat neki takav server je se zna da ce uspjet sa dobrim modom a nezna niko vodit server kako treba tako da...

Citat: Soprano poslato Mart 02, 2010, 21:54:12 POSLE PODNE
Citat: ωω^ 50rf4 ^ωω poslato Mart 02, 2010, 20:56:57 POSLE PODNE
Evo ja trenutno radim jedan GameMod(radnja se odvija u SF), za par tjedana otvorio bi server na game.hr hostingu i ja bi ga nazvao SampArena. Sad ja neznam dal smijem...Pitao sam Djuru al neodgovara...
Ne vjerujem da ce se on sloziti...
Nesmijes ga nazvat SampArena, ja sam imao ideju otvorit opet samparenu, ali djuro je rekao da nemoze pa nisam, a cak sam i domenu imao :D
www.SampArena.org

a djuro je tebi tata ili?  ???

iYoko

Citat: Baff poslato Mart 03, 2010, 15:30:56 POSLE PODNE
Citat: °|Chris|° poslato Mart 03, 2010, 08:46:55 PRE PODNE
Da samparena je bila zakon server i da se opet otvori opet bi igrao tamo...ali naravno da djeca nesmiju otvarat neki takav server je se zna da ce uspjet sa dobrim modom a nezna niko vodit server kako treba tako da...

Citat: Soprano poslato Mart 02, 2010, 21:54:12 POSLE PODNE
Citat: ωω^ 50rf4 ^ωω poslato Mart 02, 2010, 20:56:57 POSLE PODNE
Evo ja trenutno radim jedan GameMod(radnja se odvija u SF), za par tjedana otvorio bi server na game.hr hostingu i ja bi ga nazvao SampArena. Sad ja neznam dal smijem...Pitao sam Djuru al neodgovara...
Ne vjerujem da ce se on sloziti...
Nesmijes ga nazvat SampArena, ja sam imao ideju otvorit opet samparenu, ali djuro je rekao da nemoze pa nisam, a cak sam i domenu imao :D
www.SampArena.org

a djuro je tebi tata ili?  ???
Baff u ovom nasem svijetu ima nesto sto se zove postovanje. Mnogi ga ljudi imaju prema drugima mogao bi malo i ti...

Ma Baff je uhonja, pokupit ce jednom 4ever ban od mene, neka, ima vremena...

Ma nemoj Baffa, ja sam na ovom forumu samo zbog toga da vidim kako ce mu usi izgledati kada ode na operaciju da sredi to, pa da nam onda postavi sliku  ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!