SampArena 4ever

Započeo [BC]Dexy, Februar 28, 2010, 22:03:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo da postam zadnji video na sampareni koj je ikad snimljen ... jos se sjecam kako nam je bilo zakon :D

Samparena u srcu
Poslednja Izmena: Februar 28, 2010, 22:07:56 POSLE PODNE od [SA]Deo
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3



da .... malo za... linkove gledao sam sve videove pa valda nisam copy   :)
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


iYoko

Hah ma peace... Svaki put mi ovaj video rastuzi vecer...

Bas jeben video  :'( Sto se neskupite vi stari igraci ulozite neke pare i pokrenete ponovo SAMP ARENU.

iYoko

Citat: [CH]Bistrik_Boy poslato Februar 28, 2010, 22:16:57 POSLE PODNE
Steta sto nisam dosao da vidim kako je to i da malo krenem igrati,po ovime,nije bilo pune rasprave,samo zabava...

:)
Istina... Malo je tu bilo neceg u vezi Elcoa mislim ali inace nije uopce bilo svadja... MA bio najbolji server ikad napravljen.

Citat: [CH]JoKeR poslato Februar 28, 2010, 22:18:05 POSLE PODNE
Bas jeben video  :'( Sto se neskupite vi stari igraci ulozite neke pare i pokrenete ponovo SAMP ARENU.
Djuro nece a nebi bilo isto bez njega.
Poslednja Izmena: Februar 28, 2010, 22:18:46 POSLE PODNE od SampArena :: iYoko

Bilo je jebeno na sampareni bar meni. Nisam bio dugo igrao ali jebeno sam se proveo.




Sto nebi nista tu je Deo.Ako vec volite toliko server sto to nebi sami uradili.Moj savet je da uzmete posao u svoje ruke i da pokazete da mozete  ;)

ja vam vratim aliena xd









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

iYoko

Ja znam dosta igraca koji bi sigurno barem probali a vecina bi ih ostala. Ja bi 100% igrao samo zbog imena xD

Meni je bilo dobro na SA nisam bio dugo ali to kratko vijeme bio sam obična Seljačina (POSAO)
:D :D :D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

zerocoolos

yep, na countryside modu je bilo najzabavnije, nije nas bilo puno ali su bili sve stalni igraci i ok ekipa...

bas me zanima gdje su sada neki od njih, npr. petar_cappo, lacoste_one, neon_one, remi...

eh kad se sjetim :D evo jos malo videa da probudi nasa sjecanja :D

SampArena Trke = Trke ... Najjace nema sta :P
SampArena RPG = Ovo nezam zas smo radili ali uglavnom i to sam snimio XD
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


Citat: zerocoolos poslato Mart 01, 2010, 01:37:53 PRE PODNE
yep, na countryside modu je bilo najzabavnije, nije nas bilo puno ali su bili sve stalni igraci i ok ekipa...

bas me zanima gdje su sada neki od njih, npr. petar_cappo, lacoste_one, neon_one, remi...
remi je poceo igrati WoW...
za loca i capoa nezz...
a neon je igrao neko vrijeme na CC...

SampArena je bio presuper server...
oni night warovi xD...
tenkovima po LS xD...
Poslednja Izmena: Mart 01, 2010, 20:35:12 POSLE PODNE od Sam

pa mozda bi i mogli za pocetak free host... ZA POCETAK a za kasnije bi ase mozda snasli ... nekako ...
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3