[FS] Dinamican Stan Sistem v0.2 (UPDATE 7.3.2012)

Započeo [BR]Maki187, Mart 03, 2012, 18:01:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Zašto nakon što se server ugasi stanovi nestanu? treba li u scriptfiles napraviti mapu neku?


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.

trebas sad nezz kaako ide msm da je Stanovi2 ili Stanovi pogledaj u scriptu

Dobio si sve sto si trebao uz stan sistem, treba da imas u scriptfiles folder Stanovi, u kom se cuvaju stanovi... a nejga si dobio uz fs...

jedino sto u pastebin pise Stanovi2, al to me mrzel oda menam i pastebin kod, kad sam upalod pogresno :D

i mislim da su slova dovoljno velika, da se vidi da na pm neodgovaram! ;)
Poslednja Izmena: Mart 30, 2012, 22:53:42 POSLE PODNE od [BR]Maki187



Big

*


neucitaju se stanovi ?

dal ti se ucita bilo koja druga FS ?

ako se neisu ucital istanovi posle /gmx , idi /rcon login [sifra]
/rcon loadfs DinamicanStanSistem

uostalom, /gmx komande su glupost  :D

Bilo bi dobro kada bi neki ovako koji se pravi Skripter prebacio ovo sve u lijepi STRCMP :D  :D :D

--> Ajde skripteri ja pokusao nemam sanse :D :D

dodaj u OnGameModeInit

SendRconCommand("reloadfs DinamicanStanSistem");


ako ti nece ucitati posle restarta.. :)

Citat: Adnan Lord poslato April 19, 2012, 20:42:03 POSLE PODNE
Bilo bi dobro kada bi neki ovako koji se pravi Skripter prebacio ovo sve u lijepi STRCMP :D  :D :D

--> Ajde skripteri ja pokusao nemam sanse :D :D


A kako bi bilo da ti naucis ZCMD, pa nemora niko nista da ti prebacuje ?
Rekao sam ti vec na PM, ja nzm da koristim STRCMP i Sscanf, vec samo ZCMD/YCMD sa Sscanf, a cisto sumnjam da ce ti neko prebacivati u strcmp, jer ga danas koriste uglavnom samo pocetnici u skriptanju, tebi bi bilo mnogo bolje da naucis ZCMD i pocnes da ga koristis, bolje je po tebe, bolje po ostale  ;)

Ako ti treba pomoc da skontas ZCMD, pogledaj u mom tut-u za poslove, posto sam sve komande stavio u strcmp, zcmd i ycmd, pa mozes da vidis razliku i skapiras kako i sta...  ;)

Ali i ne razumijem sta ce ti STRCMP kad je ZCMD puno brzi i jednostavniji...

bravo maki vidi se da se trudis
i ti si uz dude-a , l48s-a , gagi-a, gotti-a, systema 64, extrema jedan od boljih skriptera na balkanu
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [RS]panameR. poslato Maj 02, 2012, 09:40:57 PRE PODNE
bravo maki vidi se da se trudis
i ti si uz dude-a , l48s-a , gagi-a, gotti-a, systema 64, extrema jedan od boljih skriptera na balkanu
paradoxa?

Citat: [SX] R3DM4N poslato Maj 02, 2012, 09:53:48 PRE PODNE
Citat: [RS]panameR. poslato Maj 02, 2012, 09:40:57 PRE PODNE
bravo maki vidi se da se trudis
i ti si uz dude-a , l48s-a , gagi-a, gotti-a, systema 64, extrema jedan od boljih skriptera na balkanu
paradoxa?
paradox-a , redman-a (xDD=), snich-a, vanilla, itd itd..
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_