[FS] Dinamican Stan Sistem v0.2 (UPDATE 7.3.2012)

Započeo [BR]Maki187, Mart 03, 2012, 18:01:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

sada cu bas testirat ovo, bas me zanima kako si napravio...

MOzda posluzi, jer se meni ne da pravit taj system :D


sve je u redu samo kako da sredim to da ne bude crno jel mozes to fixat

Nisam testirao, Maki ako jos uvek nisi popravio bug sa levelom za kupnju, (zakljucio sam da moze svaki level kupiti svaki stan jer nema provere za level.. iz ovoga sto pisu) koristi:


GetPlayerScore(playerid);


jer uglavnom svi serveri koristi Score da prikazu level :)

Taj problem sa crnim bi trebao da bude fixan, skinite novu berziju (R1) !!
ako ni u njoj neradi,  treba samo da odete u fajl svoje kuce, i tamo gde pise

Int= NEKI BROJ , da stavite u Int=2

al koliko znam, u R1 radi  ::)
Citat: dock poslato Mart 03, 2012, 23:17:32 POSLE PODNE
Nisam testirao, Maki ako jos uvek nisi popravio bug sa levelom za kupnju, (zakljucio sam da moze svaki level kupiti svaki stan jer nema provere za level.. iz ovoga sto pisu) koristi:


GetPlayerScore(playerid);


jer uglavnom svi serveri koristi Score da prikazu level :)

To nije bug, nego ga namerno nisam ubacivao, jer ti ni u RL netreba "level" da bi kupio stan, vec novac... al ae, ubacicu ako hocete, sto se tice te fukcije znam, neradim dzabe mod od nule(napola) :D
Poslednja Izmena: Mart 03, 2012, 23:27:56 POSLE PODNE od [BR]Maki187


Ovo mi bas treba i ubacio sam ali kad kupim stan i udjem sve crno a onda kada odem tamo i stavim int=2 o5 isto i kako da se spawnujem u stanu ??? a ne na mestu spawna :D ?

EDIT: Ovo kad udjem u stan sam popravio sad samo da se u njega spawnujem moze help :) ? i kako da dodam da treba neki level :) ?
Poslednja Izmena: Mart 03, 2012, 23:56:47 POSLE PODNE od Novica
RESPECT FOR MILANCE !

o spawnu uopste nisam razmisljao, mozes da uradis da se spawnujes u/ispred stana, al onda ces napraviti problem u GM-u

sto se tice lvl-a, neko je postao u nekom od postova iznad, pomocu koje funkcije... ubacicu u updejtu za lvl i videt ida fixam ovo sa intom

[quote author=
Maki187 link=topic=39663.msg297662#msg297662 date=1330816366]
o spawnu uopste nisam razmisljao, mozes da uradis da se spawnujes u/ispred stana, al onda ces napraviti problem u GM-u

sto se tice lvl-a, neko je postao u nekom od postova iznad, pomocu koje funkcije... ubacicu u updejtu za lvl i videt ida fixam ovo sa intom
[/quote]
zar nisi fixo ovo s intom? meni sad radi normalno  :D

Brate eni radi samo int 2 to je [cenzura] -.-

EDIT: Kako da se popravi npr kucam /editcenu meni izbaci mesto da edituje cenu meni izbaci u chatu gore /editcenu cena i stalno tako i to ima i za stavljanje i dizanje novca ?
Poslednja Izmena: Mart 04, 2012, 03:45:46 PRE PODNE od Novica
RESPECT FOR MILANCE !

Jel već ima sve ili moram ja ubacivat to ?
Mapam besplatno!


Brate moze neko da mi doda lvl da ima i da moze neki drugi int i da se spawnuje u toj kuci kad neko kupi tj stanu pls ????
RESPECT FOR MILANCE !

Citat: Novica poslato Mart 04, 2012, 00:32:11 PRE PODNE
Brate eni radi samo int 2 to je [cenzura] -.-

EDIT: Kako da se popravi npr kucam /editcenu meni izbaci mesto da edituje cenu meni izbaci u chatu gore /editcenu cena i stalno tako i to ima i za stavljanje i dizanje novca ?

zamolio bi te da prevedes na neki razumljiv jezik...
Ako ti izbacuje tekst u chatu, to znaci da si ukucao samo /editcenu , a lepo ti pise u chatu sta da ukucas, /editcenu 2000 (nemroas 2000, mozes bilo sta), isto ej i za stavljanje i uizmanje novca...


Citat: Pasa poslato Mart 04, 2012, 14:39:16 POSLE PODNE
(ako nisi ukro :P :D )!
Meni nije problem sa intom!

Nisam takav tip, to bi znacilo da sam i anticheat ukrao xD , naranvo da ne, sta uradim i ciju sam pomoc na bilo kakav nacin imao, stavim ga u creditse i kraj  :)

Sto se tice inta, i nebi trebalo da bude problema u R1, nego verovatno pojedinci nisu skinuli R1  ::)


Citat: Novica poslato Mart 04, 2012, 14:52:28 POSLE PODNE
Brate moze neko da mi doda lvl da ima i da moze neki drugi int i da se spawnuje u toj kuci kad neko kupi tj stanu pls ????

Bice sve to u v0.2 , naravno kad budem imao vremena da ubacim...
uostalom, promeni trenutno rucno interier, iskoristis wiki da nadjes zeljeni namestaj i gotovo...

brt ja stavim mesto int 2 ja stavim 3 udjem sve crno -.-
RESPECT FOR MILANCE !