CroTouch Roleplay (wild balkan update)

Započeo antfuce, Februar 28, 2010, 11:08:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Marsh[ftw] poslato Februar 28, 2010, 19:09:05 POSLE PODNE
Pa šta onda pišete gore

Dečko ,znaÅ¡ ti čitati jbt jel piÅ¡e ako psujeÅ¡ doÄ'e to policij
kao vrijeÄ'anje stanovnika,i dobijeÅ¡ wanted a jbt jes inedokazan -.-


Sretno sa serverom i da te pitam das temu od foruma ??



Citat: antfuce poslato Februar 28, 2010, 19:55:21 POSLE PODNE
Citat: Marsh[ftw] poslato Februar 28, 2010, 19:09:05 POSLE PODNE
Pa šta onda pišete gore

Dečko ,znaÅ¡ ti čitati jbt jel piÅ¡e ako psujeÅ¡ doÄ'e to policij
kao vrijeÄ'anje stanovnika,i dobijeÅ¡ wanted a jbt jes inedokazan -.-
Å ta si napisao?
Pa daj ajde ako je to roleplay ovo ko neznam Å¡ta to ko da opsujem Niku neznam Å¡ta  i dobijem wanted

mode je super posjetite sad ce se otvorit
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy


Sretno, trebat ce ti sreca, pogotov ako ti je Mrer Head

mahaha,head je jer je host nabavio,ali ja sam glavni,ne smije ništa bez mog znanja!

Citat: antfuce poslato Mart 01, 2010, 17:36:17 POSLE PODNE
mahaha,head je jer je host nabavio,ali ja sam glavni,ne smije ništa bez mog znanja!
sta je ovo toni a di sam ja i ja sam glavni xP

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Ludi Grad

Citat: [CT]MreR poslato Mart 01, 2010, 18:20:43 POSLE PODNE
ajde svi kliknite na to

Citat: antfuce poslato Mart 01, 2010, 17:48:07 POSLE PODNE
Evo jedna stranica uz server xP

http://www.e-castig.com/index.php?r=iqe0//

BRISEM VAM POST jer spamate bezveze i otisli ste u OFFTOPIC i dosadili ste vise sa tim e-castigom!!!!


joj daj sramota..kradete nama igrace..:@..svi nasi igraci s naseg foruma i servera su sad kod vas..mi to nikad nismo radili ja ne kuzim kak mozete bit jadni..ako vam je server dobar i svida se igracima dolazit ce polako kako su i nama..al ne vi morate nase igrace zvat kod vas..i mi vas jos lijepo primili na server i sve a vi tako..stvarno jadno..uopce nemate postovanja!!

Citat: [CS]Tione poslato Mart 01, 2010, 22:15:58 POSLE PODNE
joj daj sramota..kradete nama igrace..:@..svi nasi igraci s naseg foruma i servera su sad kod vas..mi to nikad nismo radili ja ne kuzim kak mozete bit jadni..ako vam je server dobar i svida se igracima dolazit ce polako kako su i nama..al ne vi morate nase igrace zvat kod vas..i mi vas jos lijepo primili na server i sve a vi tako..stvarno jadno..uopce nemate postovanja!!
nas sta ti decko mozda nisi ti krao od 2 igrace i na kraju krajeva ja nisma nikog zvao sam 2 forumuma/servera

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

ajde suti tione neznas ni sta je PowerGaming a pametujes..srami se i ne krademo igrace vas je larp mode a mi smo od pocetka radili mode PUJ SRAMITE SE VI!
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy