CroTouch Roleplay (wild balkan update)

Započeo antfuce, Februar 28, 2010, 11:08:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako,danas izlazi server,Ime mu je WildBalkan roleplay
Ncce biti kao ostali server,po tome Å¡to ce biti u 3 odnosno 4 sela,naravno kako raja bude dolazila tako cu raditi update.
Svi balkan serveri ili vecina su u ls,ja sam htio napraviti da bude posebno i uspio sam,ugl
Evo nešto više o serveru..

Server je country,ima 4 sela u okolica ls,glavno selo je ono sa bunarom,tamo je burg i vecina disco klubova,org itd
Evo slika:
http://img29.imageshack.us/img29/2002/3seloglavno.png

2 selo jeviše za živjeti,jeste da je vece od glavnoga što je dobro pa su sve kuce tamo,groove family je isto tamo
Ima novih stvari /rentboat pošto se od sela do sela može ici vodom,a na svakoj luci je napravljen most ili neki mol za brodeve i glisere
evo slika 2 sela:
http://img687.imageshack.us/img687/8086/2selo.png

3 selo je više za potrebe,ima i tamo kuca i bizova,org i bandi,no vecina trgovina i ostalih namirnica i proizvoda je tamo
http://img169.imageshack.us/img169/7237/1selo.png][url]http://img169.imageshack.us/img169/7237/1selo.png[/url]

4 selo je za poslove,bizzove i stvari sa nekretninama,tamo je vecina stanova i poslova,doraden je dosta u mta

Toliko o selima
Evo još neke stvari koje ću vam reči da su važne i nove,i da trebate znati
Org i bande:
PD
Fbi
Swat
Bolnica
Groove family
East lion
Lcn
Hitman
Cnn
Licenseri
Taxi org

Zasad su samo 3 bande,no kako bude dolazila raja,ja ću staviti nove,naravno na forumu u prijedlozi/ideje neka raja posta za nove bande,pa cemo vidjeti da neku ubacim,jer meni je bitno da udovoljim raji,ali naravno i da raja ne krši pravila roleplaya i da igra pošteno

Uglavnom,u Lcn bandi su za matse paketi,morate imati dopuštenje lcna za ulazak,a u groove je crack house i droga.
Napravio sam crno tržište ili black market za drogu i matse,za to pd,fbi i swat nesmiju znati

                                                                          Kuće i bizovi
Ima 100 kuća,večina u selu di je groove,naravno ima i u 2 selima ali ovo sam baš mislio za ovo selo da stavim najviše.
Ukupno ima 79 kuća i 20 stanova,naravno to je za početak,kao što sam rekao,kako raja bude dolazila tako ću širiti sve ukljućujući kuće i bizove.
Bizzova ima 56,ima novih bizzova kao što je za CarOwnerShip koji će isto biti u serveru.

                                                                        Donatori
Donatori će imati pravo na kuću po izboru,uz to na doradnju interiora,i mta dvoriÅ¡te,imat će za buy /heli buy (helikopter) i /mo buy (motor),uz to,donator dobiva i donator aute,vip org koja je smjeÅ¡tena kod 2 grada,raÄ'a se sa punim healom,bude u org po izboru,naravno je izbor,ali sa time da će biti testan,i joÅ¡ neke stvari o kojima će viÅ¡e biti u sreveru

                                                                       /guide komanda
/guide komanda će biti potrebna ukljucujući i /gps zato što pošto raja sa balkana nije baš upoznata sa okolicom ls i ostala 2 grada
Na forumu ću postati gdje se šta nalazi i neke umne mape,po kojima će bii lakše pamtiti,naravno,ako bude kakvih pitanja u vezi sela,gdje se šta nalazi itd,postajte na forumu,ili pitajte in-game.

                                                                     JoÅ¡ malo o organizacijama
PD-novo u pd-u je to da kada helikopter ili neki avion bude prolazio pored pd,fbi i swat člana,na mapi će se taj helikopter/avion prikazati,jer naš scripting team je napravio radar,koji vide pd,swat,fbi, članovi,naravno,moraju biti u autu,ili ništa od radara.Osim toga napravio sam kada hoćete recimo prijaviti nekoga policij zovete /call 911 birate policija,i onda pratite kako vam piše,opis zločina,počinioc itd..
Groove i East lion- U okolici groove i east lion bande su kuće,ja preferiram da u tim kućama žive članovi tih org,znači ako neki član nema kuću,a volio bi ju imat
Večina bandi i org je podjeljena u 2 dijela,znači taxi org recimo imate i u 1 i u 3 selu,i spoejene su,ima 2 baze,i 2 spawna,kada vas ubacimo u org ,imate pravo birati gdje da se spawnate
   
                                                                      Barovi,trgovine,sexshop,mobtrgovina itd
Takvi lokali i trgovine su raštrkane i ima ih u svakom selu za opće potrebe,Upozoravam vas što se tiče sexa da i tu posao kurve može ostaviti AIDS ili sidu.Zaštititi se možete ako kupite kondom u sex shopu!
Svaka od ovih trgovina je ujedno i bizz..

                                                                 Server zaÅ¡tita
AFk-kada si afk možete se ubiti,tko bude afk,ide mu kick,pa warn,znate da je 3 warna ban,zato molimo vas da pazite!
KickPinger-Kada vam je ping veći od 500 automatski vas kicka iz servera
Robot-pazi na hackove,kao Å¡to je za novac,oružje,brzina usput kada psujeÅ¡,stigne prijava policij za vrijeÄ'anje stanovnika,pa postaneÅ¡ osumnjičenik

Ostale stvari možete saznati na forumu:
http://www.crotouch.xtreemhost.com/forum/

Server bi se trebao danas otvoriti,znači ip još nije tu,no stavim ga prije otvorenja 2 sata i na forum isto,zato svi koji planiraju igrati,nega se registriraju na forum prvo!
Jel bez foruma niste ništa na serveru
Usput prijave za lidere,admine,gm scripting team itd sve na forumu!
Ugodnu igu želi vam vaš admin team!
Poslednja Izmena: Februar 28, 2010, 11:41:16 PRE PODNE od antfuce

iYoko

Server ima potencijala. Svaka cast na originalnosti.. Moda posijetim i pogledam kako ste to slozili. Sretno!

Super,hvala na komentaru very much heh :P
Poslednja Izmena: Februar 28, 2010, 11:41:41 PRE PODNE od antfuce

Sretno, po opisu mi se svida!


Odsutan dok ne doÄ'em.


Citat: SampArena :: iYoko poslato Februar 28, 2010, 11:36:18 PRE PODNE
Server ima potencijala. Svaka cast na originalnosti.. Moda posijetim i pogledam kako ste to slozili. Sretno!
originalnosti?...
hmmmm...
ne bih rekao...
skoro pa ista SampArena...


mode je odlican stvarno smo se trudili i da to sve propadne u vodu nebih volio!Zato vas molimo da svi dodete na otvorenje da oborimo rekord i pozovite igraca da vide mod!Hvala!
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

thx svima mnogo
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Citat: [CT]MreR poslato Februar 28, 2010, 16:01:45 POSLE PODNE
thx svima mnogo

jbt mrer,head si nisi owner,i ne govori za scriptu kao da si ju ti scriptato a nisi

a lol de zajebavaju me hosteri stalno de dodi na msn
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Citatkada psujeÅ¡,stigne prijava policij za vrijeÄ'anje stanovnika,pa postaneÅ¡ osumnjičenik

Ja ovo nekuzim, ako ti jebeÅ¡ nekome mater Å¡ta to policiji doÄ'e?

meni nikad nije stigla murija
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy


ja to nepisem to ove budale
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Pa nije mu nikad dosla murija jer nikad nije psovao xD


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!