cunami na havajima

Započeo [LB]Weite.psd, Februar 27, 2010, 22:43:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


bice zajebano... prvi znaci SMAKA SVETA ! xD









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

M-Gun

jeli ovo izravan prijenos ???? mens cini da je ja cekam minutu samo ovi ljudi stoje xD

iYoko

Citat: Trmka poslato Februar 27, 2010, 22:45:08 POSLE PODNE
bice zajebano... prvi znaci SMAKA SVETA ! xD
Ne... Ovo je istina sto pricas... Nekazem da ce biti neki odredjeni datum ali je dokazano da ce doci i to iz vise razloga. Jedan je sto cemo se sudarit sa Marsom, drugi je jer ce Sunce izgorit a teci je globalno zatopljenje. Svi od ovih su potvrdjeni... Uzivaj!  :D


I da to je live.

M-Gun

Jebote zna li se vrijeme kad ce grunit da se ja pripremim ?? haha xD

Correlli

Citat: SampArena :: iYoko poslato Februar 27, 2010, 22:52:13 POSLE PODNE
Ne... Ovo je istina sto pricas... Nekazem da ce biti neki odredjeni datum ali je dokazano da ce doci i to iz vise razloga. Jedan je sto cemo se sudarit sa Marsom, drugi je jer ce Sunce izgorit a teci je globalno zatopljenje. Svi od ovih su potvrdjeni... Uzivaj!  :D

Naravno da ćemo jednog dana nestat nažalost. To može bit za tisuču godina, a može i bit za miljardu. Sunce će se jednog dana ugasit kao što si reko, ili ćemo se sudariti sa nekim drugim planetom ili će neka zvijeda eksplodirati (supernova) pa će nas pogoditi ili će bit neki rat pa ćemo svi nestat.
Poslednja Izmena: Februar 27, 2010, 23:04:32 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: SampArena :: iYoko poslato Februar 27, 2010, 22:52:13 POSLE PODNE
Citat: Trmka poslato Februar 27, 2010, 22:45:08 POSLE PODNE
bice zajebano... prvi znaci SMAKA SVETA ! xD
Ne... Ovo je istina sto pricas... Nekazem da ce biti neki odredjeni datum ali je dokazano da ce doci i to iz vise razloga. Jedan je sto cemo se sudarit sa Marsom, drugi je jer ce Sunce izgorit a teci je globalno zatopljenje. Svi od ovih su potvrdjeni... Uzivaj!  :D


I da to je live.


e da ... svi pricaju da ce se desiti 2012 smak sveta... ali ja kazem da ce bit 2013. to su naucnici namerno rekli da bi ljudi imali vremena da se pripreme za sve... i ako tu nema sta da se priprema !!! i zelim da kazem... ove zime, u kini 40cm snega prvi put u istoriiji zemlje... na haitju 500k ljudi poginulo.. na chileu zemljotres 200 ljudi poginulo... ! KATASTROFA !









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Correlli

2012 godina je glupost. To je obićna izmišljotina protiv LHC projekta a poslije su i druge stvari poćeli da izmišljaju.

M-Gun

Ja mislim da je 2012 godina izmisljena da se svjet uplasi ,ali sta je tu je ja cu se dobro pojebat i napit na zadnji dan ako je hahaha xD

Gluposti i pretpostavke...Samo Bog zna kada cese to desiti, odkud ce neka retardirana zena iz karti, il bog zna iz cega znati kad ce biti...Oce qrac...


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

iYoko

Hah... Dodju ovi likovi na balkon kaze jedan: "Look this cam goes live... People can see us" a ovaj drugi "Why did you set this up on our bacony? I don't want people looking at me"  :D

nista se ne zna correlli ... bice jos mnogo iznenadjenja.. zamljotresa,talasa,cunamija.i stvari koje ce poremetiti svet...

The World Is Just Awesome









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Ludi Grad

ma jest i vi pricate o glupostima......umrijecemo kad tad.....i da sutra bude smak svijeta i da umres ti ces kao znati.....zato zivi zivot kao dosad sto si....gluposti su sve ovo.....sto kaze Correlli moze biti za milion, milijardu godina.....niko ne zna.....i da bude sutra sta mai veze  :D  :P  ;D


M-Gun

Citat: Trmka poslato Februar 27, 2010, 23:05:56 POSLE PODNE
nista se ne zna correlli ... bice jos mnogo iznenadjenja.. zamljotresa,talasa,cunamija.i stvari koje ce poremetiti svet...

The World Is Just Awesome
hhahahah zakon reklama.....trmka fali mi resp za lvl haha xD