cunami na havajima

Započeo [LB]Weite.psd, Februar 27, 2010, 22:43:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: Trmka poslato Februar 27, 2010, 23:05:56 POSLE PODNE
nista se ne zna correlli ...
Naravno da ne, zato i ne možeš vjerovati svim ovim glupanima na TV-u koji prićaju gluposti. I 2000 i 2006 bi trebali nestati kako su govorili ali ipak smo još ovdje.
Smak svijeta bi po ovim budalama trebao biti već 100x puta do sad.

Citat: Trmka poslato Februar 27, 2010, 23:05:56 POSLE PODNE
bice jos mnogo iznenadjenja.. zamljotresa,talasa,cunamija.i stvari koje ce poremetiti svet...
To je stvar našeg planeta.. tako se barem nadam..
- http://en.wikipedia.org/wiki/High_Frequency_Active_Auroral_Research_Program#Conspiracy_theories
Poslednja Izmena: Februar 27, 2010, 23:10:20 POSLE PODNE od Don Correlli

M-Gun

Govoreno je nesto da je vec trebao biti smak svjeta tj. udariti meteor u zemlju ali spasio ga neki platen ,i eto ko ce tome virovati ,mozda bas bude globalno zahladenje,mozda pak sunce dobije jos energije hahah ,,,bog samo zna

ljudi, sve se dogadja postepeno...kao sto vidite, malo po malo nestaje nam 1 po 1 deo na zemlji... nesto se otopljava, nesto se rusi, nesto nosi nesto...kontintenti se priblizavaju jedan drugome...
edit: za to je sve COVEK kriv
Poslednja Izmena: Februar 27, 2010, 23:15:09 POSLE PODNE od Trmka









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Correlli

Citat: Trmka poslato Februar 27, 2010, 23:14:39 POSLE PODNE
kontintenti se priblizavaju jedan drugome...
edit: za to je sve COVEK kriv
Za to čovjek nije kriv.
Poslednja Izmena: Februar 27, 2010, 23:16:30 POSLE PODNE od Don Correlli

M-Gun

Citat: Trmka poslato Februar 27, 2010, 23:14:39 POSLE PODNE
ljudi, sve se dogadja postepeno...kao sto vidite, malo po malo nestaje nam 1 po 1 deo na zemlji... nesto se otopljava, nesto se rusi, nesto nosi nesto...kontintenti se priblizavaju jedan drugome...
edit: za to je sve COVEK kriv

To je istina ali evo,da se topi(to bi bilo najbrze) trebalo bi jos barem 10-20 god po meni , da se kontinenti spoje barem 200 godine , da se rusi mozda bi ovo moglo otic u 10-20 god da je neki rat ,,,,ali ja mislim da nebi to bas brzo trebalo biti ,da nemamo za sto panicariti

Citat: [CH]M-Gun poslato Februar 27, 2010, 23:16:36 POSLE PODNE
Citat: Trmka poslato Februar 27, 2010, 23:14:39 POSLE PODNE
ljudi, sve se dogadja postepeno...kao sto vidite, malo po malo nestaje nam 1 po 1 deo na zemlji... nesto se otopljava, nesto se rusi, nesto nosi nesto...kontintenti se priblizavaju jedan drugome...
edit: za to je sve COVEK kriv

To je istina ali evo,da se topi(to bi bilo najbrze) trebalo bi jos barem 10-20 god po meni , da se kontinenti spoje barem 200 godine , da se rusi mozda bi ovo moglo otic u 10-20 god da je neki rat ,,,,ali ja mislim da nebi to bas brzo trebalo biti ,da nemamo za sto panicariti
ruse se zemljotresom...


Citat: Don Correlli poslato Februar 27, 2010, 23:16:07 POSLE PODNE
Citat: Trmka poslato Februar 27, 2010, 23:14:39 POSLE PODNE
kontintenti se priblizavaju jedan drugome...
edit: za to je sve COVEK kriv
Za to čovjek nije kriv.
nije covek. ali ko zasto se onda to desava...










Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Correlli

Citat: Trmka poslato Februar 27, 2010, 23:17:54 POSLE PODNE
nije covek. ali ko zasto se onda to desava...
Pogledaj na Googlu, imaš dosta o tome. To je isto stvar našeg planeta.

M-Gun

Je ali necce jedan zemljotres srusiti cijelu zemlju trajat ce to dugooooo....

Baff

ma pusti ta sranja...smak svijeta ce da bude kad bude WW3 a ako ovako nastave sa ovim sranjima,ratovima zbog goriva,iskljucivanjem plina pola kontinenta i takim sranjima ;)

Correlli

Kažu da je prijetnja prekinjena i da neče biti ništa od toga.

Citat: Don Correlli poslato Februar 28, 2010, 00:15:42 PRE PODNE
Kažu da je prijetnja prekinjena i da neče biti ništa od toga.
po meni je to samo Odlozeno za neki drugi datum...









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |

Correlli

Citat: Trmka poslato Februar 28, 2010, 00:20:09 PRE PODNE
po meni je to samo Odlozeno za neki drugi datum...
Kao što sam već reko, ako je ovo istina onda mogu napravit štetu kad god požele.
Poslednja Izmena: Februar 28, 2010, 00:24:14 PRE PODNE od Don Correlli

iYoko

Hah New World Order, Illuminati ovi oni zavjere urote teorije Oni... Nabijem ih ja sve

Ma mi ćemo sami sebe uništiti neće nas klima... Mi ćemo sebe nuklearkama pobit i to je to! -_-




Citat: Nik Delgad poslato Februar 28, 2010, 02:04:43 PRE PODNE
Ma mi ćemo sami sebe uništiti neće nas klima... Mi ćemo sebe nuklearkama pobit i to je to! -_-
to je brz nacin, a jedan od najgorih je unistavanje prasuma ili ti RAINFORESTS.. jer one proizvode 1/3 oxygen na planeti a i neutralisu zagadjenje prirode..









Citat: Zan Mandic
Mi smo ovdje radi zabave, zabave ne samo nas nego i svih igrača koji igraju na našem serveru, zato nemojte banati ako vam neto kaže njube, cheateru ili tako nesta. Budite UZORNI, budite kao gns ili trmka.
|Head Admin svih CH CS servera | SAMP DM Administrator | CS Forum Administrator | SAMP Forum GMOD | CH CS Klan Leader ( Steam i Non Steam |