Glavni razgovor #15

Započeo K4[Я]!K3, Februar 23, 2012, 22:11:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Paco

Citat: [EG]Dr.Nin0 poslato Februar 26, 2012, 20:47:37 POSLE PODNE
Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 20:43:47 POSLE PODNE
Server jest katastrofa da se sad neizražavam.Neki sitni edit Ravensa i to je to....
slazem se s tim
Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 20:43:47 POSLE PODNE
A ti sto kazes da sam spamer ja nisam spamer jas am stalno na ovome forumu i nemicem sa njega dok ti udes jednom u danu i to sat-dva..
spamer si pogotovo u temama di se krse pravila ;)
glumis moderatora

@Gotti posla neam nema skole,sutra praxa neam sta radit.Vani nemogu snijeg,a i bolestan sam

Kad si kod tog da glumim moderatora..Da reknem ja kada sam u nekoj temi nesto napisao dobio sam zabranu nez od koga nesto u stilu da nepisem u temi nego da reknem tom ko krsi pravila da pravila itd...Sto od sada pa na dalje i radim i radit cu...Znaci ja nesmamam nego samo fino reknem ''Citaj pravila!Ako niste skontali znaci moje je da reknem da procitam pravila dok VI kad neko preksi pravilo npr u sam server oglasvima kad nego npr ima free domenu vi mu napisete ''Sretno''..Umjesto da mu reknete da procita pravila....Dalje necu se raspravljat.. Pusa cmok  :-* :-*
Poslednja Izmena: Februar 26, 2012, 20:54:46 POSLE PODNE od ρα¢σ ѕιχχ

A pusti te se svadje nervozan sam cekam za 200e Napoli inter 1-icu :D

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 20:50:42 POSLE PODNE
Kad si kod tog da glumim moderatora..Da reknem ja kada sam u nekoj temi nesto napisao dobio sam zabranu nez od koga nesto u stilu da nepisem u temi nego da reknem tom ko krsi pravila da pravila itd...Sto od sada pa na dalje i radim i radit cu...Znaci ja nesmamam nego samo fino reknem ''Citaj pravila!Ako niste skontali znaci moje je da reknem da procitam pravila dok VI kad neko preksi pravilo npr u sam server oglasvima kad nego npr ima free domenu vi mu napisete ''Sretno''..Umjesto da mu reknete da procita pravila....Dalje necu se raspravljat.. Pusa cmok  :-* :-*
da zavrsim raspravu
moderator ce radit svoj posao
ti zaobidi temu ko sto 97% ovog foruma radi ukoliko nije moderator  ;)

Paco

Citat: [EG]Dr.Nin0 poslato Februar 26, 2012, 20:56:14 POSLE PODNE
Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 20:50:42 POSLE PODNE
Kad si kod tog da glumim moderatora..Da reknem ja kada sam u nekoj temi nesto napisao dobio sam zabranu nez od koga nesto u stilu da nepisem u temi nego da reknem tom ko krsi pravila da pravila itd...Sto od sada pa na dalje i radim i radit cu...Znaci ja nesmamam nego samo fino reknem ''Citaj pravila!Ako niste skontali znaci moje je da reknem da procitam pravila dok VI kad neko preksi pravilo npr u sam server oglasvima kad nego npr ima free domenu vi mu napisete ''Sretno''..Umjesto da mu reknete da procita pravila....Dalje necu se raspravljat.. Pusa cmok  :-* :-*
da zavrsim raspravu
moderator ce radit svoj posao
ti zaobidi temu ko sto 97% ovog foruma radi ukoliko nije moderator  ;)

Ok,bilo bi dosta..Nisam ni ja dobre volje danas..

Gotti ako ti je dosadno valjaj se po snijegu :)  ??? :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Poslednja Izmena: Februar 26, 2012, 20:58:47 POSLE PODNE od ρα¢σ ѕιχχ

@paco_sixx,  ako si dobio u zadnjih mjesec dana 20 zabrana to znači da si spamer ili Å¡ta ja znam  :D

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 26, 2012, 21:02:12 POSLE PODNE
@paco_sixx,  ako si dobio u zadnjih mjesec dana 20 zabrana to znači da si spamer ili Å¡ta ja znam  :D

eh da je 20..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sergio_Don

Istina je da je situacija na serveru grozna kao i s modom, ja sam doso da rijesim situaciju s modom, a probat cu usput malo da RP popravim, imaju stalne igrace, cijeli dan 50+ na serveru sto znaci da bi se isplatilo malo truda uloziti.
@Partybreaker da oni su mi jako vazni

Paco

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 26, 2012, 21:02:45 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 26, 2012, 21:02:12 POSLE PODNE
@paco_sixx,  ako si dobio u zadnjih mjesec dana 20 zabrana to znači da si spamer ili Å¡ta ja znam  :D

eh da je 20..

To nisam ja to je moja Å AUMA :P :P

Tako treba Paco :D
Nije spamer dok ih nije 500
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

ÄŒekaj Karike , odakle si ti izvukao tih famoznih 4,5 account-a na kojima ja imam preko 1000 postova? Kakve ti gluposti baljezgaÅ¡? Nije mi do svaÄ'e , ali momak zapitaj se tko je tu nolifer , da ja te mogu naučiti značenje riječi "no lifer" zato Å¡to je to neÅ¡to Å¡to ja nisam. Pozdrav.

Citat: Green Day poslato Februar 26, 2012, 21:13:37 POSLE PODNE
ÄŒekaj Karike , odakle si ti izvukao tih famoznih 4,5 account-a na kojima ja imam preko 1000 postova? Kakve ti [cenzura]osti baljezgaÅ¡? Nije mi do svaÄ'e , ali momak zapitaj se tko je tu nolifer , da ja te mogu naučiti značenje riječi "no lifer" zato Å¡to je to neÅ¡to Å¡to ja nisam. Pozdrav.
pozdrav i tebi na oba acc-a  :)


Gotti sto bi sa serverom oli ga otvarat?:D

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: |BL|Davidoff poslato Februar 26, 2012, 21:26:50 POSLE PODNE
Gotti sto bi sa serverom oli ga otvarat?:D

Oli ti zabranu pisanja ?


(salim se, procitaj malo par tema unazad) :D
Poslednja Izmena: Februar 26, 2012, 21:44:08 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BURPG] Don_Sergio poslato Februar 26, 2012, 21:02:54 POSLE PODNE
Istina je da je situacija na serveru grozna kao i s modom, ja sam doso da rijesim situaciju s modom, a probat cu usput malo da RP popravim, imaju stalne igrace, cijeli dan 50+ na serveru sto znaci da bi se isplatilo malo truda uloziti.
@Partybreaker da oni su mi jako vazni

Vazno je sve od moda,rp-a na serveru,foruma,staff teama,marketinga,ulozenog truda.

Sve to rezultira vecem broju igraca na serveru. :)


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info