Glavni razgovor #15

Započeo K4[Я]!K3, Februar 23, 2012, 22:11:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.


Paco

Sad kako ljudi dolaze dolazi i DON  :D :D :D

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 19:23:20 POSLE PODNE
Sad kako ljudi dolaze dolazi i DON  :D :D :D

Koji si ti spamer. Ovo nije šala. Stvarno, pogledaj svoj datum registracije i postove, i moj datum registracije i postove. Kasnije, kažu On spamer, on ovo, on ono!

Citat: [BURPG] Don_Sergio poslato Februar 26, 2012, 19:06:55 POSLE PODNE
Presao sam skriptati na Balkan ulice :O :)

Sretno ti ;)


A i mene se ne svidja server ali sad evo pogledah ima isto igraca kao BU svaka mu cast,a od kad je otvoren taj server?

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: |BL|Davidoff poslato Februar 26, 2012, 20:06:53 POSLE PODNE
A i mene se ne svidja server ali sad evo pogledah ima isto igraca kao BU svaka mu cast,a od kad je otvoren taj server?

Fino je kad ima igraca,al dzaba kad su ti igraci non rperi, i koji ne bi ni igrali na serveru da je hard rp ...
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

Sergio_Don

Citat: [RS] Marlon poslato Februar 26, 2012, 20:14:29 POSLE PODNE
Citat: |BL|Davidoff poslato Februar 26, 2012, 20:06:53 POSLE PODNE
A i mene se ne svidja server ali sad evo pogledah ima isto igraca kao BU svaka mu cast,a od kad je otvoren taj server?

Fino je kad ima igraca,al dzaba kad su ti igraci non rperi, i koji ne bi ni igrali na serveru da je hard rp ...
Meni je vazno da ima igraca :)

Marlon to ti je ziva istina,sad udjoh nidje RP nista igraci rade MG.Ne svidja mi se server to su oni igraci sto su SA:MP poceli da igraju prije 5 dana i sto igraju tu samo da bi dobili lidera ili tako nesto.Server im nije ozbiljan mene se ne svidja nemaju igrace koji ce da im igraju po 5-6h na dan nemaju stalnih igraca,nego samo oni koji udju na server da vide kakav je ili lideri i tako to po mojem misljenju server nista ne valja!
Poslednja Izmena: Februar 26, 2012, 20:33:05 POSLE PODNE od |BL|Davidoff

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: |BL|Davidoff poslato Februar 26, 2012, 20:21:12 POSLE PODNE
Marlon to ti je ziva istina sad udjoh nidje RP nista igraci rade MG ne svidja mi se server to su oni igraci sto su SA:MP poceli da igraju prije 5 dana i sto igraju tu samo da bi dobili lidera ili tako nesto server im nije ozbiljan mene se ne svidja nemaju igrace koji ce da im igraju po 5-6h na dan nemaju stalnih igraca nego samo oni koji udju na server da vide kakav je ili lideri i tako to po mojem misljenju server nista ne valja!
E ,da te pitam...Koje si ti god kad' tako lepo razmisljas? -.-

Imas ispada i ispada...

Citatnemaju igrace koji ce da im igraju po 5-6h na dan nemaju stalnih igraca nego samo oni koji udju na server da vide kakav je ili lideri i tako to
Boze gospode....

Btw,mod je ocajan...Bez uvrede vlasnicima ali ono...Ja ne znam sta igrace privlaci kod njih ali stvarno ! :S

Ja sam 1996 zasto vidis li mi u signaturu?

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: [BURPG] Don_Sergio poslato Februar 26, 2012, 20:18:12 POSLE PODNE
Citat: [RS] Marlon poslato Februar 26, 2012, 20:14:29 POSLE PODNE
Citat: |BL|Davidoff poslato Februar 26, 2012, 20:06:53 POSLE PODNE
A i mene se ne svidja server ali sad evo pogledah ima isto igraca kao BU svaka mu cast,a od kad je otvoren taj server?

Fino je kad ima igraca,al dzaba kad su ti igraci non rperi, i koji ne bi ni igrali na serveru da je hard rp ...
Meni je vazno da ima igraca :)

Tebi su samo igraci vazni? -.-



Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Paco

Server jest katastrofa da se sad neizražavam.Neki sitni edit Ravensa i to je to....

A ti sto kazes da sam spamer ja nisam spamer jas am stalno na ovome forumu i nemicem sa njega dok ti udes jednom u danu i to sat-dva..Sad se nezelim svaÄ'at posto imam i pametijeg posla.. :-X :-X

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 20:43:47 POSLE PODNE
Server jest katastrofa da se sad neizražavam.Neki sitni edit Ravensa i to je to....
slazem se s tim
Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 20:43:47 POSLE PODNE
A ti sto kazes da sam spamer ja nisam spamer jas am stalno na ovome forumu i nemicem sa njega dok ti udes jednom u danu i to sat-dva..
spamer si pogotovo u temama di se krse pravila ;)
glumis moderatora

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 20:43:47 POSLE PODNE
Server jest katastrofa da se sad neizražavam.Neki sitni edit Ravensa i to je to....

A ti sto kazes da sam spamer ja nisam spamer jas am stalno na ovome forumu i nemicem sa njega dok ti udes jednom u danu i to sat-dva..Sad se nezelim svaÄ'at posto imam i pametijeg posla.. :-X :-X

Cuj nisi spammer,a u svakoj bozjoj temi u samp server oglasi,kada neko prekrsi pravilo ti postas umjesto moderatora.
[/center]

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 20:43:47 POSLE PODNE
Server jest katastrofa da se sad neizražavam.Neki sitni edit Ravensa i to je to....

A ti sto kazes da sam spamer ja nisam spamer jas am stalno na ovome forumu i nemicem sa njega dok ti udes jednom u danu i to sat-dva..Sad se nezelim svaÄ'at posto imam i pametijeg posla.. :-X :-X

Ne znam bas da li imas pametnija posla ako si ceo dan ovde i ne mices se sa foruma kao sto kazes  :-\
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri