Glavni razgovor #15

Započeo K4[Я]!K3, Februar 23, 2012, 22:11:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

e drustvo zna netko moze li se na sampu koristit volan za pc..naravno za auta kad sjednem moze li se podesit da dodajem gas i da motam na volanu?

Citat: Ronw poslato Februar 26, 2012, 13:51:23 POSLE PODNE
e drustvo zna netko moze li se na sampu koristit volan za pc..naravno za auta kad sjednem moze li se podesit da dodajem gas i da motam na volanu?
naravno...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Ronw poslato Februar 26, 2012, 13:51:23 POSLE PODNE
e drustvo zna netko moze li se na sampu koristit volan za pc..naravno za auta kad sjednem moze li se podesit da dodajem gas i da motam na volanu?

Nisam siguran jel može na svim volanima , ali ja mislim da sam prije probavao i da sam mogao , samo nisam siguran baš.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong

ma planiram kupit najvise radi sampa kod roÄ'aka sam igrao na NFS i svidjelo mi se jako..... ako je jos netko siguran da moze nek kaze :D

Citat: Ronw poslato Februar 26, 2012, 13:54:54 POSLE PODNE
ma planiram kupit najvise radi sampa kod roÄ'aka sam igrao na NFS i svidjelo mi se jako..... ako je jos netko siguran da moze nek kaze :D
pa lol, probaj pa vidi, nece te pojesti...  :)

pa nisam ga kupio jos probao bih da ga imam omg nebi ga kupovao ako nemoze...cccc

Citat: Ronw poslato Februar 26, 2012, 13:59:40 POSLE PODNE
pa nisam ga kupio jos probao bih da ga imam omg nebi ga kupovao ako nemoze...cccc

Pa uzmi od rodjaka pa probaj..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

@Paco: Ne cudi me ti spamer 4ever :)

Oce neko neki cod2 ili cod4 war da ga razderemo ekipa i ja :P?
Poslednja Izmena: Februar 26, 2012, 14:07:13 POSLE PODNE od !вє!ѕєуzιι¢н™
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Citat: !вÑ"!Ñ•Ñ"уzιι¢нâ,,¢ poslato Februar 26, 2012, 14:06:56 POSLE PODNE
@Paco: Ne cudi me ti spamer 4ever :)

Oce neko neki cod2 ili cod4 war da ga razderemo ekipa i ja :P?
cb il pcw? :DD

http://www.xfire.com/profile/vedran4123/

ako imas server dodaj me pa cemo odigrat ;)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

[quote author=[O.G]panameR. link=topic=39032.msg293316#msg293316 date=1330261848]
Citat: !вÑ"!Ñ•Ñ"уzιι¢нâ,,¢ poslato Februar 26, 2012, 14:06:56 POSLE PODNE
@Paco: Ne cudi me ti spamer 4ever :)

Oce neko neki cod2 ili cod4 war da ga razderemo ekipa i ja :P?
cb il pcw? :DD

http://www.xfire.com/profile/vedran4123/

ako imas server dodaj me pa cemo odigrat ;)
[/quote]

Moze pcw jel Paco i jos par nj nemaju orgove, sad cu te add pa pcw onda kasnije CB :P
Btw daj link cb-a da vidim statistiku xD
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Tko još igra taj cod je bolestan jedino ak ste newbie ajde , ali ako ste počeli prije 2010 cod ja bi se zapitao zašto se još igram :D
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong


Igram od 08 no sad u zadnje vrijeme, vise vremena provodim igrajuci samp
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Pametnije bi vam bilo nimalo neigrat nego ići van , bolesna su danas djeca , ženska preko facebook-a pita na status "tko hoće van neka piše u box" bolesno.
"I'm a loser and a user so I don't need no accuser" - Billie Joe Armstrong