Glavni razgovor #15

Započeo K4[Я]!K3, Februar 23, 2012, 22:11:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 10:50:05 PRE PODNE
@T.Pain Ja bogami igram CoD2 ???
igras i opet si low :D

ako kome trebaju imena servera sa onako Balkan ___

javite se na pm pun sam ideja :D
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Paco

Panamer ipak koristim tvoj CFG :) dobar je samo ja imam low comp pa imam 40 fpsa pa malo teze ide,ali i dalje sam pro :)

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 10:50:05 PRE PODNE
@T.Pain Ja bogami igram CoD2 ???
Jel treba neki program ili nesto slicno posto meni nece cod2 MP ? O.o

Paco

Pa treba ti kao zapocetak CoD2 i onda skini  patch 1.3 i instaliraj ga i to ti je to i skini po mogucnosti Xfire...
Poslednja Izmena: Februar 26, 2012, 11:12:15 PRE PODNE od ρα¢σ ѕιχχ

Citat: ρα¢σ ѕιχχ poslato Februar 26, 2012, 11:11:41 PRE PODNE
Pa treba ti kao zapocetak CoD2 i onda skini  patch 1.3 i instaliraj ga i to ti je to i skini po mogucnosti Xfire...
Hm,za sta je taj xfire ?Takodje imam CoD2 a za patch nisam siguran ! :)

Paco

Evo sada cu ti na PM poslati download za patch 1.3,a sxfire sluzi ovako za servere u raznim igricama,mozes tu imati i svoje prijatelje sa kojima se mozes dopisivati..



Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Zlatan_Ibrahimovic


[quote author=[O.G.]FЯ3ΛΚ(LuxZillo) link=topic=39032.msg293245#msg293245 date=1330258718]
dobra mala :D
[/quote]
tebi je dobro sve sto hoda xD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Pozz sta se radi?
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.