Glavni razgovor #15

Započeo K4[Я]!K3, Februar 23, 2012, 22:11:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Impulse! poslato Februar 24, 2012, 22:48:06 POSLE PODNE
Zna li iko sta je sa thug life forumom?

Nisam ga platio, i moram se razmisliti ocu li nastaviti da radim to uopste ili ne, radim sam sada, mod jeste pri kraju ali onaj forum i ostalo nije bas dalo rezultate, a mod nije sve sto cini server, takodje se radi nova forum tema, pa cemo videti ocemo sutra produziti forum ili cemo odloziti za par nedelja dok ponovo ne okupim tim, uradimo forum, dovrsim mod itd... Ne postajte oko toga nista vise u GR niti meni na PM, ovo je sve sto trebate znati..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Snich

Bilo kako bilo, nek je sretno Gotti .

Pa razmisljas da ne otvaras server jel ???
A bio bi jedan od boljih servera kad ti ja govorim svi mi govore kad ce Thug Life da igramo na njega svi cekaju da se otvori poslusaj me otvaraj ga!

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

A.T

*

Potpis Zino,na forum ima veliki broj aktivnih igraca,koji bi i na server igrali,pogrijesices Gotti ako odustanes  :-\

Citat: Trisho poslato Februar 25, 2012, 10:17:29 PRE PODNE
Potpis Zino,na forum ima veliki broj aktivnih igraca,koji bi i na server igrali,pogrijesices Gotti ako odustanes  :-\
igraca?

tamo su svi skoro bili

wannabe skripteri
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Begii

[quote author=[O.G]panameR. link=topic=39032.msg292501#msg292501 date=1330162299]
Citat: Trisho poslato Februar 25, 2012, 10:17:29 PRE PODNE
Potpis Zino,na forum ima veliki broj aktivnih igraca,koji bi i na server igrali,pogrijesices Gotti ako odustanes  :-\
igraca?

tamo su svi skoro bili

wannabe skripteri

[/quote]

Varas se. ;)

Joj  :-[  :(
Panamer puno pricas,i puno seres   ;)

Citat: Impulse! poslato Februar 25, 2012, 12:13:53 POSLE PODNE
Joj  :-[  :(
Panamer puno pricas,i puno seres   ;)
ajde reci ti onda sta je bilo tamo?!?

bili su samo likovi sa BS, i kad bi se otvorio server, bili bi samo prvih par dana da razgledaju/popljuju mod, i otisli bi!
Zasto?
zato sto na ovom balkanu ima vise servera nego igraca.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 25, 2012, 02:52:07 PRE PODNE
radim sam sada
evo,vidim da si rekao da ne pitamo nista,nego pitam samo sta je bilo s Gagijem i ko je jos ono radio s tobom?

Mr.Gagi

[quote author=[O.G]panameR. link=topic=39032.msg292576#msg292576 date=1330168882]
Citat: Impulse! poslato Februar 25, 2012, 12:13:53 POSLE PODNE
Joj  :-[  :(
Panamer puno pricas,i puno seres   ;)
ajde reci ti onda sta je bilo tamo?!?

bili su samo likovi sa BS, i kad bi se otvorio server, bili bi samo prvih par dana da razgledaju/popljuju mod, i otisli bi!
Zasto?
zato sto na ovom balkanu ima vise servera nego igraca.
[/quote]
Pa i da je bilo tako ja sam radio samo zbog Jessa i Dede i nikog vise i onda sam otisao zbog Gottia

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Februar 25, 2012, 02:52:07 PRE PODNE
Citat: Impulse! poslato Februar 24, 2012, 22:48:06 POSLE PODNE
Zna li iko sta je sa thug life forumom?

Nisam ga platio, i moram se razmisliti ocu li nastaviti da radim to uopste ili ne, radim sam sada, mod jeste pri kraju ali onaj forum i ostalo nije bas dalo rezultate, a mod nije sve sto cini server, takodje se radi nova forum tema, pa cemo videti ocemo sutra produziti forum ili cemo odloziti za par nedelja dok ponovo ne okupim tim, uradimo forum, dovrsim mod itd... Ne postajte oko toga nista vise u GR niti meni na PM, ovo je sve sto trebate znati..
istina
server necini samo skripta nego i igraci i njihova dobra volja ;)

Covjek vas je fino zamolio i napisao da nista vise oko toga ne postate ovdje..
A vi opet, ja bi vama svima zabranu pisanja  ;D
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

Čovjek reče da ne pišete više o tome u GR a vi ne stajete.

Citat: Zgruvoâ,,¢ poslato Februar 25, 2012, 13:52:52 POSLE PODNE
Čovjek reče da ne pišete više o tome u GR a vi ne stajete.
onda i ti prestani spamati za ovim  marlonom..
budi malo kreativan i smisli nesto svoje sta ces rec
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

[quote author=[O.G]panameR. link=topic=39032.msg292636#msg292636 date=1330174452]
Citat: Zgruvoâ,,¢ poslato Februar 25, 2012, 13:52:52 POSLE PODNE
Čovjek reče da ne pišete više o tome u GR a vi ne stajete.
onda i ti prestani spamati za ovim  marlonom..
budi malo kreativan i smisli nesto svoje sta ces rec
[/quote]
De prvo pogledaj ko spama.
Ovo je moj prvi post u ovoj temi, u prošloj sam jedva imao 5.
Uopšte ne volim da ulazim u rasprave ovdje s vama.
Tebe ne zanima moja kreativnost. :)