[RS:RP] CarOwnerShip

Započeo K4[Я]!K3, Februar 06, 2012, 17:22:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.




Kao vecina ostalih systema i ovaj system vlasnistva vozila je uraden tako da bude sto vise realan(RP).Ono sto je vazno da se kaze u vezi COS-a je to da se vozila dodaju ingame Å¡to znaci da je cijeli system dinamican. Jedina prepreka je taj maximalni broj vozila od '400', jer sve do tog trenutka se nedira skripta, a u slucaju da bude potrebe za tim(povecan broj igraca) bit ce dovoljan jedan mali update i problem je rijesen!
Å to se tice komandi tu jos uvijek nisam zavrsio posao jer ce nedostajat jos neke da bi system funkcionisao prema potrebama samih igraca.

* /kupivozilo
* /prodajvozilo
* /prodajvoziloigracu
* /vparkiraj
* /vlociraj
* /mojavozila - izbacuje listu zauzetih slotova, ID vozila i ime vozila.
* - sve ostale funkcije su dostupne  na komandu /vozilo koja je uradena u dialogu.

Salon vozila koji ste vidjeli na slikama je jedan od ukupno dva ovlastena prodajna salona u Los Santosu.
Pored legalnog nacina kupnje vozila postoje i vozila crnog trzista sa manjim cijenama i vecim rizikom po vas jer ako uzmete u obzir da ulazite u posao sa mafijom shvatit ćete kako bi mogli izvuc "deblji kraj" tj. kako bi vas prevarili, uzeli novac ili čak pretukli na smrt zbog obicnog novca.  


Tuning - Napucavanje vozila *
Svi 'modovi' tj. dijelovi koje ugradite na vase vozilo radi ljepseg izgleda vozila ostaju sacuvani i nakon restarta servera.
Dijelove najčešće kupujete u mehaničarskim radnjama ili u ovlaštenim servisima a za one koji vole i malo adrenalina postoji mogućnost crnog tržišta a već ste naučili(nadam se) kako se s njima radi.




Malo detaljniji opis systema u kojem nije sve rečeno, dakle na vama je da ostalo otkrijete kad za to doÄ'e vrijeme. :)



Zar nije bolje da sve ubaciš pod komandu /vozilo nego da imaš i dialog /vozilo i sve one komande pored?

Lepo ovo izgleda. :)







Real-Life informacije


Ime : Nikola
Prezime : Toure
Omiljeni klub: : Partizan
Zanimanje : Učenik
Pol : Muško
Zemlja : Kamerun








TL Informacije



Status : Tajkun
Forum : www.thug-life.info
IP : thug-life.info:8888
Mode : DeathMatch (za mene)
Version : v1.0 BETA
Finished : Neće skoro





Citat: [GS]Impulse! poslato Februar 06, 2012, 17:32:09 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 06, 2012, 17:27:57 POSLE PODNE
Citat: [GS]Impulse! poslato Februar 06, 2012, 17:23:28 POSLE PODNE
prespremno :D
nisam siguran da razumijem tu riječ XD
Hvala  :D
extra je :D
aha  :D

Citat: H8ER poslato Februar 06, 2012, 17:30:59 POSLE PODNE
Zar nije bolje da sve ubaciš pod komandu /vozilo nego da imaš i dialog /vozilo i sve one komande pored?

Lepo ovo izgleda. :)
mozda i jest bolje.. ali koga god da sam pitao kaže da je jednostavnije sa komandama   :D
btw Hvala  :)



cim sam mu objasnio kako izgleda auto on odma napravi Car ownership :D

ae super je!
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Februar 06, 2012, 18:18:07 POSLE PODNE
cim sam mu objasnio kako izgleda auto on odma napravi Car ownership :D

ae super je!
malo je bolje od tvoje slike

:D

Odlicno, samo bi bilo jos bolje ako bi uradio dinamicni sistem sa listanjem auta ili kupovinom preko dijaloga. :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Lepo, samo bi bilo bolje kao sto kaze Gotti da bude pod dialog, a da auta budu tu .. :)


Hvala svima  :D
btw razmislit ću o tom dialogu i listanju..  :)

Eagle Luka