Balkan Ulice RPG || Update

Započeo [BURPG] Wistaa, Januar 29, 2012, 14:56:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svim clanovima ovog' foruma,kao sto vidite na Balkan Ulice RPG je odradjen update,nesto se radilo i ubacivalo prije 3-4 dana,nesto danas,ali to od prije nije bilo objavljeno,pa sam uhvatio nesto vremena da objavim.

-----------NOVOSTI------------

Sef System:
Napravljen je novi sistem za sve bande/mafije,gdje mogu stavljati materijale,drogu i naravno uzimati ih iz sefa

Kiosci:
Napravljen sistem sa kioscima,gdje mozes kupovati dopunu/kredit za mobitele,kupovati novine i jos nesto od hrane...

Komande u dialogu:
Uradjene komande u dialogu kao sto su: /help /househelp /businesshelp /renthelp i jos neke...

Nove pomocne poruke za igrace:
Sto se tice ovoga,ovo je samo prebaceno iz Faction Game,jer ove poruke mi se jako svidjaju

Mape:
Ubacene nove mape,kao sto su kafic kod PD (unikatno radjen),nova F.B.I baza,takodje(unikatno)

Jos je radjeno nekih stvari,samo ne mogu da se sjetim cega sve,a sto se tice slika nemam vremena da ih ubacim niti ih imam vec slikanih...








Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Nije loš update.vidim imate dosta dobar broj igrača,neznam koliko postojite,ali srećno..

Citat: Wizzy poslato Januar 29, 2012, 15:09:54 POSLE PODNE
Nije loš update.vidim imate dosta dobar broj igrača,neznam koliko postojite,ali srećno..

Hvala,2 puta se dosad' server otvarao/zatvarao,samo nisam tu reklamirao ranije,ovaj zadnji put sam ga otvorio u septembru




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Mogao si malo bolje uredit post..
Sretno vam.

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda




Hvala vam :)




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click



Hvala,hvala svima :)




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


Hvala vam uskoro,bolji i veci update... :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click