Roleplay!

Započeo Smokey, Januar 24, 2012, 17:17:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

S tobom se necu uopce raspravljat, jer si klinjo od 12 godina. Lagano odjebi.

Citat: Smokey poslato Januar 24, 2012, 19:56:52 POSLE PODNE
S tobom se necu uopce raspravljat, jer si klinjo od 12 godina. Lagano odjebi.

Aj šuti. Svi ovi igrači na serveru su ljudi koji su protiv GFa, ili koji su na neki način "protjerani"...

Ja isto igram na Unique, Mod je uzet sa GF-a da .. Iskreno ne zanima me jel ga netko ukrao ili nije.. MOD JE DOBAR, a meni osobno su bitni uvjeti za igru. Što nazalost na GF-u ide po sistemu "sto više ljubis adminima guzu, to bolju poziciju imaš".. Igrao sam tamo jako dugo, duze nego Silvio i vecina admina koja je tamo na toj poziciji sada, a to je još od 2008. godine. I uvijek je tako bilo i bit ce tamo, da ne spominjem koliko ljudi abuzaju i guraju svoje prijatelje kad su neke zalbe na njih. PD/FBI apsolutno zasticen sa svih strana i svih gledišta, i apsolutno sve zalbe na njih se odbijaju.

Cisti primjer je to sto je adminov brat vrjeÄ'ao na nacionalnoj razini i nije bio kaznjen, zasto? Jer je adminov brat...

Tako da ja cu iskreno igrati na bilo kojem serveru, nije mi bitno jel ga drzi Soprano, Silvio ili onaj tko je sada Head na GF-u..

Bitno mi je samo da je mod dobar i da su Admin - Igrac odnosi normalni. Jer imam previše godina da bi se ulizivao djeci i na taj nacin omogucavao si normalne uvjete. Sretno Unique

Sergio_Don

Dosta rasprave ! Da tema nebi isla pod kljuc!
Poslednja Izmena: Januar 24, 2012, 22:11:39 POSLE PODNE od eXtrem Don_Sergio

Nadam se da cete uspeti,usao sam na server i dopada mi se i imate dosta igraca za pocetak

nesrecno ti sa serverom ! Duso prodana
Poslednja Izmena: Januar 25, 2012, 11:44:53 PRE PODNE od [RG]Impulse!

Citat: Smokey poslato Januar 24, 2012, 18:08:58 POSLE PODNE
Pricajte sta ocete balavci, Silvio je uzo svoj mod nazad, na kojem je dosta dugo radio, te je dosta na njemu izmjenjeno i stavio ga je an svoj server.   I to sta ste ljubomorni zato sta GF propada, a ovaj server se dize, nije moja stvar. Uzivajte. :*
Molim moderatore da kazne sve clanove koji su napisali u postu "Ukraden, mod", "Ukraden mod, necete uspjeti" ... Jer u pravilima pise da je to zabranjeno komentirat! Hvala.

Predstavljanje ce se uredit kroz koji dan, ovo je tek tako, da ljudi vide.

On nije na tom modu radio ni pola šta su Vega, Kybe, Fićo i ostali radili. Molim te da ne komentarišeš GF i stanje na GFu kad očigledno nisi informisan. Pola GFa je tu došlo iz razloga što im je lakše dobiti poziciju.

Botovi kopiraju i IG nickove sa GFa  :-[


bas volim kad se ljudi kite tudjim perjem! No, necu reagirati osim ako to vlasnik GF-a ne zatrazi!

Sve isto ama bas isto ko na GF-u... Od pickupa na spawnu do pitanja(ako se ne varam njih je vise i editana su) anticheat nije los...
Poslednja Izmena: Januar 25, 2012, 15:52:24 POSLE PODNE od !вє!ѕєуzιι¢н™
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Ne znam samo sta je unikatno na ovom kopirantskom serveru  ::) :D

Inace u kontaktu sam sa Dujmom, cujemo se uskoro  :-*
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 25, 2012, 19:54:03 POSLE PODNE
Ne znam samo sta je unikatno na ovom kopirantskom serveru  ::) :D

Inace u kontaktu sam sa Dujmom, cujemo se uskoro  :-*

Sada ću i ja sa Zlatkom vidjeti u vezi ovoga :D

Vegas.

Citat[Unique] Roleplay!
Hahahhahaha, trebao si staviti [Copied] Roleplay bilo bi više realno jade obični !

Bok

*

Ironičnog li naziva  :D

Ja sam radio na tom modu oko godinu dana i onda sam počeo raditi na modu za Global Restart. Uglavnom mod je cijeli ukraden, a bivÅ¡i global mod je dao globalca head adminu na tom "Unique" serveru koji je prekopirao cijeli Geforce forum zajedno s kodovima i stavio na svoj forum. Å to je joÅ¡ komičnije čak su i imena moderatora s GF foruma ostala u tim kodovima roll: Mislim, radio sam dugo na tom modu i ima dobrih stvari no mod nije tako savrÅ¡en. Ima čak i boljih modova na samp forumu no oni su prekopirali sve ovo misleći da će biti novi Geforce haha. Kao Å¡to sam reko i prije. Mogu imat i 800 igrača i najbolju skriptu, no uvijek će ih pratit glas na koji su način nastali, kraÄ'om i kopiranjem. Srdačan pozdrav.
A ja bi se sa Sopranom topila..
http://www.youtube.com/watch?v=HGW0lTJTslg

Citat: ÄŒOFKEEEEEEEE poslato Januar 26, 2012, 12:55:34 POSLE PODNE
Ironičnog li naziva  :D

Ja sam radio na tom modu oko godinu dana i onda sam počeo raditi na modu za Global Restart. Uglavnom mod je cijeli ukraden, a bivÅ¡i global mod je dao globalca head adminu na tom "Unique" serveru koji je prekopirao cijeli Geforce forum zajedno s kodovima i stavio na svoj forum. Å to je joÅ¡ komičnije čak su i imena moderatora s GF foruma ostala u tim kodovima roll: Mislim, radio sam dugo na tom modu i ima dobrih stvari no mod nije tako savrÅ¡en. Ima čak i boljih modova na samp forumu no oni su prekopirali sve ovo misleći da će biti novi Geforce haha. Kao Å¡to sam reko i prije. Mogu imat i 800 igrača i najbolju skriptu, no uvijek će ih pratit glas na koji su način nastali, kraÄ'om i kopiranjem. Srdačan pozdrav.
Support.