Roleplay!

Započeo Smokey, Januar 24, 2012, 17:17:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

////kradja moda
Poslednja Izmena: Mart 22, 2012, 12:20:48 POSLE PODNE od [JG]Crni Zvuk

Gl sa serverom vidim imate dobar broj igraca :D uglavnom GL :D

Po slikama vi ste smesteni u SF? :D



Losa kopija GFa + ste ukrali GF mod  :-[



Paco


Hoce jos neko napisati da je kopija?

Citat: kiddo poslato Januar 24, 2012, 17:46:40 POSLE PODNE
Losa kopija GFa + ste ukrali GF mod  :-[

Pa jel su kopirali ili su uzeli mod? Odluci se  :D



Dobar broj igraca, nzm da li ste kopirali ili ne, niti me zanima.  Mogli ste napisati malo bolji opis.
Sretno :)

Ovako da vam objasnim.Vodja servera je Silvio.On je dobio kick sa mjesta head admina,u zauzvart je ukrao skriptu,i sad je otvorio server.

Citat: [RG]Impulse! poslato Januar 24, 2012, 17:59:58 POSLE PODNE
Ovako da vam objasnim.Vodja servera je Silvio.On je dobio kick sa mjesta head admina,u zauzvart je ukrao skriptu,i sad je otvorio server.
To se desava kad vise ljudi imaju mod. Zato ne treba nikome davati. Ako neko hoce u ST, das mu zadatak, odradi ti u .pwn i lepo posalje.
Sami su krivi.

+Sami su zahtevali da se uklone sa foruma, stime mislim da nisu zasticeni od Balkan SAMPa, to je cak Dude ili neko od administracije pre vec rekao.
Poslednja Izmena: Januar 24, 2012, 18:02:00 POSLE PODNE od [CЯP]joXy_

Citat: [CЯP]joXy_ poslato Januar 24, 2012, 17:55:07 POSLE PODNE
Hoce jos neko napisati da je kopija?

Citat: kiddo poslato Januar 24, 2012, 17:46:40 POSLE PODNE
Losa kopija GFa + ste ukrali GF mod  :-[

Pa jel su kopirali ili su uzeli mod? Odluci se  :D



Dobar broj igraca, nzm da li ste kopirali ili ne, niti me zanima.  Mogli ste napisati malo bolji opis.
Sretno :)
Forum su prekopirali a Gamemode su ukrali..


sretno igram na serveru :D 4 bio na dakru :DDD
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Pricajte sta ocete balavci, Silvio je uzo svoj mod nazad, na kojem je dosta dugo radio, te je dosta na njemu izmjenjeno i stavio ga je an svoj server.   I to sta ste ljubomorni zato sta GF propada, a ovaj server se dize, nije moja stvar. Uzivajte. :*
Molim moderatore da kazne sve clanove koji su napisali u postu "Ukraden, mod", "Ukraden mod, necete uspjeti" ... Jer u pravilima pise da je to zabranjeno komentirat! Hvala.

Predstavljanje ce se uredit kroz koji dan, ovo je tek tako, da ljudi vide.
Poslednja Izmena: Januar 24, 2012, 18:11:04 POSLE PODNE od Smokey

Koji papak moras biti,ja bi vas cenzuriso odavdije.
Ja imam GF mod od prije 3 mjeseca,jer je bio na 2shared a oni nisu ukinuli i poslao sam PM Silviu na GF forumu da ga skloni odatle i ukloni ga je.
Nisam nikom htio dati mod,a onda njega otjeraju i on otvori.Ako imas 20 godina kako i pise ti si onda sramota.
[/center]

Ako je tako onda...Neznam sta bih rekao..zao mi je zbog tebe samo sto si se toliko mucio...ali nema veze nastavi jos tako i otvori server..uspjeces...;)