Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.


Nek si nam se ti rodio za Valentinovo. :).Sretan tebi roÄ'endan,a svima Sretno Valentinovo,onima koji imaju simpatije,nek vam je sa srećom. :)
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster


Srecan Sveti Trifun :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Momci ugasite kompove malo i stedite struju :) .. Gledajte dnevnik malo  8)

EDIT: Hvala , takodje.. Dan vinograda :)
Poslednja Izmena: Februar 14, 2012, 16:11:21 POSLE PODNE od Vampire Diarie's

Citat: Vampire Diarie's poslato Februar 14, 2012, 16:09:07 POSLE PODNE
Momci ugasite kompove malo i stedite struju :) .. Gledajte dnevnik malo  8)

EDIT: Hvala , takodje.. Dan vinograda :)

Možeš malo detaljnije objasnit što je to s strujom?

Vegas.

Citat: Lucky Luciano poslato Februar 14, 2012, 17:09:33 POSLE PODNE
Citat: Vampire Diarie's poslato Februar 14, 2012, 16:09:07 POSLE PODNE
Momci ugasite kompove malo i stedite struju :) .. Gledajte dnevnik malo  8)

EDIT: Hvala , takodje.. Dan vinograda :)

Možeš malo detaljnije objasnit što je to s strujom?
Pa zbog "zime" hidroelektrane slabije proizvode struju, pa može doći do tribustrukcije tako nešto :D .. Uglavnom moram štediti struju da ne bi došlo do te trbu... (to je ukidanje struje na nekoliko sati svaki dan radi uštede.)

Vegas, to si jako dobro napisao.. u toj rečenici je kompletan opis dijela svijeta u kojem mi živimo(nažalost).
Al ako niÅ¡ta drugo da se pohvalim kako je je naÅ¡ grad najbolje očišćen u BiH tj. sve dionice koje održavaju "Ceste company" Kiseljak!  :D  :D

...Neno...

Kod nas ti je jedino ociscen trg i to je to,na vijestima govore "Gospodin Milovan Cerek je odlicno organizovao sluzbe u Brodu i za sada je sve perfektno i grad je odlicno ociscen" a nemogu nogu pomaketi jer znam da cu je slomiti  :D

Vegas.

Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 14, 2012, 18:02:46 POSLE PODNE
Vegas, to si jako dobro napisao.. u toj rečenici je kompletan opis dijela svijeta u kojem mi živimo(nažalost).
Al ako niÅ¡ta drugo da se pohvalim kako je je naÅ¡ grad najbolje očišćen u BiH tj. sve dionice koje održavaju "Ceste company" Kiseljak!  :D  :D
Ma da vidiš u Istočnom Sarajevu kako je fino, a tek ispred moje kuće :D ..

Da, koliko ja znam "Ceste" čiste gore do mostarskog(kružni tok) pa tamo blažuj,i ovamo dole do travnika i Å¡ta ja znam Ä'e već  :D
uglavnom te dionice(koliko sam ja obiÅ¡o) su skoro suhe.. znači nema snijega/leda  8)
@Neno, je.ben si viÅ¡e neg Å¡to možeÅ¡ zamislit.. svaka bi te majka za zeta poželjela :O  :D  :D

Ljudi jel mi moze neko reci koja je funkcija za ubacivanje slike kao txt drawa,ja mislim da je to izaslo u 0.3d da ne otvaram temu dzabe..  :)
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Sinesha poslato Februar 14, 2012, 18:37:14 POSLE PODNE
Ljudi jel mi moze neko reci koja je funkcija za ubacivanje slike kao txt drawa,ja mislim da je to izaslo u 0.3d da ne otvaram temu dzabe..  :)
Ne pitaj ovde,imas tamo pdf za pomoc
Sta ima ljudovi?

Citat: Vegas. poslato Februar 14, 2012, 18:11:48 POSLE PODNE
Citat: [RS] K4[Я]!K3â,,¢ poslato Februar 14, 2012, 18:02:46 POSLE PODNE
Vegas, to si jako dobro napisao.. u toj rečenici je kompletan opis dijela svijeta u kojem mi živimo(nažalost).
Al ako niÅ¡ta drugo da se pohvalim kako je je naÅ¡ grad najbolje očišćen u BiH tj. sve dionice koje održavaju "Ceste company" Kiseljak!  :D  :D
Ma da vidiš u Istočnom Sarajevu kako je fino, a tek ispred moje kuće :D ..
isto ko i u zenici xD jebt led oni "CISTE" a nikad ocistiti xD
Pozdrav SAMPeri, zelim da vas obavijestim da se radja jedna nova zajednica na balkanu! U pitanju je RiverSide! Server ce biti hard RP, skripta od 0, radjena unikatno i posebno sa nevidjenim idejama uz vrhunske skriptere (Karike i Luksa) i mapere (Neno i Pa3Fix). Forum je odlicno uredjen i iako se jos nismo predstavili skupilo se dosta igraca. Takodje na forumu mozete vidjeti neke nase projekte, iako je to samo mali dio onoga sto vas ceka uskoro. Otvaranje je planirano tokom ovog mjeseca, a uskoro konkretnije info i veliko predstavljanje.
Ako se niste registrovali,svakako to ucinite i pridruzite nam se.
IP:rs-hq.org:1338 TS3:rs-hq.org:9989
Posjetite nas na forumu ((click na sliku))


Vegas.

Citat: Impulse! poslato Februar 14, 2012, 18:48:28 POSLE PODNE
Citat: Sinesha poslato Februar 14, 2012, 18:37:14 POSLE PODNE
Ljudi jel mi moze neko reci koja je funkcija za ubacivanje slike kao txt drawa,ja mislim da je to izaslo u 0.3d da ne otvaram temu dzabe..  :)
Ne pitaj ovde,imas tamo pdf za pomoc
Sta ima ljudovi?
Ma ništa :D ... Da vidite samo kakav mod pravim uf uf ..

Citat: Vegas. poslato Februar 14, 2012, 17:52:14 POSLE PODNE
Citat: Lucky Luciano poslato Februar 14, 2012, 17:09:33 POSLE PODNE
Citat: Vampire Diarie's poslato Februar 14, 2012, 16:09:07 POSLE PODNE
Momci ugasite kompove malo i stedite struju :) .. Gledajte dnevnik malo  8)

EDIT: Hvala , takodje.. Dan vinograda :)

Možeš malo detaljnije objasnit što je to s strujom?
Pa zbog "zime" hidroelektrane slabije proizvode struju, pa može doći do tribustrukcije tako nešto :D .. Uglavnom moram štediti struju da ne bi došlo do te trbu... (to je ukidanje struje na nekoliko sati svaki dan radi uštede.)
ja idem u elektrotehnicku skolu.. i nema potrebe gasit komp, jer komp trosi struje od prilike 0.5 lipe po satu...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_