Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Begii

Nemojte se provaljivati , host nemoze podnijeti ulazak milion igraca istovremene i zato odmah pada. >.<

Citat: [CЯP]joXy_ poslato Februar 01, 2012, 21:06:48 POSLE PODNE
Citat: [GS]Impulse! poslato Februar 01, 2012, 21:04:43 POSLE PODNE
Citat: [CЯP]joXy_ poslato Februar 01, 2012, 21:03:31 POSLE PODNE
Eh, nisam ovo ocekivao od GFa, razocarali su me  :-X
sto ?
Pa 21h je bilo "otvorenje" i vervatno se zbugalo sve, cim udju vise igraca server se restartuje i tako stalno pada.
Naravno da ce se to desiti kad svakakvi "skripteri" rade na tom modu.



Ja kazem jednom na forumu, zasto koriste audioplugin kad ima nova 0.3d funkcija. Sto je*avaju igrace da skidaju.
Kaze on, samo budale koriste 0.3d funkciju jer je zbugana -.-
takoÄ'er su i meni tako odgovorili...
mozda jest zbugana za one koji neznaju radit...


al cudi me ako je skripta optimizirana dobro i na mysql-u je zasto se restartuje :S
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [PG]- Fyers poslato Februar 01, 2012, 21:16:50 POSLE PODNE
Nemojte se provaljivati , host nemoze podnijeti ulazak milion igraca istovremene i zato odmah pada. >.<
Nemoj se ti provaljivati, ako moze da podrzi 300+ igraca na CH. Zasto ne bi moglo ovo malo 100+ igraca?

Citat: panameR. poslato Februar 01, 2012, 21:19:32 POSLE PODNE
al cudi me ako je skripta optimizirana dobro i na mysql-u je zasto se restartuje :S
Pa zato sto nije optimizirana, dzabe sto je na MySQLu, ko zna ko je to sve radio. Nikad nisam ni cuo za njih...

Citat: [CЯP]joXy_ poslato Februar 01, 2012, 21:23:16 POSLE PODNE
Citat: [PG]- Fyers poslato Februar 01, 2012, 21:16:50 POSLE PODNE
Nemojte se provaljivati , host nemoze podnijeti ulazak milion igraca istovremene i zato odmah pada. >.<
Nemoj se ti provaljivati, ako moze da podrzi 300+ igraca na CH. Zasto ne bi moglo ovo malo 100+ igraca?

Citat: panameR. poslato Februar 01, 2012, 21:19:32 POSLE PODNE
al cudi me ako je skripta optimizirana dobro i na mysql-u je zasto se restartuje :S
Pa zato sto nije optimizirana, dzabe sto je na MySQLu, ko zna ko je to sve radio. Nikad nisam ni cuo za njih...
System32 je radio ucp i jos neke stvari ja mislim,i jos neki drugi koji dobro rade.

nije radio system32 ucp! ne za njih...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Šta je sa GeForceom. Može li mi netko objasniti?

J4€k

Hahhahahahah ovo morate vidjet xD     http://www.svijetsmijeha.com/2012/02/ljudi-zovite-guinnessa.html

hahah xD

Ljudi moji evo i kod mene snijeg poceo *--*

btw sto vi radite kad vam je dostadno jer je trenutno meni wrlo dosadno xD

Hitman dosegnuo vrhunac RPa :P






Za GF, normalno da server ne može podnijeti ulazak 200+ igrača na server ODJEDNOM...

Begii




Koliko ja znam CH ima svoju masinu nestko kao sam svoj host. Ja mislim.
Poslednja Izmena: Februar 01, 2012, 21:59:27 POSLE PODNE od [PG]- Fyers

Citat: [PG]- Fyers poslato Februar 01, 2012, 21:56:52 POSLE PODNE
Koliko ja znam CH ima svoju masinu nestko kao sam svoj host. Ja mislim.
dobro znas, no takoder i delux host je jedan od najboljih hostinga, evo jedan frend koji je 2,5-3 god na gfu kaze da nije do hostinga,vec da se dogodio neki problem sa skriptom

HELL YEAH. SERVER OTVOREN, aj ulazite xd. imate sve na forumu. jedino su pravi RPeri prošli UCP :P. Hitman nije :-*

Citat: â•"♪â,,¢Î±Î·ÏƒÎ·ÑƒÐ¼ÏƒÏ...Ñ•â,,¢â™ªâ•— poslato Februar 01, 2012, 21:42:44 POSLE PODNE
Hitman dosegnuo vrhunac RPa :P






Za GF, normalno da server ne može podnijeti ulazak 200+ igrača na server ODJEDNOM...

Hahah... Odbili me bili a napisao sam skoro identično kao ovaj put Å¡to su me primili..  ;D

edit:
prošao sam prošao :-*
Poslednja Izmena: Februar 01, 2012, 23:09:31 POSLE PODNE od - Hitman -

LOL razredna mi na bolovanju a dosla neka nova nastavnica bosanskog pjevacia   ::)
[/center]

Citat: [PG]- Fyers poslato Februar 01, 2012, 21:56:52 POSLE PODNE



Koliko ja znam CH ima svoju masinu nestko kao sam svoj host. Ja mislim.

veze s vezom nema tko ima cijelu masinu ili je na nekom game hostu... samp ne trosi puno procesora niti rama, samo puno prometa, ali i to se moze smanjiti ako se stream postavke stave na manje...

Citat: [PG]- Fyers poslato Februar 01, 2012, 21:56:52 POSLE PODNE



Koliko ja znam CH ima svoju masinu nestko kao sam svoj host. Ja mislim.

To se zove VPS.