Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 27, 2012, 14:40:21 POSLE PODNE
Tako je, Djokovic pobedio Mareja!
Dobro je krenulo, jos vaterpolisti i rukometasi :)

Izgubit će te. :PPP

Citat: Ujka BobY ! poslato Januar 27, 2012, 14:38:23 POSLE PODNE
Jel neko probao GTA IV:SA , samo pitam pa cu da skidam , pa da cujem vase misljenje . Vidim da ima i IVSA:MP :D

Za gta iv mp imas: iv-multiplayer.com

A gta iv:sa ti je gta sa mapa u gta iv engineu:)
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.







Izvinjavam se na slici ali moram, jace je od mene  :D

Citat: LuKsA poslato Januar 27, 2012, 15:28:17 POSLE PODNE
Citat: Ujka BobY ! poslato Januar 27, 2012, 14:38:23 POSLE PODNE
Jel neko probao GTA IV:SA , samo pitam pa cu da skidam , pa da cujem vase misljenje . Vidim da ima i IVSA:MP :D

Za gta iv mp imas: iv-multiplayer.com

A gta iv:sa ti je gta sa mapa u gta iv engineu:)

Gde moze to da se skine, i kako se instalira ? :)

http://gtaivsa.com/

Tamo imas sva uputstva , sta trebas i kako :D

To skines imas installer i samo instaliras , moras imat instaliran GTA IV , instaler ima vise jezika pa cak i hrvatski (Tnx Nik Delgad :D )

Ja ovo pre kad je izaslo igrao a sad vidim da ima i MP.. Pa opet skidam .


...Neno...

Smanjite spam inace krecu banane.

Temu sam otvorio 17. a danas je 27. i vec 30 str. ??

J4€k

Neno pa malo je to za nas 10 dana - 30 stranica pfff

Jel ima koji dobar slobodan skripter ili mapper da pomaze Tera Gamingu
adminsitracija sry nezelim postat u trazim skriptera/mappera jer jednsotavno sam siguran da tu nikoji dobar skipter/maper nece ni pogledati vec svi prate Razgovore o pawn skriptanju , Gl razgovor , SAMP slike i Video i Offtopic board ostalo je sve manje

BTW itko igra haxball :D ?

Jos 15 minuta decki! Pa da vidimo cija majka crnu vunu prede (Hrvatska -[Rukomet]- Srbija) !
:)

Što mislite tko će pobjediti?

Citat: Lucky Luciano poslato Januar 27, 2012, 19:56:05 POSLE PODNE
Jos 15 minuta decki! Pa da vidimo cija majka crnu vunu prede (Hrvatska -[Rukomet]- Srbija) !
:)

Što mislite tko će pobjediti?


Hah, glu*o pitanje, svako navija za svoju drzavu :D Nemojte samo krenuti sada da svi odgovarate na ovo da se ne stvori spam :D

Inace srpski vaterpolisti savladali prvaka sveta Italiju (12:8 ) i plasirali se u finale EP u vaterpolu (finale 2/3, jos samo i rukometasi) :D
Poslednja Izmena: Januar 27, 2012, 20:02:39 POSLE PODNE od [TL:RP] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Samo sramota sada sto se desilo kod himne reprezantacije Hrvatkse  stvarno velika sramota ....

Jel ima negde prenos uzivo online? Ako moze link...
Poslednja Izmena: Januar 27, 2012, 20:17:03 POSLE PODNE od [CЯP]joXy_

Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Januar 27, 2012, 20:14:56 POSLE PODNE
Samo sramota sada sto se desilo kod himne reprezantacije Hrvatkse  stvarno velika sramota ....


Sramota je to sto su Srpska policija i EKF napravili. Rekli su da nema vise karti i na granici su Hrvatske navijace poslali nazad. A bilo je jos 2000 ulaznica koje su dali Sprskim navijacima.

Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Januar 27, 2012, 20:14:56 POSLE PODNE
Samo sramota sada sto se desilo kod himne reprezantacije Hrvatkse  stvarno velika sramota ....

Necu da postaknem svadju ali samo bih te upitao, sta si ti ocekivao? Kad i sam znas na kakvom podrucju zivimo :D
Samo napomenuti to da srpski navijaci nisu mogli ni da gledaju prvenstvo u Hrvatskoj..
Nece se ovde situacija smiriti jos dosta godina ;)
Na nama je da gledamo samo i da navijamo :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Jel ima neko neki host za minecraft ali da mogu kupit 3-5 slotova da mogu sa jaranima igrati ponekad?
[/center]