Glavni razgovor #14

Započeo ...Neno..., Januar 17, 2012, 13:20:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 20, 2012, 12:03:19 POSLE PODNE
Zavisi kakve sankcije postave, npr Ako neko otvori - zatvor  :o Pa ce onda da otvaraju.
nema veze,otvorit ce opet, ima ljudi koji ce prikrivati IP adrese i ostalo,tako da, niko ih ne moze zaustavit

Citat: [TL:RP] Gotti747 poslato Januar 20, 2012, 11:32:52 PRE PODNE
neki stari banovani korisnik koji se krije od novog bana?
dam se kladit da je, jos mi je cudno sto odmah ima PG u imenu, da nije opet onaj Nino aka BURN_HIMSELF ?


Citat: |BU| Vectro64 poslato Januar 20, 2012, 14:42:31 POSLE PODNE
OS uvijek kupujem original.
ima se,moze se :)

Begii

Kakav bre BURN, ja sam Begii ako oces dam ti svoj FB , a PG mi je zbog toga sto sam clan admin teama na tom serveru.

Ma ne, nego u ovoj poslovnici gdje kupujem sve oko racunara, vec 10 godina, ne stavljaju FREE, sto mi je malo glupo.

Prvih godina, na moj prvi comp su mi stavili piratski i nakon 2 mjeseca me odmah otkrili, ja se zalio, oni mi stavili proffesional XP i to besplatno, jer je bio pod garancijom i morali  :D

A sad, kad sam kupio novi comp, stavljaju ovaj XP i to opet proffesional ali sam morao platiti, ali nije tad bilo skupo, posto je vec bila izasla Vista, a ostale zalihe XP-a. Mislim da sam je oko 60e platio.

A sad kad sam kupovao laptop, Win 7 licensirana bila ugradjena, a kupio sam jos Kasyperski Lab, jer mi je veoma potrebno, zbog ovih djece hakera, sto se prave da nesto znaju oko hakovanja.
Last nick: Vectro64

Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 20, 2012, 14:50:27 POSLE PODNE
Kakav bre BURN, ja sam Begii ako oces dam ti svoj FB , a PG mi je zbog toga sto sam clan admin teama na tom serveru.
ajde bas daj, vjeruj mi da se bas poklapa da si BURN, jer razlog je taj sto je to BURNov community ( ili je on admin tamo )


a ti vectro, koliko imas godina, zbog ovih djece hakera, sto se prave da nesto znaju oko hakovanja.

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 20, 2012, 14:57:14 POSLE PODNE
a ti vectro, koliko imas godina, zbog ovih djece hakera, sto se prave da nesto znaju oko hakovanja.

Sad ce mi 16 u Septembru



Last nick: Vectro64

Begii


Evo ti moj FB
Poslednja Izmena: Januar 20, 2012, 15:08:12 POSLE PODNE od [PG]- Fyers

Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 20, 2012, 15:05:35 POSLE PODNE

Evo ti moj FB

iskreno,mene to nije briga,meni ne smetas, radi sta hoces ko god da jesi

Citat: |BU| Vectro64 poslato Januar 20, 2012, 14:58:48 POSLE PODNE
Sad ce mi 16 u Septembru
nemos onda rec zbog "djece"
a kao 2. vidio sam da si jednom prilikom rekao 14,onda 18,pa 21,sad 16

odluci se ;)

Begii

Prvo trazis FB , pa te onda boli briga, koji si ti spamer + postices na svadju.  Ne postam vise komentare na tu temu. !  :-\

Paco

On postice svaÄ'u a ti je nasstavljas znaci i ti si spamer  :(

Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 20, 2012, 15:24:40 POSLE PODNE
Prvo trazis FB , pa te onda boli briga, koji si ti spamer + postices na svadju.  Ne postam vise komentare na tu temu. !  :-\
sta poticem na svadu, zar se ne moze napravit bilo kakav fb ?
aj molim te, razmisli logicki jel se ne poklapa da si ti burn,a uostalom, kad sam ja napisao BURN_HIMSLEF, ti si odma skratio, zar nije logicno da napises cijelo ime korisnika i otkud ti znas sve po forumu,a "novi si" ??

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 20, 2012, 15:28:56 POSLE PODNE
On postice svaÄ'u a ti je nasstavljas znaci i ti si spamer  :(
omg, sta imam spamat, samo sam htio dokazat neke stvari,a sto se mene tice,slobodno nek netko od admina/smodova obrise ove postove ako smatraju spamom !


DAJTE SHVATITE DA NIJE SVE U POSTOVIMA, to opcenito govorim !

Begii

Da da , napravio sam novi progil i imam odma 940 prijatelja, jako si pametan  :-*

Ne vjerujem da je to Burn, Burn je bio iz Hrv, a on je iz Srb, vidis da pise "bre"
Last nick: Vectro64

Begii

Grijesis , ja sam ti ba iz BiH a to "bre" mi je navika , trudim se da je izbjegavam upravo radi ovakvih situacija :D

Ajde sta se svadjate ja upravo iso kupit win 7 pirat cd xD
Oni srusili megaupload a Anonymusi srusili FBI stranicu  :)
[/center]

Američka vlada ugasila megapload, hakeri uzvratili rušenjem stranica

UBRZO nakon što je američka vlada ugasila internetsku stranicu Megaupload.com, na svojoj je koži osjetila bijes i odmazdu hakera koji su uzvratili istom mjerom i izveli napad na stranice FBI-a koje nisu bile dostupne nekoliko sati, piše Forbes.

Situacija u virtualnom svijetu sve se više zahuktava od kad je američka vlada predložila kontroverzni zakon kojim bi se onemogućilo besplatno dijeljenje sadržaja na internetu.




Zamračenje Wikipedije

U četvrtak popodne nakon što je FBI ugasio Megaupload, hakerski kolektiv Anonymous preuzeo je odgovornost za cybernapade kojima su srušene internetske stranice U.S. Justice Departmenta, FBI-a, Universal Musica i M.P.A.A.-a i R.I.A.-e.

Svoj protest prema prijedlogu zakona za zaÅ¡titu od internetskog piratstva ovaj su tjedan pokazale brojne internetske stranice, a meÄ'u njima i Wikipedia, koje su "zamračenjem" svog sadržaja pokazale svoju viziju interneta nakon Å¡to bi na snagu stupila SOPA, odnosno "Stop Online Piracy Act".




Protiv zakona Google, Facebook i Twitter

Tom zakonu protive se i tvrtke Google, Facebook i Twitter koje smatraju da bi se njegovim uvoÄ'enjem vrlo lako mogle ugroziti inovacije internetskih kompanija i sama nacionalna cyber sigurnost.

Sve dodatne informacije o projektu "Blackout" i protestu protiv kontroverzne SOPA-e možete saznati na stranici sopastrike.com, na kojoj ćete naći i popis tvrtki i internetskih stranica koje svojim sudjelovanjem u akciji podržavaju spomenuti projekt.




Izvor: index.hr

Anonymous Rulz >.<. Kopirao sa GF foruma :P

ON:
Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 20, 2012, 15:24:40 POSLE PODNE
Prvo trazis FB , pa te onda boli briga, koji si ti spamer + postices na svadju.  Ne postam vise komentare na tu temu. !  :-\

On nije spamer, nego lik koji želi dokazati da si ti Burn, a za sve ima provjera IPa. ali, nemojmo vise o tome.

Citat: |W| Seagalâ,,¢ poslato Januar 20, 2012, 15:41:32 POSLE PODNE
Citat: [PG]- Fyers poslato Januar 20, 2012, 15:24:40 POSLE PODNE
Prvo trazis FB , pa te onda boli briga, koji si ti spamer + postices na svadju.  Ne postam vise komentare na tu temu. !  :-\
sta poticem na svadu, zar se ne moze napravit bilo kakav fb ?
aj molim te, razmisli logicki jel se ne poklapa da si ti burn,a uostalom, kad sam ja napisao BURN_HIMSLEF, ti si odma skratio, zar nije logicno da napises cijelo ime korisnika i otkud ti znas sve po forumu,a "novi si" ??

Citat: ρα¢σ_ѕιχχ poslato Januar 20, 2012, 15:28:56 POSLE PODNE
On postice svaÄ'u a ti je nasstavljas znaci i ti si spamer  :(
omg, sta imam spamat, samo sam htio dokazat neke stvari,a sto se mene tice,slobodno nek netko od admina/smodova obrise ove postove ako smatraju spamom !


DAJTE SHVATITE DA NIJE SVE U POSTOVIMA, to opcenito govorim !

potpis :D