[Gamemod] Balkan Exotic

Započeo Blaeks, Januar 15, 2012, 12:32:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Nisam ubacio TV da ne ispadnem kopija  :P bolje da ubacite nesto svoje po tom pitanju

oces vec jednom ispraviti ovaj bag sa kolima :D

Kaze se "radio" a ne "radeo"  ???    ::)
Inace dobro za pocetak, moja preporuka ti je da predjes na svoj mod a ne na edit..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Begii

Dobar je mod, OFF Blaek obrisi box da ti send PP :)

Nije BE kopija :P to mozda mislis zbog /ooc aranka nije :D meni se to dopao taj ooc chat i ubacio sam omg ,hvala gotti a ti za bagove pokusavam da nadjem jednu komandu za to i blizu sam ,strpi se znam da sam zajebo stvar za to :P

Dobar je mod

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

ubaci i streamer za 0.3d da ti se normalno otvaraju kapije a i primetio sam da ti se ne cuva tuning kola ako ti treba imam ja savetune da ti dam...i amunution sredi ostalo kolko sam video na brzaka je dobro i lepo sredjenjo :D

Aa nee :D sredite nesto i sami ,ja sam gm objavio za editovanje :P svideo mi se kako sam uradeo,pa ce mozda i vama ako vam se svidi vi ga ulepsajte :D



ShoeX^

 Kako da napravim da ne trci onoliko retardirano ? xD I fali mu jos prevoda i jos uredjivanja ali evo jedna pohvala od mene za sav taj TRUD!

Ma dobar je mod, samo sto ima problem sa kucama!!! Kada neko kupi kucu sve je u redu (ima kljuc, kuca je na njegovom ovlascenju), sve dok se server nerestartuje i tom igracu ostane kljuc a kuca se stavi na prodaju i igrac kad se spawnuje u kuci nemoze da izadje na /exit ili kako vec  sve dok mu admin neskine kljuc kuce da se vise nestvara tamo!!

Ako vec neko zna zasto se to desava nek napise ovde da ako je vec neko uzo da edituje neka to i ispravi! Pomozite mu ovde :)

Pa GameMod ovako je dobar. Nije los. Al ima previse Bugova.  :-X Al Svaka Cast na trudu  :P
Poslednja Izmena: Februar 14, 2012, 23:06:13 POSLE PODNE od [THE]Flash^^

Kljucevi, ali moste to ispraviti :P jbg znam, hvala

Pa eto za mene nije nesto ali za tebe jer je tvoj MOD znaci svasta Neradi LINK !!     





                                                    You will be get a play On CroHerzaa
                                                                     Play your dreams
Ime:Benjamin                    Server:Balkan-Zone RP 
Prezime:Muhic                    Nick:Johnny_Black
Godine:17                           Stats:Vlasnik! level 44 
Nadimak:Claude

                      IP:92.36.196.24:7777 


                         http://www.zaslike.com/viewer.php?file=rmh9lihb70lohyf4xqx8.png