[Gamemod] Balkan Exotic

Započeo Blaeks, Januar 15, 2012, 12:32:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

odi u igru al prvo vidi rcon sifru i odes u igru logiras se i upises /rcon login sifra

i /makeadmin ili setadmin nez kako ide u ovom modu

i napravi novi acc ovaj strari izbrisi....
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

a kad idem /recon login kaze nemate TV :S hitno mi treba pomoc :S

EDit: NNa kucnom mi sve normalno radi a hostan nece :S
Poslednja Izmena: Januar 22, 2012, 20:41:48 POSLE PODNE od |SS|Nico

odi u cfg pa users pa tvoj acc tu gde pise Admin Level stavis 1340 i onda udjes u igru xD :D

Citat: â,,¢Blaeksâ,,¢ poslato Januar 23, 2012, 07:15:40 PRE PODNE
odi u cfg pa users pa tvoj acc tu gde pise Admin Level stavis 1340 i onda udjes u igru xD :D
jel rekao da mu se onda sve uzje*e kad tako ide...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Januar 23, 2012, 09:12:18 PRE PODNE
Citat: â,,¢Blaeksâ,,¢ poslato Januar 23, 2012, 07:15:40 PRE PODNE
odi u cfg pa users pa tvoj acc tu gde pise Admin Level stavis 1340 i onda udjes u igru xD :D
jel rekao da mu se onda sve uzje*e kad tako ide...

Da tako nemogu xD

skini prvo svoj acc na svom kompu preko ftp-a i onda uredi na kompu pa nazad uploadaj i valjat ce..

Nemoguce je da ne radi ovako kako sam rekao xD tadi 100000 % ne znam sta si cacko :P

Gledo sam mod malo pa vako po meni je dobar GM pohvale za trud
TRAZIM DOBROG SCRIPTERA DA ZNA SCRIPTATI DA RADI SAMNOM DA SCRIPTA A JA CU PLACATI SRW I JOS CE BIIT 1338

Bugova ima i previse, niti ih neznam sve napamet, pola komandi neradi, ovo se neisplati editovat :/
Mapam besplatno!

Pa to jest, ima bugova naravno nisam nasao nacin da resim sve ali komande rade odlicno osim onih pod /help to sam se nest zbunio :P ali pazi brate dodavao sam organizacije, neke unikate,hangar,dom penzionera ,auta na prodaju,bizzove ,neznam zasto bi ti bilo par komandi problem :P

Kod mene u GM nema komande one /sviclanovi ili kako je vise isla zna li netko imal ta komanda u GM ili nema?

E Care skinoo sam mod i predobar je nego zelim jos nesh dodati u njega i vidim CLRP i pokusam ga compile ucitaj jedan redi i eror i svaki put tako imas li neki prijedlog i da  te pitam gdje se nalazi admin house ili ima neka komanda za admin house ozz i gamemod je odlican :D
Poslednja Izmena: Januar 24, 2012, 12:02:48 POSLE PODNE od SaMp Freak


Dane komanda je /members a ti Samp Freak ne razumem sta si me pitao(Pojasni jedno po jedno :D) inace hvala svima :)

Citat: |SS|Nico poslato Januar 22, 2012, 20:39:56 POSLE PODNE
a kad idem /recon login kaze nemate TV :S hitno mi treba pomoc :S

EDit: NNa kucnom mi sve normalno radi a hostan nece :S

Hahaha e blago tebi! :)

Ti si pogresio komandu. /recon komanda ti je za kucu tamo neka komanda, a trebao si da ukucas /rcon login [password] a ne /recon :)    Trebo si lepo da procitas