[Gamemod] Balkan Exotic

Započeo Blaeks, Januar 15, 2012, 12:32:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

DoN

*

Preletio sam mod...Svidja mi se....Lijepo si ga uradio
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

Hvala Muky a inace ja sam kupovao isto auta i ne izbacuje mi ni jednu gresku :O provericu pa cu ti reci

Citat: DoN poslato Januar 15, 2012, 17:36:13 POSLE PODNE
Preletio sam mod...Svidja mi se....Lijepo si ga uradio



Drago mi je da ti se svidja inace trudio sam se da bude sto vise fun :)

nije lose.
Balkan Online Public CS 1.6
IP:188.40.52.207:27027
Forum: www.cs-balkanonline.site40.net
Posjetite nas......

Molim te ne ulazis da komentarises svaki post za dzabe kad neznas ni ovoliko da uradis koliko i ja :)

Citat: Muky_Bagwell poslato Januar 15, 2012, 17:32:28 POSLE PODNE
ima bag.,npr ocu da kupim auto(sultan)kucam /v buy i kupim odem do kuce i kucam /v park a ono umjesto sultana dodje freeway  :'(   ,ali ipak pohvala od mene zbog truda :)
sigurno ti mijesa IDove, moras se i ti nest potrudit napravit xD

a mozda ce update-ati mod pa ce popravit to

inace od mene 10/10

svida mi se dosta toga,dobar je mod :D

Nije bug u kljucevima proverio sam mislim da je bug u komandi /v park ubacicu novu park iz obicnog Gta rp-a pa cu objaviti ;)

Dobar je mod ali ima bug.Dam sebi lider LSPD i napred ona auto nemogu da vozim!!!  :P

Citat: C3lt3r poslato Januar 19, 2012, 12:58:07 POSLE PODNE
Dobar je mod ali ima bug.Dam sebi lider LSPD i napred ona auto nemogu da vozim!!!  :P
to su samo pomijesani IDovi




Citat: C3lt3r poslato Januar 19, 2012, 12:58:07 POSLE PODNE
Dobar je mod ali ima bug.Dam sebi lider LSPD i napred ona auto nemogu da vozim!!!  :P

Da,i takodje ja kupim BobCat i odem /v park on se pretvori u Infernus,na /v list mi pise infernus,ja ugasim server(koristim kucni) i upalim ponovo i udjem,sednem u inf ono pise Nemate kljuc od ovog vozila,a u stats-u stoji kljuc...
Kupim neku kucu prodje 2-3h ono jos pise kuca je na prodaju-trebalo bi ispraviti i to(isto je za BIZNISE i SBIZNISE)
Inace sve ostalo je extra :)
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

au mozda sam pomesao kljuceve idem da pogledam :D ako jesam sredicu pa cu da objavim sredjen gm

E imm problem stavim mod  registriram se odem u GP i Stavim si admina pa se nemogu logirat a sifra je tocna u cemu je problem?