G-Shock RolePlay IP(188.138.84.62 :7777)

Započeo Impulseâ„¢, Januar 05, 2012, 14:05:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Vlasnici: Impulse I Vegas
Otvaranje: Veceras 20.00h
Ip servera: 188.138.84.62 :7777
Forum: www.gshock-samp.info




Opis




Željni ste dobrog RPa?Želite da postanete admi/gamemaster?Drugi serveri su zahtjevni?Onda je ovaj server pravo mjesto za vas.Mnogo unikatnih stvari I prednosti koje vam pruža ovaj server.Zagarantovana zabava u toku igranja.Pomoć u bilo koje vrijeme.Mnoge organizacije,legalne I legalne opsirnije o tome cete se upoznati kasnije.Nemate novca,nadjite posao I zaradite sebi za zivot.Kupite auto,kucu,stan ili vikendicu.



O nama



Mi smo nova zajednica koja se zove G-Shock.Ideja je dosla meni prosle godine,ali tu nisam imao uspjeha,ali sam radio I dalje GM.Mjenjao sam imena,ali nista nije uspjelo.Prije mjesec dana drug I ja smo odlucili da napravimo ovu zajednicu,kako ce se radnja odvijati ne znamo.



Register/Login system:




Register je uradjen u dialogu pa vam je sve na klik.Potrebno je 4 sekunde da se registrujete.
Poslije registracije ide jedan kratki tutorijal,koji vam govori o RolePlay pravilima I lokacijama na serveru.Poslije kratkog tuta slijede vam pitanja koja morate da odgovorite tacno,u slucaju da ne odgovorite,automatski vas vraca na prvo pitanje.








Spawn




Poslije registracije spawn ate se na zeljeznickoj stanici.U blizini imate rent motora,koji nisu skupi.



Poslovi




Na serveru postoje legalni i ilegalni poslovi,lokacije cete morati sami da potrazite.



Legalni:


Detektiv
On sluzi za potrage nestalih ljudi.Komanda je /find
Advokat
Ukoliko ste advokat možete izbavljati ljudi iz zatvora ili osloboditi sumnjicavog pri aretiranju.
Cijenu slobode vi odredjujete svom klijentu.Komanda je /free.

Automehaničar
Najbolji posao na serveru.Ukoliko vam je auto pokvareno nazovete 911 i dobijete sekretaricu kojoj trazite auto mehaničarsku službu.Da budete na duznosti kucate /duty pri cemu raste vas skill.Za popravak auta kucate /repair,a za nasipanje goriva /refill.
Bokser
Zelite da budete sportista i da budete sampion u Los Santosu.Onda je ovaj posao stvoren za vas.Svakom borbom raste vaš skill +1.Komanda je /fight da zakažete borbu,da vidite vaše stanje na tabeli kucate /boxstats.
Pizza boy
Gladni ste.Narucite pizzu u najboljoj piceriji u gradu.Morate biti na duznosti /duty kako bi primali pozive.
Raznosač novina
Mladi ste i neiskusni.Zelite da se provedete ali nemate para.Onda se zaposlite kao Raznosac novina.Odete do zgrade CNN-a i pokupite novine komandom /papers.Da doneste kucajte /deliver.
Bodyguard
Bojite se mračnih ulica Los Santos-a.Onda vam je potreban cuvar.On stiti od svih.Kucajte /guard da bi pruzili nekom zastitu.
Postar
Raznosite postu od kuce do kuce.Komanda za raznosenje je /mail


Ilegalni:


Diler droge
Komande: /selldrugs /getdrugs
Diler oruzja
Komande:/sellgun
Farmer droge
Komande:/startdrugharvest /stopdrugharvest
Svercer droge
Komande:/smuggledrugs
Svercer materijala
Komande/smugglemats
Lopov auta
Komande:/dropcar



Organizacije






Los Santos Police Department


Policja Los Santosa-a sluzi da bi odrzala red i mir u gradu.Uci u organizaciju je veoma tesko jer se moraju proci razni testovi i pripreme.Baza policije nalazi se u centru grada,odnosno u Pershing Square.Obuceni su za razne akcije i racije.
FBI je veci rank od policije i ima vece pogodnosti.Bavi se svime sto pd ne moze.Istrazivanjem,hapsenjem,potragom.Uci u ovu organizaciju je veoma tesko jer se prije ulazka treba pripremati i fizicki i psihicki.


Medical Department

Medicinsko odjeljenje sluzi za pruzanje pomoci.Uvjek su dostupni u bilo koje doba.


Yakuza


Japanska mafija koja je nastanjena u VineWood-u.Bave se silovanjem,otmicama i mnogim drugim opasnim djelima.Veoma poznati su po dilanju materijala i oruzija.Boja auta je crvena,


La Cosa Nostra

Ovu bandu sacinjavaju Italijani.Porijeklom je sa sicilije,i veoma su nezgodni.Nalaze se na Los Santoskom brdu,koje ima pogled na citav Los Santos.Uglavnom su u odjelima i imaju bradu.


Novinarska agencija CNN


Ako zelite saznati o novostima u gradu,smrtnim dogadjajima to je CNN.Vijesti se vrte 24 sata po danu.Mozete ih kontaktirati u bilo koje vrijem,dati oglas.Mozete uzeti novine ispred CNN studia koji se nalazi u Conference Centru.


Groove Street Family

Crnacka banda koja je smjestena u Gantonu.Bave se dilanjem droge i sitnim poslovima.Jedna od najopasnijih bandi u Los Santosu.Pretezno nose kackete i marame i zelenu boju.


Ballas

Takodje crnacka banda koja se nalazi u Jeffersonu.Zastitna boja ove bande je ljubicasta.Bave se svakakvim mutnim poslovima.


Vagos

Jedna najopasnija mexikanska banda koja je smjestena u Las Colinas-u.Boja je zuta i imaju tetovaze po citavom tijelu.


Surenos Family

Nalaze se u El Coroni.Plava boja je njihov simbol.Bave se silovanjem i dilanjem droge.Mrze crnce i zbog toga najzesci neprijatelji su sa GSF-om.


Street Racers

Ulicni trkaci su veoma dobri vozaci sportskih auta.Smjesteni su na istocnoj plazi(East Beach).Jurisaju los santosom i organizuju razne utrke.



Eventi




Posto nisam stigao da iskriptam sve evente,posto sam imao svoji licnih obaveza iskriptao sam samo dva,a u planu je bilo 6 raznih eventa.To su
Kros trka
Kros trka se odrzava na planini,gdje igrac prolazi kroz odredjene check pointe sa quad motorom.Imaju 2 kapije jedna kod motora koja se otvara komando /crosso a druga koja se otvara na odbrojavanje.
Survivor
Survivor-ili prezivljavanje odrzava se na moru na splavu,gdje igrac dobije noz.Komandom /suro splav se rusi i igraci se bore za prezivljavanjem



Grad




Grad je podjeljen na dva djela,na stari i novi Los Santos.Djelove Starog ili Novog Los Santosa mozete vidjeti komandom /city.



Slike





Spawn

Banka

Burg

Opstina




Otvorenje



Veceras u 20.00h svecano se otvara server.Nadam se da ce sve proci u najboljem redu,i naravno da cemo napuniti server.Pozvani ste svi kao prvo na dobro druzenje sa nasim Timom, i kao drugo da vidite server i njegove mape.Zahvaljujem se svima koji su pomagali meni oko svega.Posjetite nas forum za detaljnija upustva www.gshock-samp.info i pravila servera.Sve prijave za admine,gamesagese i lidere bice zatvorene do 20.00 h pozurite ostalo je jos malo mjesta.
Vaš G-Shock Admin Tim
Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 14:28:33 POSLE PODNE od [GS]Impulse!





Sretno vam.

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda




hvala svima



Otvaranje je pomjereno za sutra u 20.00h radi hostera


Vegas.


Citat: [GS]Impulse! poslato Januar 05, 2012, 14:28:51 POSLE PODNE
Citat: ..Pнιâ,,"â,,"ιρѕ.. poslato Januar 05, 2012, 14:05:54 POSLE PODNE
Jos jedan Classic Life edit sretno vam u daljnem radu sve najbolje! :D
hvala,ali si pogrjesio

Koga lazes? vidi se na prvoj slici da je edit od CLRP... Ali sretno!
Poslednja Izmena: Januar 05, 2012, 19:35:21 POSLE PODNE od Tong1950Po
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Srecno,ako ovo nije CLRP edit onda si 85% stvari povadio iz njega ! :S


Ma laze da nije CLRP ! On misli kad prominija ime i mappe da nece se skuzit :S
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Mislim da je potpuno nebitno koji mod je editovao.
Srecno! :)

Citat: Tong1950Po poslato Januar 05, 2012, 19:34:54 POSLE PODNE
Citat: [GS]Impulse! poslato Januar 05, 2012, 14:28:51 POSLE PODNE
Citat: ..Pнιâ,,"â,,"ιρѕ.. poslato Januar 05, 2012, 14:05:54 POSLE PODNE
Jos jedan Classic Life edit sretno vam u daljnem radu sve najbolje! :D
hvala,ali si pogrjesio

Koga lazes? vidi se na prvoj slici da je edit od CLRP... Ali sretno!
kopiro sam organizacije,i marame ostalo je edit BU-a